THC alternativa?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
02.03.2008
4
0
0
38
Kao prvo, lijep pozdrav svima. Nisam ovdje bio poduze vremena i drago mi je da se sve unaprijedilo :rasta1:

Na stranici www.budjoint.com sam nasao kao 100% legalni weed bez THC-a koji navodno"puca". Zanima me da li je netko narucivao ili zna malo vise o cijeloj stvari?

Dakle, prilicno sam siguran u legalnost robe, samo me zanima kvaliteta...I navodno se weed dobija labaratorijski :sad2:?
 

Nishiken

Aktivan Član
31.12.2007
53
3
0
88
sranje kao i sve druge "zamjene"

googlaj malo u vezi tog big buddha buda pa ces naici na iskustva drugih..puca malo i to je mjesavina par biljaka i ne dobijes uopce vrh nego ti oni, kao iz usluge, "samelju" tak da te slike sto vidis na njihovim stranicama su sve photoshopirane...
 
02.03.2008
4
0
0
38
:icon_cry: I mislio sam da nije real deal...Samo nisam znao to za "sameljivanje"...Eh, steta, a tako se ponadah da su sjebat drotove i carinike :postcrisis:
 

Jah

04.03.2008
33
0
0
53
Vutra rulz al,eto jel bi mogo kogo udjelit koju informaciju o Leonotis leonurus il lions tail na takvo se ime odaziva...
thnx
 

ROX

Aktivan Član
21.11.2006
342
18
0
36
Nishiken je napisao(la):
Ta biljka je sastavni dio samljevenih buddha budova :)

Ta biljka je meni draza od trave, iz razloga sto ti je super a i dalje si 100% funkcionalan i normalan izvana. Je, mnogo je slabija, al nije sve u jacini ;)
 

choki123

Aktivan Član
25.04.2007
477
29
0
35
@ROX...po onim tvojim postovima što sam vidio,ne pušiš baš mnogo travu,i napiso si bio jednom da trava nije za zabave i tako,da te više umiri...ne znam po čemu ti je ova biljka bolja od trave,al reko bi da ono što si i pušio je bilo valjda od isto dilera neka indica koja te opušta...( btw. da ne bi bilo nesporazuma i krivog shvaćanja,jer ne tvrdim ja da ti nikad nisi pušio ništa dobro,al kolko vidim....)

:goldmaryjane:
 

ROX

Aktivan Član
21.11.2006
342
18
0
36
Pusio sam par puta travu koja puca skoro na psihodeliju, ostalo sve samo genericku, istina. No nije stvar u tome, vec u tome da osim ako nisam u savrsenim uvjetima, dost me lako prebaci na neku neugodu, cak i paranoju.
 

wu-tra

Aktivan Član
21.02.2007
240
7
0
33
ma kakva je to spika...trava bez THC-a...wtf? glupost kako god...
a bo...

@Mirche - pusi pusi...lupa!! :p heh
 

Kr.Atom

Banned
Banovan
11.06.2008
18
0
0
45
Dobra wu je zakon ali nemos je naci jer toliko je prevaranata i pokvarenih dilera da covek mora da razmatra sve opcije.Bas citam o tujonu on je po delovanju jako slican thc-u vezuje se za iste receptore i lako i legalno se moze naci.Ja sam ga davno probavao i pregorak je ,susi usta i nisam bas bio zadovoljan . Nadam se da cete vi psihonauti otkriti neko resenje za to .
 

ROX

Aktivan Član
21.11.2006
342
18
0
36
Thujone djeluje na GABA receptore isto kao i alkohol, benzodijazepini i GHB. Nema nikakve veze sa THC-om osim sto su djelomicno slicni u strukturi, a psihoaktivni efekti su mu slabi ili nikakvi.

I da, jako je otrovan. Enjoy.