thc u stolici

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

balcan_smoke

Vutra Veteran
01.03.2006
1.836
493
108
možda smo mi fegeti....
...ali ti si samo jedna od kopija

i baš me interesuje ko će tebi da pomogne sa tim shit stavom
 

Svizac_:)

Aktivan Član
13.08.2006
110
6
18
39
Pitanje: Kome si dao stolicu i zašto? Svi smo je davali kod doktora kada smo bili bolesni i ako se radi o tome onda dižeš paniku bez potrebe jer njega ne zanima THC sve i da ga ima, a logično mi je da ga nema. Ne vidim razlog zašto bi THC bio u stolici?

Najbolje je otkinut komadić i u bong pa povuč par dimova. Ako te složi znači da ima al sumnjam tako da nemoj ni pokušavat.

btw. nije pristojno da druge nazivaš fegetima zamo zato što nisu po govnima kopali u potrazi za THC-om ;)
 

b r a i n c h i p

Vutra Veteran
12.12.2006
1.145
90
0
17
fotokopija je napisao(la):
zdravo, da li mogu da mi izvale thc na sanitarnom uzorkom iz stolice, danas sam ga predao?:kackepieksen:

Mogu, gotov si. Otkaz i zatvorska kazana. Sigurno. Bjezi iz drzave, promjeni dokumente... za pocetak makni se sa ovog foruma, i nemoj se vracati, prate te! (muzika iz Zone sumraka)
 
26.10.2007
4
0
0
73
b r a i n c h i p je napisao(la):
Mogu, gotov si. Otkaz i zatvorska kazana. Sigurno. Bjezi iz drzave, promjeni dokumente... za pocetak makni se sa ovog foruma, i nemoj se vracati, prate te! (muzika iz Zone sumraka)
jeste jeste aj dva piva tri kisele i slobodan si
 

Petar Pan

Aktivan Član
18.07.2006
228
55
28
Svizac_:) je napisao(la):
Najbolje je otkinut komadić i u bong pa povuč par dimova. Ako te složi znači da ima al sumnjam tako da nemoj ni pokušavat.

jel ovo imamo još jedan PERPETUM MOBILe ? :rofl:
nastavimo li ovako vutra.org će dobit i nobelovu :bis:
 

prolaps_rektuma

Aktivan Član
19.04.2007
154
8
0
36
Svizac_:) je napisao(la):
Pitanje: Kome si dao stolicu i zašto? Svi smo je davali kod doktora kada smo bili bolesni i ako se radi o tome onda dižeš paniku bez potrebe jer njega ne zanima THC sve i da ga ima, a logično mi je da ga nema. Ne vidim razlog zašto bi THC bio u stolici?

Najbolje je otkinut komadić i u bong pa povuč par dimova. Ako te složi znači da ima al sumnjam tako da nemoj ni pokušavat.

btw. nije pristojno da druge nazivaš fegetima zamo zato što nisu po govnima kopali u potrazi za THC-om ;)

kako si me nasmijao...care
 

Svizac_:)

Aktivan Član
13.08.2006
110
6
18
39
MSN-Emoticon-doctor-073.gif
 

delboy

Prijatelj Foruma
Vutra Veteran
04.06.2006
517
534
113
balkan
pa ko ti je i kriv kad dajes okolo :kackepieksen:
i onda ocekujes da te neskuze!

ma daj, vadio sam i ja sanitarnu knjizicu, nije nista bilo.
glupo pitanje nadasveg.