The Kush Family (Kosher Kush, Violator Kush, Bubba Kush 2.0, Master Kush) by Sensi

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Sensi Star

Organic grower :)
Prijatelj Foruma
26.07.2016
1.787
5.412
258
Tamo iza ugla
Ja sam se drzao onoga sto pise u uputstvu za koristenje - rano ujutro (ukoliko se koristi u outu) ili neposredno nakon paljenja svjetla (u indooru).
To po meni ima logike jer biljka nakon noci, odnosno ujutro, ponovo povlaci secere i ostale mikronutrijente nazad iz korijena u stabiljku i listove.
Po noci ionako “spava” pa ne vidim neku logicnu primjenu primjene gnojiva folijarno po noci osim sto ce biti sva vlazna nekoliko sati.
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.996
34.378
2.598
Ja sam se drzao onoga sto pise u uputstvu za koristenje - rano ujutro (ukoliko se koristi u outu) ili neposredno nakon paljenja svjetla (u indooru).
To po meni ima logike jer biljka nakon noci, odnosno ujutro, ponovo povlaci secere i ostale mikronutrijente nazad iz korijena u stabiljku i listove.
Po noci ionako “spava” pa ne vidim neku logicnu primjenu primjene gnojiva folijarno po noci osim sto ce biti sva vlazna nekoliko sati.
Noc i biljka...rocknroll :(
Folijarno zalijevanje je i vise nego dobro:djede:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Sensi Star

Sensi Star

Organic grower :)
Prijatelj Foruma
26.07.2016
1.787
5.412
258
Tamo iza ugla
UPDATE - stare oko 46 dana (Kosherica oko 40)

Pozdrav veseloj Vutra ekipi!:respect:

Sitno broje do prebacivanja na cvjetanje, odnosno 12/12 rezim svjetla. Pustit cu ih da jos malo popune box. Niam radio nikakav LST jer mi se nije dalo, a cini mi se da i ne treba.
Vec vidim da ce mi Kosher Kush raditi problem u visinu, al cropanjem ce se sve dovesti u red. Valjda.:p

3.12. su sve zalivene sa 3 litre vode i konacno sam 5.12 pustio autopot u funkciju. Temperatura dan oko 25, noc 20 stupnjeva. Vlaga od 35 do 45 posto. trebala bi biti visa, al vidim da im ne smeta pa se ne zamaram s tim.

Gnojiva nisu dobile nista, samo voda. U planu je prije prebacivanja na 12/12 jos jedno spricanje Boom Boom sprejem, ali samo Violator Kush i Bubba Kush 2.0 jer su Master i Kosherica dovoljno napucane dusikom i svime, pa da ne pretjerujem.

Evo i fotki

Ovako su izgledale prije 7 dana (1.12)
1 12.jpg

A ovako danas (8.12)
zajednicka 8.12.jpg

Bubba Kush 2.0
bubba kush 2.0 8.12.jpg bubba kush 2.0dolje 8.12.jpg

Kosher Kush
kosher kush 8.12.jpg kosher kush dolje 8.12.jpg

Violator Kush
violator kush 8.12.jpg violator kush dolje 8.12.jpg

Master Kush
master kush 8.12.jpg master kus dolje 8.12.jpg

Eto, nema se vise sta za reci jer se nista ni ne dogadja. One rastu, a moje je samo da punim tank sa vodom.

Do slijedeceg javljanja pozdravljam!:wave::vutra::wave:
 
Poslednja izmena:

hazeri

.
Banovan
25.01.2016
7.664
34.464
2.598
Odlicne biljke:respect::thumb:..to je to.Nemoj se shebati kod prebacaja na flowering,probaj sa 70% snage iako ti imas 25 litarske pa mozda nebi bilo prejaka rasvijeta.Ali ja svakako moram smanjivati jer mi przi listove..Jednom prilikom si rekao kako nebi nilo lose prvih dva tjedna 12/12 ostaviti na vega modu pa prebaciti..nije ti to bio niti malo los savijet;)