The grow dnevnik

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Socrat

Aktivan Član
22.01.2010
115
9
18
33
4Herbs,
evo šaljem ti neke gay vibre sreće :thewave: za ovaj grow! (vjeruj mi, kad ja poželim sreću, to bu tak!)

Mislim da previše razmišljaš (isto kao i ja), zato prestani!:assshaking:,
there's not enough room in this town for the 2 of us :spcartman:!

Samo me izvještavaj u Himalay-ee i no frkenzikikiriki!
 

4herbs

BANOVAN
Banovan
03.06.2008
468
96
0
34
Evo ti prvi izvještaj,drugi dan od stavljanja sjemenja još ništa...pošalji malo gay vibre himalayi pa če možda od šoka niknut!
 

bobach79

Aktivan Član
19.11.2009
244
53
28
44
no dobro, to ti sigurno znaš ali nasporiji način je direktno u zemlju, isprobano sigurno na sve načine, ali da za neke osjetljivije sjemenke najsigurniji način. izaći će ona, malo strpljenja. inače ninica je prelepa:costumed-smiley-027. ajde da ti malo taj prostor ne zjapi prazan, sad navijamo za himalaju. pozz kompa:icon_lol:
 

Socrat

Aktivan Član
22.01.2010
115
9
18
33
4herbs je napisao(la):
Evo ti prvi izvještaj,drugi dan od stavljanja sjemenja još ništa...pošalji malo gay vibre himalayi pa če možda od šoka niknut!

Sutra nikče.. (do popodne je klica izbila, a najkasnije do navečer ćeš je vidjeti vani)...

Ima da nikne mamicu joj zdrapanu, ja se tu sramotim s ritualnim akrobacijama (našao sam ih na internetu) da bi ona izašla!
 

leš

Aktivan Član
06.10.2010
80
11
8
40
idemo care .!!!! šta češ da komentiramo kad radis sve pedantno,to se cijeni.
svi smo uz tebe,i da znas samo radi ovog dnevnika dodem na forum .drugi kao i ja ,sve nešto poču vodit dnevnik
pa ubrzo odustnu ili sve se svodi na pitanja .ovdije brate njušim da bi se moglo nešto i naučit pametno i savijetuijem druge
koji žele radit prvi home grow neka prate ovo.:smoke18:IDEMO PROFESORE
 

4herbs

BANOVAN
Banovan
03.06.2008
468
96
0
34
Evo nemam riječi više...jebeni Greenhouse,danas odlučio topirat Ninu,zavučem se ja među granje kad ona počela pokazivat spol,a meni se sve čini da če ispast Nino a ne nina,koliko dugo sadim vjerujte nagledo sam se svašta,ali ovo me sad več stvarno plaši,Greenhouse fem sjeme i da mi mudonja ispadne,ima da se ubijem ako je tako...jer mi je to jedina u biljka u boksu trenutno a jaaaaaaaaaaaaaaaaako mi se neda počinjat ispočetka!!!

Eto sad sam se izbediro ali ostaviču biljku još neko vrijeme možda sam stvarno lud...inače ženske biljke izbace kaliks prvo jedan na katu,a ova je izbacila nešto kao dva nerazvijena jaja na istoj strani na gornjem katu i poprilično sam siguran da su to jaja,bogami sam se nagledo muških i ženskih u svoje vrijeme, al eto topiro sam taj dio i sad ču ju pustit ali ako je stvarno mudonja ima da se na***** majke...samo neznam kome,posadiću i zadnju sjemenku White Widowa pa ako sam u krivu poklanjam prijatelju biljkicu kad izraste (ako izraste???) a ako ne moraću njega stavit u boks, a ako El nino ispadne da je muška na kraju ima da ga odnesem van i ubijem boga u njemu s lopatom!!!

Stvarno nisam siguran ni sam više,nagon mi govori muška al je premalo da se vidi,sad mi je žao što sam topiro taj dio,moraću ćekat duže!
 

ZOKI

Aktivan Član
21.01.2008
1.257
42
73
16
daj sliku brate .. mislim ipak da je to zena .. moda je izbacila one posvice gde bude seme.. a moda iz te dve ( dva :) budu izasli pistile .....

ako je musko bar si dobio polen ,, nemoj to da bacas nego sadi White Widow i prasi brate imaces semena to je plus... i to jos koja konbinacij :)
 

Falcon

Aktivan Član
09.09.2010
229
29
0
45
Bas,,zeznuo si se sad s tim topiranjem..duze ces cekat potvrdu....a zoki dobro kaze,nemoj se bedirat,imat ces odlicnog polena za oplodnju..je da je malo zahebana situacija sto ti box nije popunjen nego si usmjerio paznju na nju...al ajde,budes ako treba i iz pocetka,a polen u vrecicu:)sretno!
 

4herbs

BANOVAN
Banovan
03.06.2008
468
96
0
34
Ma ljudi ne interesira me polen...bar ne od takvih sorti,to je sve nestabilno ako mene pitate...evo baš sam tražio po netu dali je netko imo kakvih problema,naletio sam na zanimljivog štiva,jako se pljuje po fem verzijama,nikad dosad nisam hermiča dobio,uvijek je fem bio fem ali ovaj put nisam ni sam siguran,kako god bilo vidjet čemo...posadio sam sad white widow,napunio čašicu zemljom terra magma/compo sanna mješavina i na vrh stavio sjemenku...pokrio ju s par listova wc papira i sve to lijepo namočio i preko čašice stavio alu foliju i u boks...nadam se i ja da je to neki mutirani kaliks,ali kako rekoh ne izgleda kao pistil nego kao jako mlado jaje,ali eto nadam se i mislim pozitivno i volio bih da na kraju sve ispadne u redu...ako ne izgubio sam 2 i pol tjedna i nekoliko sjemenki ali eto kako rekoh nadam se da sam ja u krivu!
Ako ne jbg neču više greenhouse uzimat,idem onda s nekom drugom bankom,royal queen seeds me za sada jedini nije razočaro u nijednom pogledu,klijavost mi je bila 100% i sve su bile čiste fem biljke!Stižu mi i oni special kush i još jedan hps kit komplet!Sljedeći tjedan vjerojatno to sve ide u pogon isto tako u drugi box tako da kako god okrenem bit če uredu ali ovo mi je dosad najlošije sjeme ikad...osim green-o-matica to je baš ***** nad svima govnima ako mene pitate,dvaput križan s ruderalisom to nijedna banka nije napravila i to je navodno ogromna pogreška...čito sam da su ih groweri sprdali zbog te akcije s automaticima,ako mene pitate to je sve komercijala postala...još mi je jedino nada ostala pa čemo vidjet kako ispadne
Gledam na to ovako,jbg možda je samo to jedan od onih lošije skladištenih paketa il nešto pa zato tako jadno,stvarno nisam takvih problema imao i uvijek su biljke bile poštene,kako god bilo neču plakat ni dramit,ako bude muška...kupit novo sjeme i opet posadit a ako bude dobro onda sam sretan ko nova godina i stvarno če mi duša bit na mjestu!
Eto čujemo se a slike nemogu slat nikako jer kako rekoh topiro sam taj dio i več je u smeču a i neam fotič koji može dovoljno blizu i dovoljno lijepo uslikat da se vidi tako da mi se ne isplati ni trudit da vam slike stavljam jer ono poprilično sam iskusan u određivanju spola ali ovo je i meni nešto čudno!Nek ostane sve na dobroj nadi i pozitivnim mislima pa ako i je muška ko ga jebe!
pozz svima
 

leš

Aktivan Član
06.10.2010
80
11
8
40
ajde ajde herbs,peh jebiga svima se to desi prije ili kasnije.
uz tebe smo pozz.:family1:
 

4herbs

BANOVAN
Banovan
03.06.2008
468
96
0
34
Ma i ja sam malčice pretjerano reagiro,prva stvar ujutro pa vidiš nešto ko jaja na jedinoj biljci :sick: odma mi se smučilo!!!
Premlado je to još za odredit...20 dana joj je danas ako se nevaram,samo me iritira činjenica da platim sjeme da se nemoram zajebavat a u biti mogu sadit iz paketa pa mi isto dođe...kako god bilo greenhouse više nikad,neda mi se s tako lošom genetikom uopče baktat...sad čemo nekako istjerat još se čekat himalaya i white widow,stiže special kush,smislit če se nešto a na kraju mislim da če ipak sve bit uredu,javim vam se s slikama čim bude novosti,sad če bit par dana mir,treba pravit drugi grow box i u nabavku po compo sannu i ostale potrepštine pa če bi slika kad se sve izradi i postavi!
Pozz svima
 

NumBdoT

Aktivan Član
07.10.2010
70
10
0
43
Meni su neke biljke pokazale spol tjst preflower-ale 25 dan na 18/6 sto je zanimljivo,nisam nikad narucivo sjeme krajen nove udaram prvo al da ija sam cuo dosta mjesanih informacija sa nestabilnosti genetika itd. a gleam isto ko ti da se rjesim pitanja za spol fenotipe itd...bude se vidilo...
 

mr.dr.Smok

Prijatelj Foruma
13.03.2010
1.495
3.538
188
57
Pozdrav Herbs!
Šta da komentiramo kad je svaki komentar suvišan po mom mišljenju.
Prdobro ti raste Nina,jako je ljepa i bit če odlična na kraju sa tvojim znanjem i pažnjom.
Samo teraj kolega!
 

mr.dr.Smok

Prijatelj Foruma
13.03.2010
1.495
3.538
188
57
Nisam ni vidio ovu zadnju stranicu i šta se zbilo sa Ninom.
Nadam se da si pogriješio i da če ona biti ona prava!
 

bobach79

Aktivan Član
19.11.2009
244
53
28
44
pozz, evo sigurno već danas dolaziš sa sretnim vjestima kako su iz tzv. jaja izašle dvije pistile:costumed-smiley-027
ajde je...o te greenhouse, sad dok krene bit će to lijepo ispunjen box (nina, himalajica, i vidovica):icon_lol:, štaš bolje?
 

4herbs

BANOVAN
Banovan
03.06.2008
468
96
0
34
Ništa od sretnih vijesti,taj paket sjemenja je naručen s indras s planeta i odvratno je loš,klijanje je katastrofa a ni himalaya još ne pokazuje znakove klijanja makar stoji več nekoliko dana al ostaviču ju još,uopče se ni nenadam da če neke sreče bit s tim sjemenjem,zaključio sam da je jako stara zaliha ili jako loše skladišteno,otvorivši cheese sam bio zaprepašten s trulom klicom unutra,mala crna kuglica umjesto lijepe zdrave bijele klice s zelenim omotačem,strašno...vidit čemo još kako če ispast al eto da nepričam bzvz i nepljujem kako sam i reko greenhouse više ne dolazi u obzir kod mene,što se mene tiče to je najlošija genetika/klijavost na tržištu i ja se prebacujem na nešto drugo,mislim da ču probat sensi seeds ili nešto od poznatijih i kvalitetnijih banka ubuduče...vjerojatno je samo peh da sam dobio tako loš paket sjemenja ali nema veze,Ninu ostavljam pa čemo vidjet vjerojatno je samo nešto mutirano na njoj bilo,neke izrasline al eto topirana je i nadam se da če izbacit pistile uskoro da mi potvrdi da je ženska jer inače ima da popizdim totalno i izgubim volju za kupovanje sjemenja!hehehe pozz svima
 

NoTrippin

Aktivan Član
26.04.2007
552
80
48
Za greenhouse se neki žale nekima dobro.
ali Sensi seeds :thumb:
Ajde mnogo sreće sa tim sjemenkama,
malo green mođoa uvijek dobro dođe!
 

Vanzemaljac

Aktivan Član
02.01.2006
387
61
0
ne pokusavam pametovati samo misljenje.Nema tu pravila(ima al nikad 100%) vec kako im ispadne tura.Nisu ni oni doktori,ili naucnici neki...uglavnom vise-manje drkadjije(kao i mi)odlucili unovciti hobi,a internet im omogucio biznis.Primjer d.p more ljudi se zalilo na hermije u to vreme a na srecu meni uletila ok tura.Uzeo mix i sve u redu jedino sa o.b.a uvjek na oprezu.

Postepeno prebacivanju sa vege na cvjetanje uveliko smanjuje mogucnost pojave banana kod neopredjeljenih.
postepeno dodavanje crvenog spektra na plavi(sok,nagla promjena spektra)i skracivati im dan za pola sata ili sat a ne odma na12 ako su nestabilne...Ovo sam davno negdje procitao i mogu samo da potvrdim...istina.:costumed-smiley-027

Zaboravih reci ako se prebacuje postepeno veci je i procenat cura.(ne mogu da potvrdim ,logike ima)

pozdrav:costumed-smiley-027
 

4herbs

BANOVAN
Banovan
03.06.2008
468
96
0
34
Ma lega znam šta misliš ali ako več plačam trebalo bi niknut preko pola,nije meni tu toliko ni do hermija,jbg hermi se desi nego da od 5 sjemenki samo jedna uspije i to još zato što sam joj potpomogo s rezanjem ljuske...pa to nema nigdje bacio sam pare u vodu i propalo mi cijelo veselje tog mix paketa,mislio sam ono ajde da bar 3 komada uspije pa da isprobam 3 genetike il nešto al ovo je kap koja je prelila čašu što se tiće greenhouse,več sam imao svojih razloga zašto ih nevolim baš...a ovo je ono šlag na kraju paket očajnog sjemenja koji neče da nikne...onak u paketu dobijem bolje sjeme i zdravije od tog skoro uvijek!!!čemu svrha plačati nešto ako je to lošije od onog što več možete imati doslovno besplatno???
eto još ništa od himalaye a ni white widow još ne pokazuje znakove života!patetično...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.