THC i epilepsija

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
18.08.2019
37
57
18
27
Pozdrav,video sam teme sto se tice epilepsije ali nigde nema konkretnog odgovora.
Pijem tablete za epilepsiju,mirno je stanje za sada i sve je okej.
Probao bih svoju vutru i iz zdravstvenih razloga i rekreativno.
Uzgajacu vutru sa od 15-20% thca,indica je u pitanju,pa me zanima da li ce smetati veliki procenat thca,znam da treba izbegavati sativu,ali da li bi indica smetala?
I da li smem za prvi put probati sa tolikim procentom thca bez duvana,posto cigare ne podnosim,a vutru sam probao neku sa ulice i nije mi toliko prijala,ja mislim da je bila indika.
Izvinite ako ima vec ova tema gde imaju ovi odgovori
Pozdrav :spliff:
 

jesam

rokenrolerica
Urednik
Moderator
14.01.2012
2.248
10.174
358
pa ne znam gdje ima konkretniji dokaz nego kod epilepsije, a za koji se se može dobiti privatni dtržavni recept za dijagnozu, , mislim da se to tiče neke uske dijagnoze i samo za djecu??? (u HR),ali ja tu ne bih onda puno sumnjala ;)
15% nije tako puno, ali nije ni malo, povučeš dim-dva, pa vidiš, a msm da bi za za tebe bio sjajan neki vaporizator kad ne podnosiš duhan, a i inače :wave:
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
 

Jojoman

Banned
Banovan
08.02.2011
2.276
11.277
358
Mislim da je EU odobrila uporabu kanabisa po prvi put na za neku bolest ,a to su 2 vrste epilepsije za koje je na razini cijele EU službeno dozvoljeno liječenje kanabisom, . čuo sam takve vjesti ljetos na radiju, predstavljali su je kao presedan ali ne znam gdje je sad to..
 

jesam

rokenrolerica
Urednik
Moderator
14.01.2012
2.248
10.174
358
Poslednja izmena:

Jojoman

Banned
Banovan
08.02.2011
2.276
11.277
358
"Lennox-Gastautov sindrom" "ljek Rivotril" koji je namjenjen za liječenje ove vrste epilepsije, iako nemam epilepsiju, prepisano od psihijatra kod kojeg sam isao radi "skupljanja papira" jer me čeka ::sudija:: za par curki.. taj ljek mi je prepisao "za raspoloženje",ne pijem to naravno ali čitam o tom "ljeku" i nije nimalo bezazlen da bi se tako olako prepisivao
 
18.09.2023
6
8
3
27
Pre 3 dana Sam imala neku vrstu epi napada,nemam odredjenu dijagnozu a desava mi se Drugi put u 2godine..zadnji put pre nego sto se desio napad ispusila Sam jednu-dve cigare marijuana pa me zanima izmedju pstalog da li napadi mogu biti izazvani marihuanom?
 
10.09.2023
10
27
13
44
U mlađim danima imala sam dvoje koji su imali neku vrstu ep. U djetinjstvo, kad god smo pljugali njih je često cudno/drugačije okrenulo. Frend se nekad znao rušit, sit nakon 2 dima bez alkohola, frendica je imala neku cudnu epizodu (nikad prije i poslije vidjela na nikome). Rekla bi da je vrlo vjerojatno da mogu biti povezane..a sad jel nužno loše, ili je loša žiža..nemam pojma, čuvaj se i pazi:wave: