-The Books Of Knjige-

Hesi Original Sjemenke Hempatia Organics Nutrients
Želite nešto više od socijalne mreže?
Društvo za legalizaciju marihuane, medicinu i uzgajanje kanabisa. Registrujte se za dodatne opcije foruma.
Registracija

Zabljak 1992

Aktivan Član
30.01.2008
450
18
0
34
The Books Of Knjige(Popaj,Zonjo,Gajo i Goran)-Alternativna organizacija sa Cetinja,iza sebe imaju CD,serijal od 10 epizoda na drzavnu TV,nekih 15 godina iskustva sa radijskim emisijama i milion radijskih reklama.Sprdaju se sa svima i sa svachim,imaju petkom u 00.00 svoj show na podgorickom radiju Radiju Antena M,mozete slusat online www.antenam.net sa real playerom.Prije mi nijedno pusenje vutre nije prolazilo bez njih...Evo par linkova s Tube-a da vidite o chemu se radi:

Nemate dozvolu da vidite linkove. Prijavite se ili registrujte se.
Ljubooo!

Tigrasti smud

Gramofon

Uzivajte

GreenMan

Grizem beton,zvacem armaturu
Vutra Veteran
24.10.2004
1.806
156
88
45
www.legalizacija.org
Likovi su totalni ludaci.

Naj skech : Milorad Krushica

[youtube]H1EKkFAnyCI[/youtube]

p.s. Samo steta sto nema na tube sve...ja sam gledao in TVCG...cirkus...Ovo nije Gruna :D:D:D:D

mr.skunk

Vutra Veteran
16.01.2007
834
39
0
31
gledo sam prije godinu dvije kod njih u emisiji netko je pjevo neku stvar , narkomane lopove krades da bi se drogiro tako nesta , to mi ostalo u sjecanju :icon_biggrin::icon_biggrin::icon_biggrin: tak sam kasnije cuo za STRAIGHT JACKIN

OP
OP
Zabljak 1992

Zabljak 1992

Aktivan Član
30.01.2008
450
18
0
34
dovacesh milodarkice,dovacesh...:ludaci_lol:
vidim znate ko su ljudi,kasnije cu da okacim s radija razgovor sa radomirom belacevicem tipom iz srbije,znaju ga vjerovatno srbijanci,to su najsmjeshnih 20 min u istoriji radija.samo da to ischeprkam.