Thc u organizmu do 6mj?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
15.03.2016
2
0
1
28
Ovako,nisam redoviti đaner,i zapravo do prije jedno 3 mjeseca nisam zapalio,ali zadnjih mjesec dana sam zapalio mozda 3-4 jointa. Sad dolazimo do tog pitanja,je li moguće da se thc u organizmu zadržava 6 mjeseci ili možda više od toga? Ustvari se radi o mojim starcima koji su mi se zakunili da će me svakih pol godine testirati na thc. Eto,znači pitanje je je li moguće pronaći thc u organizmu nakon nekih pola godine bez trave? Hvala na svakom odgovoru :D

I usput ako je moguće da se zadržava kako da se riješim thc-a prije tog testiranja koji je za otprilike za pola godine?
 
Poslednja izmena od urednika:

baobab

vutropush
Poznanik Foruma
25.03.2014
970
2.139
188
Ima ovakvih par tema vec otvorenih pa nisi trebao novu. Sve ovisi o tome da li se povremeni, vikendaš ili učestali pušač. Ali moze ostati i preko 6 mjeseci.
 

PoluAmater

Funny one liner
05.01.2016
80
301
53
Earth
Ovo je malo diskutabilno pitanje, jer se metabolizam razlikuje kod svakog od nas tj. razlicitom brzinom razlaze i eliminise supstance u telu.
Razni faktori kao sto su telesna tezina ili pol mogu uticati na brzinu metabolizma jedne osobe.
Na primer, kod osoba sa smanjenom funkciom jetre ili bubrega ovaj proces moze potrajati duze.

Kada pricamo o marihuani, kolicina koju uneses kao i potentnost utice na vremenski period u kojem je THC moguce detektovati u tvom organizmu.
Vidim da si naveo da si pusio do 4 puta ovog meseca, sto ne mogu da kazem da je kolicinski puno, ali je definitivno dovoljno da ne prodjes test.

Bar neko vreme.

U sustini THC ne postoji u urinu, ono sto test detektuje su metaboliti, tj. produkti metabolizma.
Metaboliti i THC se vezuju za masti, tako da sto manje masti jedes i sto ih vise sagorevas, to su vece sanse da se brze "iscistis".

Takodje sto vise tecnosti pijes pre testa to ce manja koncentracija ovih nepozeljnih molekula zavrsiti u casici.

Moj savet je da treniras, pazis na isranu i nalivas se vodom ceo dan pred test, i prolazis sigurno. :thumb:
 
15.03.2016
2
0
1
28
Hvala svima na odgovoru, znate li mozda još nekakve načine ubrzavanja nestajanja thc-a a da nisu oni koje je spomenuo PoluAmater? Moram sa svim i svačim spriječit da budem pozitivan nakraju

Meskalito,nazalost nakon puno pokusaja i razgovora nisam uspio to rijesiti,koliko god smijesno zvuci. Moji kakvi su i kad budem 40 imao cu biti njihovo malo dijete :D
 
Poslednja izmena od urednika:

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
znate li mozda još nekakve načine ubrzavanja nestajanja thc-a a da nisu oni koje je spomenuo PoluAmater?
prika, ima dve~tri teme o tome sto pitas, ajd nemoj biti lenj, listaj malo i gledaj naslove tema, koristi pretragi, imas vremena. nece te testirati do kraja nedelje a do tada mozes i da nadjes i procitas teme o ciscenju thc-a iz organizma da ti sad bas i ne serviram linkove. ako ti je stalo do neceg moras se malo i sam potruditi. ako nisi svakodnevni pusac i ako nisi debeo, spadas u kategoriju do dva meseca zadrzavanja u mokraci
 

mario339

Medical Grower
Urednik
Grow Support
26.08.2012
2.148
8.323
258
Mislim da 2-3 dana za redom po 3-4 puta dnevno saune moze ocisiti tijelo vise nego sve dosad spomenute metode.. tako mi nesto govori logika jer sam proveo 2 dana u cijelodnevnom izlezavanju u saunama i lizajuci po 3 puta dnevno kolicine ulja koje bi me u normalnim okolnostima slozile sa zemljom a ovdije me nije moglo ni okrznuti...isplati se probati tko imam mogucnost posjete nekog centra sa saunama jer u svakom slucaju ako ne pomogne sa testom pomoc ce tijelu da se rijesi dobrog dijela toksina ;)

@Wheellover vec kad ti je mrsko koristit trazilicu evo onda probaj nesto novo pa nam javi :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Blader and baobab

wuvuzela

FilozofiÇar BotaniÇar
Banovan
03.12.2013
843
1.021
188
Wonderland
tema svih tema :rasta:

Ti tek imas teatiranje za 6 mjeseci?

Pusi slijedecih 5 i pol aktivno pa se ovdje javi uspaniceno da te posavjetujemo kako se sto brze ocistiti od THC :) za dva tjedna

Testiraj svoj organizam i upoznaj svoje tijelo ,imas jeftinih testova na THC...

Licno sam zadnjih vise od pola decenije funkcionisao po sistemu 10 pusim ,2 se cistim radi testiranja...

Znalo je biti i 11-1

Sretno
 
19.09.2015
66
158
33
Planeta Zemlja
A što će se dogoditi ako ti starci nađu thc u organizmu? Stara će te zaključati u ormar? Dobiti ćeš šibom po guzici? Biti ćeš u kazni? ...... smatram kako bi bilo pametnije prekinuti vezu koja te drži podložnim roditeljima. Odrastao čovjek pa mu roditelji mjere razinu thc-a u krvi - daj molim te...
:joint:
 

Superfly

Aktivan Član
20.07.2015
258
316
63
57
Nisam dugo ali ne mogu da ne ragujem/reagiram kako očeš....
Da rezimiramo, poduvao si možda 4 do 5 puta i imaš test na THC za ŠEST MJESECI???-
Imaš google za takve odgovore...ali na svakom testu za THC za mokrače piše ti lijepo (kupi si jedan nije skup pa pročitaj)-KRONIČNI PUŠAČI do 3 tjedna + par dana ovakvi rekreativci kao ti 5 do 7 dana 10 ako si praščić debeo....ali brate za test koji češ imati za pola godine jedino teoretski ako ti rade analizu vlasi kose pa možda a to stoji hiljade eura
.....tako da fakat ne znam čemu panika .....pa moraš neke osnove znati...šest mjeseci...možeš:banana123: i biti miran...
a kužim te svima nama su starci probali utjerati strah u kosti kada su nas maznuli sa ganđom...tada sam otkrio kapi za oči i eto mira...:puuuh:::puuuh::
Što kolega reče odi u toplice neke....i sauna...ili im reci da duvaš ali zato da ne piješ ni ništa drugo ako su dovoljno otvoreni...
a sad zapali jedan da se smiriš :djede::djede: