THC u urinu

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
03.05.2015
25
11
3
32
Pozdrav svima vidim da je ova tema vec postojeca. No međutim nigdje nepise koju vrstu medicinskog/aktivnog ugljena treba koristiti.
Ja za 4 dana imam testiranje na thc sa urinom. Zanima me trebam li za to medicinski/aktivni ugljen u Granuli ili kao obicne tablete. Postoji li uopce ikakva razlika i ako postoji da ju neko obrazlozi. Jedina razlika za koju ja znam je da tablete dojdu 27 kn a granule 75 kn.
Unaprjed hvala.
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
kako je tema postojeca kad si je ti otvorio. ne znam koliko ti ugalj moze pomoci al isto ti dodje ovaj il onaj, ugalj je ugalj. sretno, al ako si duvao sta valjano u nazad 10ak dana sumnjam da to ugalj cisti
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.174
398
42
Tacna
Ma kakvi, to su zablude o uglju. Kako ugalj može očistiti krv, to je medicinski nemoguće. Oba bubrega dnevno profiltriraju 400 litara krvi, i sve nečistoće pa tako i thc završavaju u urinu, jedino bubrezi mogu očistiti krv. Prije se očistit enormnim količinama vode uz kombinaciju čaja za izmokravanje, tipa uvinH čaj jer time forsiraš bubrege na prekomjeran rad, dobra je i kombinacija soka od minimalno 45% udjela brusnice jer dijeluje kao diuretik i stimulira bubrege. Pod enermnim količinama tekućine mislim na minimalno 5 litara dnevno, iako treba biti oprezan jer neumjerenost u bilo čemu pa tako i u pijenju vode može dovesti do ozbiljnih zdravstvenih problema.
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.993
34.357
2.598
Pred pisanje 5 piva i sve 5.Pijan na testiranje, ali negativan hahah.
Ozbiljan sam ! Ugalj je glupost i to zaboravite .Sto vise pišanja pred pišanje i negativan 100%
 
03.05.2015
25
11
3
32
Naso sam i po forumu ljude koji kazu da su uzeli 24 sata prije testa ugljen i da su bili negativni. Kome sad vjerovat ?
Postoji li ista u ljekarnama sto brzo cisti THC iz tjela ?
 

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.262
35.798
2.698
Weed California USA
Bili bi negativni i bez ugljena.
Ugljen fizicki vece tokisne na sebe u zelucu i probavnom traktnu. Znaci ugljen je usta-zeludac-guzica.....nejde u krv i ne cisti nista u krvi.
Nema nista u ljekarnama. Reci da pijes ibuprofen 800mg svaki dan jer te nesto jako boli.....ako ti se pokaze pozitivan.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: No Joke

Smells

KOSC
Poznanik Foruma
12.10.2014
1.641
4.128
188
Špičkovina
I ja iz prve ruke mogu reć da 4 pive od pol litre sigurno rijesavaju tvoj problem,drug kojeg znam osobno prosao test na taj nacin i to radi godinama (pomorac)
 

xcx

Aktivan Član
07.05.2015
433
380
113
Ako misliš na test kući prije ukrcaja, njih boli briga šta imaš i više-manje pišu nulu;)
 

xcx

Aktivan Član
07.05.2015
433
380
113
Znam da je lječnićki, mislio sam doma kao u gradu, a ne na one flash testove koje rade na brodu :)
 

truare

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
28.09.2015
968
3.828
163
Ovisi kom i za kaj ideš pišat. Da si puno ne razbijaš glavu "nabavi" pišaku od nekog ko je čist i nije bolestan tj. nije na nekim drugim lijekovima i gledaj da temperatura uzorka urina koji predaješ bude 32-38C (prihvatljive vrijednosti). To učiniš na način da ga držiš možda najbolje u gaćama.
Ako si redovit pušač 4 dana ti neće bit dovoljno za nikakvo čiščenje.
Inače ključ bržeg čiščenja je potaknut gušteraču na bolji rad njezinim čiščenjem jer ona regulira naše masnoće a u masnoćama se THCA zadržava. No ti za to nemaš vremena pa ti u obzir dolazi samo maskiranje ili kako sam već spomenuo zamjena uzorka. Maskiranje vršiš jednostavnom konzumacijom veće količine vode recimo 4 sata prije testiranja. Prve 3-4 čaše će te potaknut na pišanje i onda ćeš hodat na wc svakih 15-ak minuta. Nemoj pretjerivat sa vodom, jedno 8 2dcl čaša u 2-4 sata će bit dovoljno jer kako je već netko spomenuo stvarno se možeš otrovat vodom (hiperhidracija) jer zdravo ljudsko tijelo filtrira pola do litru vode po satu. Ja bi zatim jedno pola sata prije testa popio recimo pola litre cedevite jer sadrži i B2 i B12 vitamine koji navodno bojaju urin i smanjuju sumnju da je razvodnjen. Sad ti preostaje se molit da ne skuže da je urin razvodnjen i da ko god plaća test nije platio i test na provjeru autentičnosti rezultata.
Inače zanimiljivo da ti urin testovi zapravo ne detektiraju psihoaktivni sastojak THC, koji zapravo vrlo brzo u potpunosti nestaje iz organizma, par sati do max 5-7 dana kod heavyja, već samo metabolit THCA koji nije psihoaktivan pa tako ni ilegalan, zar ne? Tako da oni zapravo još dan danas muku muče oko tih testova jer u dosta slučajeva nisu upotrebljivi, već su samo dokaz da je subjekt koristio marihuanu u nekom periodu unazad 3 mjeseca a ne da je pod utjecajem iste. THC se detektira samo testiranjem krvi a to je malo teže obavit izvan zdravstvenih ustanova.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: vu557

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.993
34.357
2.598
Najgora opcija je nositi tuđu mokracu!! Bolje priznati da si duvao,nego da te cope u podmetanju tuđe.
Imam prijatelja koji je isao na pišanje jedno vrijeme i znam pouzdano da par piva prije pišanja rijesava problem.Znaci sto vise šorati prije nego odes na pišanje i to je to !
Bolje biti pijan nego lišen slobode hahaha
 

funky weed

Aktivan Član
10.03.2015
443
685
93
kingston
treba ti bar tjedan dana ,ja kad sam isao na testiranje morao sam tjedan dana prije piti ugljen i opet bi mi bilo "u tragu" tako da tesko da ces ista za 4 dana ;) pij pivu od nje pisas i mlijeko pa javi kako je proslo
 

truare

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
28.09.2015
968
3.828
163
Neznam Opa cupa, ja to ovako iz osobnog iskustva a često sam zbog posla morao pišat. Po meni je jedini 99% zagarantiran prolaz jer te jedino temperatura može odat, odigraš to kak treba i ok si, dok ovo ostalo je sve hrpa nagađanja i stvari poput ispiranja mokraćnog mjehura se lako primjete od strane laboratorijskih tehničara jer tu odmah nevalja nit boja, nit količina kreatinina, nit ph, nit specifična gravitacija i za čas si u problemima. Desilo mi se pa znam, moraš ponavljat dok ti se vrijednosti ne unormale a do tad ti se već nakupi thca-a u mjehuru u dovoljnim količinama (>50ng/ml) da padneš test.
Moraš isto tako uzet u obzir da velika većina njih koji rade te testove da ih rade za posao koji imaju nultu toleranciju i za alkohol pa tako ni te pive ne dolaze u obzir ;) al pretpostavljam da mogu i bezalkoholna :D
Što se tiče vremena koliko je potrebno da tijelo bude čisto, ja sam znao bit pozitivan i nakon mjesec i pol dana nekonzumacije, a nema m od masnoće na meni i metabolizam radi sto na sat. Tako da sam osobno uvijek prije za opciju podmetanja, pa čak i sintetičkog urina, nego da se pouzdam u neko brzinsko čišćenje.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: xcx

Blader

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.03.2015
1.324
4.892
188
Testiran sam dosta puta bio. I koristio sam i tuđu mokraču točno kako truare govori. Držao u hlačama, ali sam i dosta puta se čistio uvinim čajem. Znao bi pušit u ponedjeljak i utorak i u subotu biti negativan. Kroz cijeli tjedan bi pio uvin čaj. Sigurno sam petnaestak najmanje puta tako prošao. To su bili testovi iz apoteke, a testirali su me roditelji.Ali opet teško je to reći jer jako zavisi o metabolizmu. Doslovno razlika može biti od par dana do par tjedana.
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.174
398
42
Tacna
Tako je, ovisi o metabolizmu. Osobno znam ljude koji su bili pozitivni i nakon 40 dana apstinencije. Čak je i na forumu bilo takvih slučajeva. Nosio sam i ja tuđi urin, i to ženski u više navrata. U malu staklenu bočicu od lijekova, malo dogrijem upaljačem u wc-u i istresem u čašicu i bok bako ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Blader
01.02.2017
2
1
3
33
Pozdrav svima imam itanje ako uzmem urin od renda i to stoji tjedan-dva i dode testiranje tam ce isat da je nevazeci?
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.