Texas Hold`em poker

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
14.10.2009
4
1
0
33
evo po meni najača kartaška igra ....kad se nadjes s ekipom, popusite par pljuga i bacite 20 kuna na stol .....čista ljubav

ovdje mozete diskutirati o načinima igre,dogodovštinama itd
 

kobasicat0r

Tehnička podrška
Administrator
23.10.2004
2.043
771
138
/dev/null
vutra.org
10323122681918308910073.jpg

Karte levo su moje, desno su karte od ortaka. Ja dobijam 2 i 7 (unsuited) i čekam flop na kom mi dolazi 2, tj. par (ortaku dolazi par desetki i flash draw). Pošto su unsuited 2 i 7 "nepobediva kombinacija" ja idem all in i ortak me prati. Otvaramo karte i na kraju meni dolazi full house a njemu flash :D Pokidao sam ga :))))
 

Tarki

Aktivan Član
11.01.2008
1.184
139
0
37
Sutra idem na drugi turnir, u ZGu
planiram se baviti time neko vrijeme, 200 kn po turniru nije puno (1x tjedno), 8000 prva nagrada (1100 eura cca)

Inače, igra je odlična, ali čini mi se da je turnirski način igranja jedini na koji se ne možeš navući
ekipa se navlči na money games, a ovo fino platiš 200 (25eura) ili više/manje i igraš

inače nekad igram money games sa frendovima, al isto mala lovica u igri.. a puno pljugi ;D

još 1 stvar
neki je lik u americi matematički je dokazao da texas holdem nije igra na sreću, već znanje, tj sport
zbog tog matematičkog izvoda, amerika ne tretira txssholdm kao i gru na sreću, a time se automatski plaća manji porez.. i onda se pitaju zašto je to najpopularnija igra u americi? hehe

tolko od mene, ak ko ima prazan stolac u zgu za neki game, nek javi ;)
 
14.10.2009
4
1
0
33
sretno....btw. reko mi je prof. matematike jednom istu stvar....naravno ima i sreće al ne ko u drugim igrama...ovo je igra znanja,računanja i glume.....a na 7 2 uvijek igram....koliko buta mi se desilo da su bili veliki blajndovi a ja foldam pa mi na kraju na flopu dodje tris a poslje full....flop uvjek gledam
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Genjo2
31.01.2009
18
2
0
34
ti možda igraš na 7 2 po možnosti še offsuite :p ali pro playeri gledajo na kojoj so poziciji i koliko je playera još na mizi etc. Če si ti bb ili sb i nije bilo raisa onda itak da boš zašpilao 72 hand.
Ne možeš sada reći da boš igrao ili ne. Postojaju različite situacije za isti hand, ako razumijete: D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Triptank
13.02.2008
21
1
0
40
Igram TXP već dosta godina, što privatni turniri, što po poker klubovima, casinima po Hrvatskoj, PokerStarsima itd. Mogu reći da mi ide prilično dobro.

marva je napisao(la):
Karte levo su moje, desno su karte od ortaka. Ja dobijam 2 i 7 (unsuited) i čekam flop na kom mi dolazi 2, tj. par (ortaku dolazi par desetki i flash draw). Pošto su unsuited 2 i 7 "nepobediva kombinacija" ja idem all in i ortak me prati. Otvaramo karte i na kraju meni dolazi full house a njemu flash :D Pokidao sam ga :))))

Uf...uf...
Fino je dobiti na ovaj način ali ako planiraš inače tako igrati crno ti se piše:eek:hno:
 
13.02.2008
21
1
0
40
Inače, jedna luda ruka koju sam dobio, igralo se u casinu Lav u Splitu na finalnom stolu. Ja na poziciji dealera sa 10-7 offsuit, svi foldaju do mene i ja lupim raise od 3X bb u želji da naravno pokupim blindove. Na moju nesreću (kako mi se u tom trenu činilo) dobijem 2 calla.

Flop izlazi 8-9-J dajući meni skalu.

sb lupi raise cca 10bb, bb ide allin cca 30bb, ja gledam wtf se ovdje događa i fala bogu guram allin, sb call.

sb je imao A-J
bb A-A

Na turnu ništa zanimljivo i ja fino izbacim dvojicu sa 10-7
 

Tarki

Aktivan Član
11.01.2008
1.184
139
0
37
Uletim kao chip leader na stol br 1
ekipa holivudska
ni nisam sjeo 2 kralja
porazi me nub sa 2 devetke kroz all inove i gro potove

dalje tragedija i gg

i first blood sam povukao :p :D :)
 

aost100

Aktivan Član
15.03.2010
111
8
0
35
imam otvorene profile na pokerstars.com , fulltilt.com, bwin. com.
na veliko zaradjujem, stim da znam kad se igra a to je kad se osjecas dobro tada dobro i djelujes, tu nije u igri sreca nego pravovremeno reagiranje na određene karte
i određivanje karata suigraća s obzirom na njihove reakcije i poteze, sve u svemu, jednostavna igra uz koju dolaze i prihodi.
 

razman

Aktivan Član
Poznanik Foruma
10.07.2010
638
3.117
163
ja sa ekipom svaki petak kod nekoga,par pivi plj...i udri do 2-3:)
5 bani svaki dobije po 1000 zetona original iz vegasa sa naravno rebuyom.
skupi se i po 100 eu i prva 2 cheepleadera dijele...:)
bitan je osjecaj,matematika i psihologija u ovoj igri i zato mi se svidja..
pozz
 
05.10.2010
3
0
0
45
full tilt, stars, titan, bwin, virtue poker, william hill, i mogu reci i gubio i dobivo u plusu sam bitno je mada najvise live u beću uzmimo imam sponzora ja samo igram
 

Zli Azra

The Good, the Bad and the Ugly
Poznanik Foruma
12.11.2009
540
2.374
163
46
Bas lepa tema a dve godine bez posta.Kada sam se ovde predstavljao radio sam kao diler(TEXAS HOLDENA da neko ne pomisli nesto drugo lol) u dva kluba,u medjuvremenu se jedan zatvorio ja nasao stalan posao i dva puta nedeljno delim u tom jednom klubu da malo popravim budzet.Ekonomska kriza ucinila svoje pa je i tu postalo mrsavo.Cuo sam da je u Hrvatskoj(ja sam iz Srbije) osnovano udruzenje dilera koji rade velike turnire i da je uslov 5 godina iskustva.Da li neko zna nesto o tome?
Inace igram redovno na Starsu al sitno 4-5 tabli 90 igraca.
 

Biohemicar

Aktivan Član
03.12.2012
42
1
8
30
Texas Holdem Poker je nesto najzaraznije sto sam vidio.. Dan i noc sam ja visio na fejsu po tome, a kasnije sa drustvom u neki novac igrao. Al kako sve dosadi tako i to hvala bogu pa sam se vremenom odvikao te zaraze. Sve u svemu dobra zabava ako se nadje neka granica igranja ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: roower

roower

Aktivan Član
02.01.2013
203
244
63
58
Svica
je ,,,sjedit za stolom i drzat zetone u ruci je malo druga prica,,od igranja prek neta,,
tu nema bas neke psihologije,ok mos se naucit izracunavanju
postotaka jacine svojih karata,,statistika ti je najveci prijatelj,
ali nema nikog koga mozes procitat,osjetit nervozu ili euforiju po mimici suigraca(protivnika)
,,zapravo,, velika je to razlika Online i uzivo.
ista igra ali drugo pakovanje.:)


( Tarki -još 1 stvar
neki je lik u americi matematički je dokazao da texas holdem nije igra na sreću, već znanje, tj sport
zbog tog matematičkog izvoda, amerika ne tretira txssholdm kao i gru na sreću, a time se automatski plaća manji porez.. i onda se pitaju zašto je to najpopularnija igra u americi? hehe )

nebi se slozio
Cijela igra se temelji na podjeli karata,,ali kako izracunati i osigurati sebi dobru kartu,,
:) ,,,sreca je u pitanju koju kartu dobijes od Dilera,, u ostalo racunanje se dodaje
izracunavanja vjerovatnosti,,,a to mi i nije neka pomoc,,jer postoji uvijek onaj mozda .
da da,,ima nekih stvari koje si covjek moze izracunati ako ima dobru matematicku
podlogu ,,ali na kraju odlucuje Fortuna koje karte dobivas ,,a ne kakav si matematicar
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Uduvan and loop