THC u urinu

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
30.09.2013
13
6
3
36
Rijeka
Pozdrav ekipa...
ovako imam jedno pitanje da mi netko proba objasniti jer sam ja vise lud...
znaci zadnje sam zapalio tri pljuge prije tocno 23 dana...
prije toga nisam pusio jedno dva mjeseca...a prije tih dva mjeseca sam znao zapaliti na tjednoj bazi 3-4 puta....
u tih dva mjeseca sto nisam kao pusio sam zapalio mozda 2 puta u dva mjeseca...
i evo ja nakon 23 dana pozitivan i dalje...
jednostavno vise neznam sta da radim da se ocistim...cak sam poceo pitiFURMESID ili tako nesto sto potice pisanje i rad bubrega da izbacuje tekucinu iz tijela...i te tablete pijem vec nekih 4 dana...danas se testirao sa testom iz ljekarne i pozitivan...a moram se ocistit jer me socijalna jebe jer mi se radi o djetetu...
pa ako moze koji savjet ili sta vec...znac nisam redoviti pusac...prije skoro godinu dana sam bio redoviti...ali je proslo puno vremena i ja pozitivan...
 

Infinity

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
21.03.2019
1.753
10.023
358
Dva litra zelenog čaja dnevno, voće i povrće ishrana, sirovo najbolje. To će ti najbrže isprat thc, za tvoju sutuaciju 5-7 dana bi trebo biti negativan. Fizička aktivnost doprinosi čišćenju
 
30.09.2013
13
6
3
36
Rijeka
ma sve ja to znam...ali eto test govori drugacije...
znaci 23 dana je proslo od kad sam dva jointa zapalio...
puno vode inace pijem...radim fizicki posao...i opet sam pozitivan...
danas sam se peti put testirao...
jer kome god od mojih prijatelja sam rekao svi su rekli nemoguce da sam pozitivan...svi sumnjaju da sam zapalio u meduvremenu...al njih mogu lagat al sebe nemam sta lagat a i radi mi se o djetetu,pa da se bas kockam sa djetetovim vidanje samnom mi se ne kocka...jednostavno nisma pametan vise...
 

Infinity

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
21.03.2019
1.753
10.023
358
Jbg, ja nakon 40 dana budem negativan. Svaki dan duvam, al et... Zavisi to i od organizma, puno faktora, al izmokravanje je naćin da se ubrza čišćenje.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: markancic
30.09.2013
13
6
3
36
Rijeka
ekipica hvala na savjetima...dnevno popijem jedno 6 litara vode u zadnjih tjedan dana...jer pijem te tablete za pisanje...pa cim popijem odmah pisam...
uglavnom javim se bas kad budem negativan...sljedeci test cu radit u cetvrtak ili petak...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Infinity

Big L

B.I.G.
Poznanik Foruma
11.09.2009
1.841
2.187
188
Brooklyn NY
Kupi medicniski ugljen u apoteki u tabletama je.

I njega pij svaki dan on čisti organizam kroz mokrenje.
To i mnogo tekucine ali MNOGO, voda i zeleni čaj najbolje.

I da, fizicka aktivnost i znojenje (sto nije tesko po ovim vrucinama).
THC se talozi u masnom tkivu i moras se rjesavati masnog tkiva da bi se rjesio THCa.

Jedina nus pojava ugljena je jako crna kad budes ujutro isao na wc, vidjet ces. HAHAHAH :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Saša443