tetovaza

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.733
298
Čikago, USA
www.vutra.org
Jedan korisnik foruma (THC-DJ) je tetovirao nas stari logo. Za one koji ne znaju za stari sajt to je bio zmaj sa krilima od marihuane. Sto ce se najvjerovatnije vratiti u slijedecoj verziji sajta.


untitled.JPG
 

elephant0r

Vutra Veteran
17.09.2007
1.495
60
0
39
Ovaj zmaj mi djeluje ko neka opaka sativcuga po listovima.. da je na nekoj zhenskinji posiso bi sav thc bez beda :baby:
 

korjenko

Aktivan Član
19.12.2007
93
2
0
48
Ja sam mislila list preko guza, onako kao otisak ruke, kao da me netko pljusno :) samo mi frka da cu izgledati s ledja kao strip posto vec imam dvije odostraga.
 

ranrom

Aktivan Član
06.12.2006
93
0
0
38
od guzice do vrata cijelu biljku. šalim se mada bi to bilo super. ko zna mozda jednog dana i to napravim
 

korjenko

Aktivan Član
19.12.2007
93
2
0
48
Uh uh, kao prvo skuplje je, pitaj boga s kakvim se to bojama radi, a uostalom ja svoje tetovaze volim nositi i po danu
 

Casper

Aktivan Član
14.01.2008
232
16
0
36
cisto sumnjam da se to moze kod nas tetovirat. mi uvjek kasnimo par godina za svjetskim trendovima a i vjerojatno bi culi vec za to da ima...al bas bi si napravio jednu malu...
 

mr. Gucho

Aktivan Član
30.06.2006
251
17
18
34
eh, jel netko probao nekad Green Dragon?

to je piće od vutre, a evo vidim da si ga je ovaj prikucao za rebra
trebalo bi proućit recept pa ga spravit i ubit se :)
 

THC mind

Aktivan Član
05.04.2008
76
0
0
31
kafa sa thc-om ..uffff...from egipat drzava xD
ufff
nego..kad smo vec na tetovazama..meni je zelja si istetovirat jedan tekst na latinskom na tabanu!
cula sma samo negativne strane.. svejsna sam posljedice da necmu smijet hodat 10 dana i sve..ali ono..postoji li mogucnost da se izlize...?bilo kaj
 

korjenko

Aktivan Član
19.12.2007
93
2
0
48
Ne vidim smisao takove tetovaze, no to je tvoj izbor naravno.
Vanjski dio tabana, ovaj na koji gazimo, kao i peta, je tvrda koza koja se cesto odljuscuje i mijenja, slabo prokrvljena, mislim da bi dosta brzo ostala bez dobrog dijela tetovaze.
A ovaj pak medijalni dio tabana je prozet sa vise zivcanih zavrsetaka i krvnih zila, znaci bolilo bi i krvarilo, iako nista nepodnosljivo. I jos je k tome puno veca vjerojatnost infekcije, stopala se znoje, a svaka infekcija je opet mogucnost gubitka dijela tetovaze, ostane ti bijeli flekich kao oziljcic.
U biti najbolje da se posavjetujes kod nekog tattoo majstora

A koji to text? Ima li to veze sa izborom bash tabana?
 

THC mind

Aktivan Član
05.04.2008
76
0
0
31
mislila sam na donji dio tabana...pa, znam da nema svrhe stavljat negdje gdje se nece vidjet. ne bih to zeleljela uradit zbog toga da budem posebna vec me obiljezilo nekaj i to bi zeljela napravit ajmo rec tome u cast...
tekst bi bio dio ciceronovog govora o autorizmu
loodo, znam:costumed-smiley-027
 
23.04.2008
6
0
1
35
da,neki ne shvacaju da je trajno....i onda se istetoviraju iz hira i za godinu ili dvije se tuku po glavi....

ja imam jednu na lopatici,sumnjam da cu se tuc po glavi....jer ima jako duboko znacenje.