Testiranje ?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
12.05.2012
4
0
0
30
Roditelji su mi prošle godine posumljali da pušim Vutru , te me poslali na testiranje ! Bila sam pozitivna ! Nakon toga sam išla više puta na testiranja , par puta pozitivna , zadnjih puta negativna ( sve do pretprošlog tjedna , kad sam ponovno zapalila u društvu ) . Neočekivano , Socijalna radnica me je pitala , bi li se testirala u Ponedeljak ( prije 2 dana ) , na što sam ja odgovorila da se trenutno nemogu pomokriti , te da ću idući put ( za dva tjedna ) - NADAM SE DA NIJE POSUMNJALA ! Inače , ta me žena ne testira na obični test ( 1 mjesec ) , već na više mjeseci ! Dakle , mlijeko i sve ostalo ne dolazi u obzir ! Kako da podmetnem tuđu mokraću ? Dali netko ima koji prijedlog ? :thumbsdown:
 

Napušena Vjeverica

Napušen Čan
Banovan
24.12.2009
1.002
189
88
Pa ti si bar zensko, metni bocicu za fekalije u gacice. 50 lipa kostaju, imas u ljekarni. Ono za stolicu.

Napuni ju, stavi u gacice, sigurno te nece dirat. Ako moras mokrit pred njom reci da ne mozes dok te netko gleda i to je to.



Ni prva ni zadnja koja to radi, ja imam frendove koji redovno zicaju tudu mokracu po kvartu :)



A ako si maloljetna, zanemari ovo i pusti trave ebote trava cekaj da porastes, sjebat ces se bezveze.
 
12.05.2012
4
0
0
30
Jao , jedino me je strah da nebi primjetili , da to nije moja mokraća ? I kako da ju ' ugrijem ' ? Da , maloljetna sam , nažalost !!! :-(
 

orbit

Aktivan Član
17.05.2007
394
42
28
36
Kako da je ugrijes, ako je drzis uz vaginu, vjeruj mi da ce biti topla...
Nabavi od neke frendice mokracu, za koju si ziher da ne pusi...

Druga opcija je kateter, kupis u ljekarni, isto pisalina unutra (vrecica) vrecicu sa lijepljivom trakom pod majicu, i cijevcicu uz guzu do vagine... nadam se da sam ok objasnio :)



I odj travu...
 

artistic

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
26.07.2011
346
1.478
143
Universe
ne možeš podvalit, pogotovo ako ti da čaše koje mjere toplinu mokraće...vidit će se da nije tvoje i morat ćeš ponovo pišat...ja kad sam išo na pišanje, pušio sam do 4-5 dana prije pišanja...a poslije toga treba pit puno tekućine i izmokrit što više...najviše sam pušio 3 dana prije testa i bio negativan...al sam tad strahovo hehehhe...moj savjet ti je da ne pušiš dok se situacija smiri....neam pojma
 

mega monk

Aktivan Član
25.03.2012
199
42
28
Ja sam u mladosti muljao tako da sam uzeo eprovetu, Tuljac od cigare ili kupio u ljekarni plastičnu bočicu i frend koji nije pušio dao uzorak... e ja sam pod mlazom vruče vode ugrijao bočicu stavio u đep ili gače iulio u onu čašicu sa termometrom..na putu do centra temperatura u bočici se taman izjednačila tjelesnoj temp i nikad nisam imao problema..
 

Napušena Vjeverica

Napušen Čan
Banovan
24.12.2009
1.002
189
88
Ako tema nece ici u grave, preimenujte je: "Kako podvaliti laznu mokracu na THC testu"

I ovu banujte, maloljetna je :p


Salim se naravno. Ali mala, vjeruj meni, vjeruj nama, bolje do 18 nemoj pusiti, zahvaljivat ces nam jednog dana ;)
 

SmokeyThePot

Aktivan Član
18.01.2008
140
35
0
50
googlaj Zydot Euro Blend kanabis -- 225 kn čisti te od thc-a .. svaki put

Ili se strpi još malo dok nisi punoljetna !.. Ili još bolje reci da u tvom društvu svi oko tebe puše pa ti onako pasivno pušiš:D
 

Etajglecha

Aktivan Član
24.02.2009
160
23
18
30
ma samo se nalivaj sa vodom....popi 2,3 litre vode....i jos kakvih sokova....i kad krenes da shorash providno.....to ti je manje vise to.....
mislim da se razumemo...nije sigurno...jos ako treba kao ona jutarnja.....jbg...al eto.....

pozzzz :))))
 

DJFlyHigh

Aktivan Član
18.05.2010
768
459
83
50
ovi komentari ostavi se vutre itd su nepotrebni bez obzira sta je maloljetna... ja pusim od 15god i nije me uopce trava "unistila" kako se govori ako pusis u mladosti dok se razvijas... imala ona 15 ili 35god vutra je moze unistit ako nema mjere i pusi svakodnevno non-stop... a moze imat i 15god i pusit svaki vikend ili svaka 3-4 dana i opet bit normalana.... moj savjet je da slobodno pusis vutru :) ali u odredjenoj mjeri koja tebi pase :) a za ovo ostalo ti je ekipa odgovorila, imas bezbroj nacina da podvalis, sakrijes, iskemijas tudju mokracu, sinteticku itd... sretno s testiranjem :)

peace out !
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.