testovi za drogu

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
17.08.2009
1
0
0
34
pozdrav svima
ja se izvinjavam ako je bila tema ili slicno al stvarno nisam mogao da nadjem,koristio sam pretragu i nisam nasao nista...ako ima brisite ovo a posaljite mi link

nego,jel zna neko kako da se prevari test za drogu preko mokrace?
nasao sam ovde na netu samo ono sa tabletama za gastritis al to mi nije sigurno,jel probao neko?
jel ima neka fora ili bar u roku od 1 dana da se iscisti to sve kako ?

aj pls pomoc ako je tema po pravilu
 

Vuk_samotnjaK

nobody's puppet
22.07.2006
498
127
63
Fiji
https://forums.vutra.org/marihuana-faq/ Ovdje ima sigurno 10 tema ovog tipa.

Sve ovisi koliko si pušio i u kojem vremenskom razdoblju, a i o tome gdje se vrši testiranje. Ako je u nekom centru i ako ne inzistiraju da te gledaju prsa o prsa dok pišaš, onda možeš lako kondom napunit mokračom od nekog za koga znaš da nije pozitivan, privezat ga, prikačit za bokserice zihericom. Samo ga tom istom zihericom probušiš, a onome koji te npr. s leđa ''čeka'', čini se da normalno pišaš...

Nisam nikad upotrebljavao jer mi nije trebalo(kuc kuc), ali znam da se ta metoda dugo vremena uspješno primjenjuje.
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
Nedavno vidija,na čašicama imaju malu crnu naljepnicu,piše red i green i brojevi 37 i +- broj,znači mjeri se temperatura iste,radije ponesi upaljač i malu staklenu bočicu tipa kapi za nešto,zagrij,bolje više nego manje,kontam da crvena pokazuje kad je mokrača hladna,nisan prova ali san vidija,i netko mi je iskusan objasnija.Modernizirali su se jbga :)
Može te i dopasti obična čaša,ali bolje da se pripremiš.
 

Džidžadžojac

Aktivan Član
10.10.2007
359
14
0
Kada smo već tu, jel zna neko o testiranju vozača u Srbiji na droge ? Naravno najviše me zanima za vutru, ne pušim dok vozim ali ne bih voleo da budem pozitivan zbog ranijih iskustava : )