THC olitiga tetrahidrokanabinol

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
06.02.2008
18
0
0
36
Postovane dame i gospodo...

ehm ehm... Uzgajam ganju vec duze vrime i iako znam vise manje osnove i cake indoor uzgajanja, zanimalo bi me sljedece :

a) DA LI JE MOGUCE povecat koncetrat THC u biljci za vrijeme rasta
2) AKO JE MOGUCE povecat koncetraciju THC-a , KAKO TO ISTO I PRIMJENITI (jasno, i detalji , koliko posto se povecava zasicenost supstance. )

Mene bi zanimale i prirodne i industrijske(sinteticke) metode povecavanja koncetracije vec navedenog elementa.

Ako iko zna , tenk ju veri mac, pomoglo bi mi...

P.S. ako je ova tema vec bila na forumu, molija bi vas da me o tome obavijestite i uputite me, posto nisam nasa nikakvu slicnu temu , ni uz pomoc pretrazivaca kojeg je admin skromno preporucio :)

I svjesno je gora a) i 2) iz razloga da dokazemo da travica ne steti mozgu :)))) hahaha

peace
 

CAM

Aktivan Član
28.11.2009
201
38
0
43
a i 2 su oboje ne, zadana je gonotipom biljke........ u idealnim uvjetima proizvest ce koliko je seedbanka navela

thc postoji u preko 30 različitih oblika pa sad........

čiti obični (izomer)thc je dorabinol ili marinol ili vec kako se zove ..........na recept se prepisuje u nekim drzavama, ne pokazuje dobrotvorna svojstva ka sa 30 neproučenih
 

He-Man

√-1 <3 π
Urednik
Moderator
31.05.2009
1.569
1.432
188
Eternia
CAM kakvih 30 oblika ? nisam te bas skuzio :icon_question:

THC je kanabinoid, jedan od 60 razlicitih u biljci Cannabis.
Tetrahidrokanabinol (Δ9THC), Kanabidiol (CBD) i Kanabinol (CBN) su kao
glavna tri kanabinoida odgovorna za super efekte koje pruza konzumacija vutre
:sun2:
I kao sto rece CAM, kolicina THCa uvjetovana je genetski.
A ti jedino mozes probati dobiti max kolicinu THCa koja je oznacena tako da
pruzis biljci optimalne uvjete rasta, i branjem u odredjenom stadiju cvjetanja.
 

CAM

Aktivan Član
28.11.2009
201
38
0
43
ahhhhhhhhhh mislio sam za ne proučene, i mislio sam 30ak onda sam pomješao podatke....

Uu uu uu zabavna činjenica čisti izomer thc- , lijek doranol ili marinol ne sjećam se više nije kao kanabis na prohibicijskom prvom mjestu nego na trećom, jer ide na recepte, pa ljudi koji konzumiraju kannabis imaju slučaj diskriminacije, zašto čisti se ne nalazi na prvom mjestu kao i biljka (zanemarit ona 2 još glavna) pa tuže na temlju toga i zato što košta ko crni vrag lijek ....... lol
 

He-Man

√-1 <3 π
Urednik
Moderator
31.05.2009
1.569
1.432
188
Eternia
Marinol komercijalni naziv za dronabinol, je sinteticki THC.

Vecinom se prepisuje pacijentima oboljelim od AIDSa za smanjivanje mucnine i povecanje apetita.
Tablete imaju efekta ali ne toliko kao Cannabis. I nemaju iste ucinke kao Cannabis.
 

Tarki

Aktivan Član
11.01.2008
1.184
139
0
37
-*GREEN KAMIKAZE*- je napisao(la):
I svjesno je gora a) i 2) iz razloga da dokazemo da travica ne steti mozgu :)))) hahaha

peace

Trava šteti mozgu. Ja sam to dokazao. Zato nemoj i ti ići dokazivati da nije tako.
 
06.02.2008
18
0
0
36
Tarki je napisao(la):
Trava šteti mozgu. Ja sam to dokazao. Zato nemoj i ti ići dokazivati da nije tako.

u prekomjernoj konzumaciji, najvjerovatnije i steti. vise je ono gore bilo cinicno,ali ti to valjda ne kuzis jer si prepametan.

BTW, fala CAM i He-man.
 

Tarki

Aktivan Član
11.01.2008
1.184
139
0
37
Realno gledajući, štetan je i jedan joint. Ali isto tako, štetna je i jedna čaša pive.

Ali u pravu si, samo u prekomjernoj konzumaciji dovodi do ozbiljnih/opasnih oštećenja.
Samo sam htio reći da ne valja pretjerivati, a to si i ti rekao :thumb:


Živio!
 
06.02.2008
18
0
0
36
Tarki je napisao(la):
Realno gledajući, štetan je i jedan joint. Ali isto tako, štetna je i jedna čaša pive.

Ali u pravu si, samo u prekomjernoj konzumaciji dovodi do ozbiljnih/opasnih oštećenja.
Samo sam htio reći da ne valja pretjerivati, a to si i ti rekao :thumb:

Živio!


pa da brale! pis lov en juniti mon,kijela rastafaraj son,mi breda! :)
 

Beyond

Vutra Veteran
07.08.2006
1.948
335
0
38
daj tarki skoncentriraj se, kakva sad oštečenja, šta ti je. to što si ti konzumirao sve i svašta uz travu, to je druga stvar
 

Tarki

Aktivan Član
11.01.2008
1.184
139
0
37
Kemiju nisam konzumiro ima 4 ili 5 godina.
Uz vutru sam konzumirao alkohol, ali to sam i prije radio (u enormnim količinama, dakako).
Pojeo sam od ostalih droga 2 puta gljive (provjerene kvalitete), dakle nikakva količina.
Sve je to trajalo negdje mjesec i po' dana, a drogiram se nekih osam godina.

Istina je ta da SVAKO sredstvo ovisnosti, SVAKI psihodelik, depresant ili stimulator, oštećuje mozak u većoj ili manjoj mjeri.

E sad, hoće li netko dobiti primjerice psihozu, šizofreniju ili neku treću bolest, to ovisi o količini koju troši i njegovim fizičkim/genetskim predispozicijama. Dakle, radi se o pristupu.

Ja samo želim postići to da ljudi paze šta rade.

Ljudski je griješiti, đavolji je ustrajati u tome. Završimo s time.

lp
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.