Thc ulje i antidepresivi

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
27.01.2021
23
7
3
Pozdrav!
Koliko je opasno uzimati istodobno AD I THC? Uzimam malo količinu mirzaten, a sada sam počela koristiti thc čepiće, i tbl za spavanje! Znam da treba prestati koristiti kemiju, ali se bojim naglo prestati! Savjet?
 

truare

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
28.09.2015
968
3.828
163
Što se tiče sedativa, to iz iskustva mogu reć da će thc pojačat sedativno djelovanje tablete, točnije diazepam.
U linku ima lista različitih vrsta antidepresiva i njihova interakcija sa thc-om. Uglavnom sve bazirano na iskustvima ljudi jer su istraživanja po to pitanju mršava. Kako kažu svaki je mozak i kemija u njemu drugačija pa tako ni iskustva ne moraju biti ista što svakako zove na oprez kod mixanja bilo čega.
 
20.09.2020
6
9
3
29
Ima li ko iskustva s uzimanjem antidepresiva i THC? Na THC smo već nekih pola godine, a mislili smo početi i sa antidepresivima jer je pacijent u lošem psihičkom stanju. Koristi čepiće sa 85-90% THC
 

Slavol Žižek

od dzabe do max 100 eura na ebay klajnezajningen
Poznanik Foruma
28.11.2018
1.170
3.912
188
Doktor obično prvo naredi jednomjesečno ili čak duže čišćenje od svih kanabinoida, pa tek onda uključi terapiju.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: .i.
27.06.2021
1
0
1
39
pijem eliceu i heleks a prepirucio mi doktor za bolove jer imam cistu na jajniku da uzimam i ilje od kanabisa interesuje me dali moze da se koristi elicea i ulje a heleks iskljuciti
 

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.260
35.790
2.698
Weed California USA
dali moze da se koristi elicea i ulje
znam barem 2 osobe koje koriste eliceu uz konzumaciju vutre/ulja bez ikakvih nuspojava i slicno.
a heleks iskljuciti
tesko je od nas trazit savjet da prekines terapiju propisanu od strucne osobe. pogotovo ako ne znamo ozbiljnost dijagnoze
ako ti pomaze helex nastavi ga koristit ili se savjetuj sa istim tim doktorom oko takvog testiranja. realno mozes i probat pa vidjet dal ces bit ok bez helexa uz ulje. lako ga nazad vratis ako ga npr pijes po potrebi. karikiram, ako ga pijes kontinuirano zbog npr napadaja panike onda definitivno ne bi na svoju ruku testirao jos uz dodatak thc ulja.
dok sa eliceom ne bi nikako probavao pauze cisto zbog vremena ciscenja i ponovnog vracanja koje zna bit 1-2-3mj.

opcenito nije bas zahvalno ni odgovorno od nas (koji nemamo veze sa strukom) davati takve savjete. eventualno da podijelimo iskustvo.