THC ministry

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

cannebosanac

Aktivan Član
13.10.2006
391
47
0
46
DirtyDeeds je napisao(la):
Zalosno je ako netko misli da se ne moze u duhovnom smislu razviti bez droga.Moje misljenje je da etnogeni pomazu,nekima vise,nekima manje a nekima i odmazu u duhovnom razvoju.Ako su u nekoj religiji prisutne droge,prikazuju se kao pomoc u duhovnom razvoju i kao svete to je uredu ali i dalje nisu sredisnji dio religije.Cak ni u rastafarijanstvu marihuana nije sredisnji dio religije niti ju konzumiraju svi rastafarijanci.

Uopće ne mislim da se u duhovnom smislu ne može razviti bez utjecaja enteogena,a ne etnogena ,nadam se da ti je ono bila tipkarska :) greška .I dobro si rekao nekima odmaže nekima pomažu , nekome ko je po prirodi dobar ne treba ni enteogen ni svećenik da vjeruje u Boga .Zašto im odmažu zato jer ih zloupotrebljavaju i rade to samo da bi kao bili cool i zato što je zabranjeno zato im odmaže zato jer oni koji koriste vutru čisto da bi kršili zakon i zato što misle da su zbog toga zajebani , stvarno na kraju i ispanu zajebani , zajebe ih diler proda im ***** , zaboli ih glava , i nema tu onda duhovnog razvitka samo glavobolja .

Dirty Deeds je napisao
Ja poznam xxxxx ljudi koji pljugaju a da im se nista u duhovnom smislu nije dogodilo.Ali zato poznam osobe koje je u duhovnom smislu promjenio razgovor sa svecenikom ili sa majstorom yoge.A mene je promjenilo citanje ezoterijskih knjiga.Shvacas?Tebi marihuana cini dobro jer joj vejrujes i jer ju stujes a tvojoj zalutaloj braci i sestrama hostija cini dobro makar imala 0% THC-a .
Sam enteogen nije ni dovoljan , to što oni pljugaju , pod broj 1 upitno je kakav kanabis pljugaju onaj lažnjak ili pravi, i sam kažeš potrebno je vjerovati , a naravno ni ovima koje ja uopće ne smatram zalutalima,mada ih je dosta zalutalo u svakom smislu ali ne zato što ne puše vutru nego jednostavno zato što hoće loše i da se dočepaju bogatstva po svaku cjenu , oni imaju pravo na svoje kao i ja na svoje sve dok ne diram druge , ni njima koji uzimaju hostiju to ne pomaže ako ne vjeruju u Krista i ne žive život kako ga on nalaže da se živi . Hostija u njihovom uvjerenju i tumačenju Svetog pisma predstavlja Krista i oni trebaju da vjeruju da se ona pretvara u njegovo tjelo . Ništa bez vjerovanja .I ne čini ni hostija svima dobro pa taman da je natopljena ne znam kojim misnim vinom ako ne vjeruju i stvarno se ne trude da žive kako Bog zapovjeda.Mada vidim mnoge koji kao vjeruju u to ali ne vidim ih u životu da su nešto produhovljeni dobar dio njih kad izađu iz crkve ne znaju ni gdje su bili ni šta su tamo govorili da vjeruju ,moguće da takvima ipak treba enteogen(a lišće,cvjeće je za narode ,pogane) jer samo vino izgleda da ne radi . A crkva je kanabis odbacila davno ,davno baš se pitam zašto(Valjda zato da rimljanima i Konstantinu nije odgovaralo da se ljudi osjećaju dobro i da misle svojom glavom,tako da lakše upravljaju s njima), i u svome ulju ga ne koristi , koriste većinom samo maslinovo i još kojekave ne enteogene mirođije .

Ali eto ih tamo prema ovim zakonima oni isto imaju pravo da vjeruju što hoće neću više ovo ponavljati .


Tihojla je napisao:

Tako je. Apsolutno se slažem. Ključno je ono ako ti ne ugrožavaš ...
Problem je što čim je nešto propisano zakonom onda kršenje toga propisa čini djelo protiv javne sigurnosti i reda pa možda i morala jer moral je ono najšira kategorija koja postoji.
Javna sigurnost i red se temelje na poštivanju zakona, kršenje zakona je ugrožavanje javne sigurnosti i reda. Glupo znam, ali jebi ga.
Slažem se i ja ali već sam napisao tu je taj članak 30. ma znate šta sam već napisao .
I da oni su kalsificirali THC kao štetnu stvar a to znači da su i oni dio Američke mašine koja je u stanju zajebati par milijardi ljudi i posredstvom medija im uvaliti gomilu laži o kanabisu , sve radi novca i interesa njhove industrije naftne i svake druge kojoj je vutra konkurencija .

Samo me zanima kako ih je Roger Chrisite , preveo žedne preko vode i kako su oni zaobišli ovo o nezdravom kanabisu .

Nadam se ,eto kažeš sljedeće godine je valjda opet UN-ovo zasjedanje o narkoticima , da se opet neće ustati neka budala kao Muhamed el Guindi one davne 1925 na konferenciji Lige naroda, nazvanoj Druga konferencija lige naroda o opiumu , bila je i prva : http://www.indiana.edu/~league/conferencedata.htm , i reći "ako ćete zabraniti opium onda morate zabraniti i hašiš , ..." iza toga je još dodao gomilu gluposti o hašišu , koje su kasnije i Amerikanci koristili u svojoj propagandi protiv kanabisa .
Do ovoga sam došao iz predstave An evening with Howard Marks(Mr.Nice) gdje je na kraju monologa iznio svoje razmišljanje o razlozima zbog kojih je zabranjena biljka čija je upotreba bila dozvoljena,tisuće godina sve do početka ovog stoljeća .Samo čini mi se da je Howard Marks rekao da je konferencija održana u Wienna(Beč) a ustvari je održana u Ženevi , ali ništa opraštam mu jer je bio naduvan kao leptir , kad je to pričao a još je i popio , pa ga je onda i Geneva prenjelo u Wienna, trebate to obavezno pogledat. Link je u filmovima i linkovima .Alkohol je stvarno sranje mnogo puta mi se samom dogodilo da petljam jezikom i mjenjam npr. imena ljudima koje dobro poznajem.
 

cannebosanac

Aktivan Član
13.10.2006
391
47
0
46
kanehbosem je napisao(la):
evo da nekako ostane u okvirima rasprave
postirati ću certificate
što sam ga izvadio od ivh cannabis assembly
cacertificatecopysu6.jpg



canne imaš li neki prijedlog kako će izgledati naša verzija

Ne trenutno , ali evo mada je malo van teme , predložio bih da se poradi na tome i da se vidi sve ako ovi ostali kanteisti rade , a i s obzirom da sumnjam da bi na našim prostorima naišao na neki odziv mislim da je najbolje da se učlanimo kod velečasnog Paul Farnhilla , kao što si ti već napravio ako sam dobro shvatio , i ja sam o tome već razmišljao samo nisam skužio da prima i ljude izvan UK . A Roger prima sve samo zahtjeva i lovu , razumijem ga ja košta to sve administracija , podrška , i sve ostalo. Samo s obzirom na finacijsko stanje kod nas to je meni i previše , dalo bi se tamo učlanit samo onda ide dalje na ovo i na ono što daje još ostale troškove .A i pratio sam onaj forum i tamo ima dosta i pedera , a s njima ne želim da kontaktiram ni kome smislu osim ako su zato da se pokaju i izliječe ,i ne mislim na one koji su rođeni takvi kao polužene(s ovima apsolutno nikakvog kontakta ne želim) oni su ustvari genetske greške i to neka Bog ispravlja kako je i zabrljao , ali što se tiče ovih perverznjaka koji izgledaju savršeno normalno a tamo udaraju po čmaru njih treba liječiti.Uostalom daleko im kuća od moje bila eto ih tamo i neka se bore za svoja prava a ja ću za svoja .

Kada bih sam nešto pravio uzeo bih u obzir i ono što Chruch of the Universe u Kanadi ima a to je ono njihovo Zlatno pravilo : Ne vrijeđaj sebe i ne vrijeđaj druge . Jer kao neka vjerska zajednica trebali bi imati nešto na čemu se zasniva moral, kao što je kod ostalih krišćana 10 Božijih zapovjedi koje su uzeli od prije iz Starog zavjeta i one 2 zapovjedi koje je Isus dao . A ti si teolog znaš bolje od mene o čemu se radi . U biti ovo pravilo je stvarno zlatno jer ako bolje razmisliš oni koji poštuju to pravilo jednostavno ne mogu prekršiti niti Božije zapovjedi .Niti ove Isusove Nove zapovjedi o ljubavi . U biti ovo zlatno pravilo i jeste Isusova Zapovijed o ljubavi samo .mp3 verzija :icon_lol: i lakša za razumjevanje .A što se tiče vjerovanja zna se u što se vjeruje u (Otkrivenje 22.2) u što vjeruju i rastafarijanci i svi ostali kanteisti .
Što se mene osobno tiče vjerovali ili ne , slobodno mi se možete smijati i rugati ne dira me to nimalo , prije nego što sam uopće imao ikakve informacije i prije nego što sam čuo za ikakvu kanteističku organizaciju i njihova uvjerenja i prije nego sam imao internet i naišao na teoriju o kanabisu u svetom ulju* doživio sam čitajući otkrivenje nešto neopisivo rječima , kao da je u mene ušla neka sila neobjašnjiva i rekla tu je riječ o kanabisu , sve je jednostavno asociralo na to , jedino me je zbunjivalo ono "12 puta na godinu" , ali ne treba ništa ni shvaćati bukvalo ali i na to ima odgovor , kako to da rađa 12 puta na godinu , pa pod lampama u rukama vrijednih uzgajivača može rađati i 24 puta na godinu samo treba prostora i lampi . A svejedno je to stvar simbolike brojeva i ima možda i neko drugo značenje . Bitno je da mi to kao što su i ovi iskoristili možemo uzeti kao temeljno uvjerenje. I da ja u to vjerujem u stvari bolje da kažem siguran sam u to s obzirom da sam došao do istih zaključaka kao i mnogo ozbiljniji ljudi na drugom kraju planete, a nisam nikakav ni etimolog ni ništa jednostavno mi je to sinulo čitajući otkrivenje i to prije nego sam imao ikakvu opipljivu informaciju o tome , jednostavno sam čitajući ono u 22.2 dobio neko kao nadahnuće da je riječ o kanabisu .Znam da vam je nekima ovo sigurno i smješno i ne zamjerim , jer i ja sam kakav sam da mi je neko takvo nešto ispričao prije nego se meni dogodilo vjerojatno bih mu se nasmijao i reako "mora da je dobra bila neka marihuana" . I nisam rekao možda najvažnije od svega ovo mi se dogodilo upravo onda kad sam prelazio sa onih lažnjaka i kad sam se izliječio od svih mogućih posljedica koje sam imao pušeći te lažnjake neću ulazit sad u to da su bili prskani ili ne ,samo znam da sam bio na rubu ludila i počeo sam se skoro raspadati fizički ,da mnogo sam pušio lažnjaka a isto sam pušio mnogo i one koju sam ja sam uzgojio i bila je prava vutra i rješila me svih jada koje sam imao prije u roku od deset dana ,a već u prvih par dana su mi nestale nervoze i nesanice koje su me mučile punih 2 godie 24 sata na dan , spavao sam na rate po pola sat ,sat a između bih pušio zajebe kad sam god imao i po 20 komada na dan , i nisam znao kad sam gori kad imam ili kad nemam jednostavno bio sam sjeban do jaja .

(*)Teorija se sigurno dobra a ljudi koji se bave etimologijom ,naukom o porjeklu riječi su to dokazali,etimologinja i povjesničarka Sula Benet(Sarah Benetowa) i njezina istraživanja.


:teethysmile::fun_61::shit2::fun_61::shit2: :violent018: