The Dancing Electrician - Mixed By Bolle [Promo Mix]

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Svizac_:)

Aktivan Član
13.08.2006
110
6
18
39
Evo jutros je snimljen novi promo (isprike onima kojima sam obećao da će biti tjekom 3. mjeseca..hmmm zakasnio sam 3 dana:) stilom malo drugačiji/malo više šarolik nego onaj koji sam radio prije (Electro-Positive).

Kod:
[URL]http://rapidshare.com/files/24168258/The_Dancing_Electrician_-_Mixed_By_Bolle__Promo_Mix__March_2007__2_.mp3.html[/URL]



Trajanje: 73:00
Format: 160kbps/44khz Mp3

Tracklist:

01. Sebastien Leger - Cosmonite
02. Mono - Make A Diference
03. Rob Mooney - Hasty Retreat
04. Superbass - Go To Pieces (Danny Freakazoid Remix)
05. Fine Taste - Bug Shot
06. Mono - Waiting For You
07. Jon Gurd & Rob Mooney - She's A Trip
08. Jon Gurd & Rob Mooney - High Volume (Rob Mooney Remix)
09. Dousk - Acrobatics
10. Ciaran Campbell - You Nasty Freak (Original Mix)
11. Jon Gurd - Future (Dave Robertson Remix)
12. Julian Jeweil - Air Conditionne

Bilo kakvi komentari su dobro došli...tnx!
:banana:
 

JaSamZa

Aktivan Član
29.12.2006
202
7
0
40
psihonaut.org
FUKIN -A- !!

It get's better and better every time!!!
Yebeeeno!!!!
PARTYYYYYYYYYYYYY

:happy031:

:thewave:

oŠTRoumnije komentare nakon pažljivih 20 preslušavanja :D
 

gloss_zelenky

Vutra Veteran
01.09.2006
920
28
48
77
Moram i ja pohvaliti našega DJ/glazbenika/umjetnika jer neznam
kako bi pregurao danas u gradu...:sick:
počela me hvatati neka nervoza,agresiva, ali onda je odjednom počela Glazba...

I odmah me puco qrac za sve:icon_lol::icon_lol::icon_lol:

Svaka čast Svizac...malo je drukčije,ali predobro!!!!

P E A C E!:maryjane:
 

Svizac_:)

Aktivan Član
13.08.2006
110
6
18
39
gloSS_ZelenKy je napisao(la):
počela me hvatati neka nervoza,agresiva, ali onda je odjednom počela Glazba...

I odmah me puco qrac za sve:icon_lol::icon_lol::icon_lol:

E ljudi nemate pojma kako mi je drago cuti ovakve komentare ili kao što Torca kaže: " Uljepšao mi ovaj fakin oblačan dan. :thumb:"....hvala vam svima!!!

:love001:
 

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.733
298
Čikago, USA
www.vutra.org
Ja licno nisam fan tehna ali sam skinuo poslije tako lijepih komentara i evo slusam. Jedino sto bi bilo bolje da si koristio Svizac vise mi se svidja od bollje :--))

Moram ja sastaviti jedan funk, soul, jazz, dub mix pa da mi ga ovako fino spojis :lock:
 

Svizac_:)

Aktivan Član
13.08.2006
110
6
18
39
Vutragenjo je napisao(la):
Ja licno nisam fan tehna ali sam skinuo poslije tako lijepih komentara i evo slusam. Jedino sto bi bilo bolje da si koristio Svizac vise mi se svidja od bollje :--))

Moram ja sastaviti jedan funk, soul, jazz, dub mix pa da mi ga ovako fino spojis :lock:

Hehe..."problem" je u tome sto sam prvo postao Bolle pa tek onda Svizac, iako Dj Svizac ne zvuči loše...:icon_lol:

:rasta1:
 

Svizac_:)

Aktivan Član
13.08.2006
110
6
18
39
Paaa i ne bih bas rekao (inace poslusao sam dosta Umekovih setova i skidam kapu) jer Torture Chamber 2 je čisti techno mix iz 2002. godine i mislim da je ritam na negdje oko 138 bpm, a ovaj moj promo je po stilu electro house/progressive i brzina ritma je 128-129 bpm...to ovako u brojkama možda ne izgleda puno manje ali vjeruj mi to je ogromna razlika u brzini...a i u stilu same muzike i nacinu mixanja.

:pat:
 

Pampers

Aktivan Član
23.03.2007
267
16
0
38
Svizac_:) je napisao(la):
Paaa i ne bih bas rekao (inace poslusao sam dosta Umekovih setova i skidam kapu) jer Torture Chamber 2 je čisti techno mix iz 2002. godine i mislim da je ritam na negdje oko 138 bpm, a ovaj moj promo je po stilu electro house/progressive i brzina ritma je 128-129 bpm...to ovako u brojkama možda ne izgleda puno manje ali vjeruj mi to je ogromna razlika u brzini...a i u stilu same muzike i nacinu mixanja.

:pat:

da, da sad sam pustio back to bac i imas pravo... razlika je primjetna, umek je brzi... iako je to njegov najsporiji set koji sam cuo.

Super ti je set, bas curi... samo nema bas neke agresivne energije, savrseno za neki outdoor after;)
 

Svizac_:)

Aktivan Član
13.08.2006
110
6
18
39
Imas tamo u Graveyard onaj drugi promo Electro-Positive koji je malo agresivniji pa skini ako te zanima, imaš ovdje pod sve i svašta i jedan techno set..
Peace!
 

Pampers

Aktivan Član
23.03.2007
267
16
0
38
e da, jedna zamolba koja bi mogla i u PM al nek se i drugi okoriste...


Aj molim te daj mi linkova za tehno glazbu, ja sam to prije dobivao od lega s partija ali vec 5god nisam bio pa sad neznam gdje nac. Ubio bi za dobar set sven vatha, terry francisa, miskina... ili nekog drugog tehna...


tebi savjetujem da skines nesto od knobza.

http://nevropatch.com/ - odes na mp3 i skines si nesto s hardteka, sve su predobre. (album preskoci, samo stereotype valja)

(desnim pa save link)

setovi su isto dobri ali ne svi... skini prvi s liste, mislim da ce ti prijat. Malo je zesce ali nije neinteligentno kao happy hardcore.
 

Rasta_Man

Aktivan Član
01.04.2007
50
7
0
38
Svaka cast samo nastavi ovako i bice ok, nazalost nije vrsta moje muzike ali imas velikog potencijala, sto daje velik razlog da nastavis. ako budes komponovo sta od funky ili latino housa javi mi pa cemo da vidimo. ps koristi pjesme od ministriy of sound :D
 

Svizac_:)

Aktivan Član
13.08.2006
110
6
18
39
@ Pampers

Pogledaj si stranicu www.lekkerlui.nl ili www.mpiii.com ....znam da ima još jaaako puno tih stranica za download setova ali odavno sam ih prestao skidati pa se sad ne mogu sjetiti. Upiši u google "live sets download" ili tako nešto i naći ćeš masu takvih stranica.

Tnx tebi za link:thankyou:
 

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
Knobz su prebolesni stra inačw nwslušam mnogo elektronske glazbe ali su oni strava e a jel bi mi mogo ko reć što su točno ti knobz po žanru?