Texas Hold`em poker

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

loop

veteran spliffer
10.08.2012
773
527
0
43
slazem se sa roower-om,THP NIKAKO nije igra na srecu,sve se vrti oko statistike ,matematike i tzv. "izlaza"
medjutim,
kad pogledam koliko puta su me srusili na "riveru" sa,prakticno,nepobedivim rukama-moram priznati da ima i malo(ipak) srece.
naravno,pozicija je SVE u ovoj igri,kao i sposobnost "citanja" protivnika
dakle,
THP je JEDINA igra gde nije toliko bitno sta ti imas-vec sta protivnik ima(ceka).
strpljenje
racunanje izlaza
i "pecanje" (sto jaca ruka-to manje dizes ulog,i cekas da se neko navuce-klasika pecanja)
najvaznija pravila THP
Boze,
koliko volim ovu igru......ne prodje dan da ne odem na "pokerstars.com"
i naravno,svakog vikenda ekipa igra-mali su ulozi,ali je zadovoljstvo veliko...
e da,
mi koristimo i masinu za mesanje karata-da sve bude PRO,da ne bude optuzbi o varanju i to :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: roower
18.01.2014
4
1
0
Poker pikam sa profama svaki vikend, da l je to petak, subota ili nedelja nije bitno al mora bar po 3-4 partije da se odigraju. Pika se od 9 do 3-4 ujutru :dada
Najmladji sam tamo, imam 16 samo ahhahahahaha do duse jos nisam uzeo pare ni jednom, al od nas 10 uvek sam medju prvih 4 :thumb:
 

Sativa Diva

miljenica bogova
23.04.2012
1.517
5.238
258
12054397_1_l.jpg




old school..




http://youtu.be/Cfgy6IUBYCI
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Uduvan and rookieee
09.09.2015
6
10
3
32
Ma nema boljeg nego nafruljen na turnir uzet koju banku, dok oni ne vjeruju kako mogu toliko dugo ostat fokusiran, izoliran i ne pricat s nikim ja molim boga da me nitko nista ne pita jer su mi usta poljepljena kao da sam 9 dana u pustinji bio prije nego sam sjeo za stol. haha
 
25.10.2015
110
238
43
40
Bgd
Igrao sam na pokerstars pre 10 godina. Ulog 5 centi, deset stolova istovremeno, sve fold osim dve iste i treće na flopu. Podigao sam oko hiljadu dolara i odustao. Zarada je oko tri dolara na sat, ali je crncenje ako nemaš entuzijazam. Pomaže i softver za statistiku poker tracker koji je jedini softver koji sam kupio u životu i isplatio se za dva dana.