Testovi

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
07.11.2006
0
0
0
Treba ovi' dana da obavljaju nekakva testiranja na THC u mojoj skoli, pa me zanima da li ce mi pronaci nesto. Zadnji put sam uzimao 24 avgusta (2-3 cima), a pre toga jos pocetkom aprila. Rekli su nam da ce nam uzimati krv i mokracu

Peace 8)
 

Ras Tafari

Aktivan Član
03.06.2006
218
13
0
34
Jebenmu u meni isto tako, neshta uvalio u skoli, samo nadam se da mi nece nishta pronaci ne pusim vec 4 mjeseca ali sam zato svaki dan u kontaktu sa biljkom i sa masnim ljepljivim THC-om, pa me zanima jeli mi se moze ista otkriti, zato jer par puta sam dirao biljku i otisao jesti i kako nisam oprao ruke, a jedem rukama imao sam dojam da sam skroz blago pod utjecajem biljke.
 

Beyond

Vutra Veteran
07.08.2006
1.948
335
0
38
ako niste redoiti konzumenti, organizam se oèisti za par dana. Kad sam išao u srednju prije par godina isto su rekli da bu testiranje, pa se nitko nije usudio zapaliti i bil je mali bed jedno pola mjeseca :) , ali od testiranja nije bilo ništa.
 

P.P.

Aktivan Član
08.05.2005
291
9
0
34
ma uvijek se prica o tim testiranjima i sranjima u skoli... ali nikad nista...
prosle godine su kod nas govorili, ali ja ne vjerujem nikome.... ja sam i dalje na miru :rasta:
 
30.08.2006
0
0
0
istina...rekli su kod mene da busu napravili test isto tak ...brijem da to serr kaj misliš da oni oæe napravit test da bi to cijeli zg znao..