The Kush Family (Kosher Kush, Violator Kush, Bubba Kush 2.0, Master Kush) by Sensi

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Sensi Star

Organic grower :)
Prijatelj Foruma
26.07.2016
1.787
5.412
258
Tamo iza ugla
UPDATE - prebacivanje na 12/12 rezim svjetla, odnosno na cvjetanje!

Pozdrav Vutra ekipi!:respect:

Da ostane zabiljezeno, danas su prebacene na cvjetanje jer su dovoljno popunile box. Na Violator Kush, Kosher Kush i Bubba Kush 2.0 je ipak odradjen lagani LST da ih ipak malo obuzdam u visinu. Na Master Kush nisam radio jer nema potrebe. Ona raste u obliku grmolike lopte i vrlo malo u visinu, a i krajnji stratch je minimalan.

Prije par dana su sve pospricane folijarno BoomBoom sprejom 4 ml na L vode. Plan je da ih jos dva puta pospricam, u prvom i drugom tjednu cvjetanja i to ce biti to sto se tice Boom Boom spreja. I dalje su samo su na vodi.

Temperatura 23-25 dan, 19-20 noc. Vlaga od 35-45 posto.

Malo sam ih izmjestio u boxu pa je sada raspored slijedeci -
gore lijevo Master Kush, gore desno Bubba Kush 2.0, dolje lijevo Violator Kush, dolje desno Kosher Kush zajednicka 11 12.jpg
zajednicka dolje 11 12.jpg

Violator Kush i Master Kush - Violator ce izgleda biti monstrum i po visini ce izgleda biti odmah do Kosherice, dok ce Master ostati mali
violator master 11 12.jpg

Kosher Kush i Bubba Kush 2.0 - Kosherica ce u visinu i to opako, moguce cropanje, a Bubba ce, cini mi se, biti nesto izmedju Violatora i Mastera po visini. Najvise se bojim Kosherice jer znam za nju da ona ima opaki stratch
kosher bubba 11 12.jpg
LST na Kosherici - morao sam dosta spustati jer ona moze otici u cvjetanju i na 150 cm
ls kosher 11 12.jpg

U boxu rade samo dva mala venta tako postavljena da mjesaju zrak u krug. Zasad ne vidim potrebu da stavim jos koji. Prosle growowe sam isao sa 4, al sad idem namjerno sa 2 da vidim razliku i nekako mi se cini da je ovako bolje, barem u vegi.
zajednicka ventovi 11 12.jpg

Jos ih nisam lolipopao, al i to cu uskoro.

:wave::vutra::wave::respect:
 
Poslednja izmena:

Sensi Star

Organic grower :)
Prijatelj Foruma
26.07.2016
1.787
5.412
258
Tamo iza ugla
IZVANREDNI UPDATE! - 5 dana na 12/12

Pozdrave ekipa!:respect:

Prilikom prvog lolipopa od prije 3-4 dana uspio sam polomiti jednu granu od Kosherice. I to bas od jednu od vrhova. Htio sam ju jos malo zategnuti, a radio sam to kad joj je bila noc i grana je pukla. Vratio granu nazad , zalijepio sa tejpom, plus zica, ali nije pomoglo da se primi nazad, tako da je sinoc odrezana.
:fuck::zvezda::
kosherica grana.jpg kosherica grana 1.jpg kosherica grana 2.jpg


Prvi lolipop odradjen. Kad zavrse stretch jos poskidam visak ako bude trebalo.
lilipop 1.jpg lilipop.jpg

I dalje su na vodi, stretch je lagano krenuo. Hansevi su jos uvijek na vege modeu i veceras ih prebaciujem na flowering mode. Tempratura dan je 22-23 stupnja, al kad pojacam Hanseve dici ce se koji stupanj gore. Noc 19-20 stupnjeva. Vlaga 50 posto.
zajednicka 16 12.jpg

:wave::vutra::wave:
 
Poslednja izmena:

Sensi Star

Organic grower :)
Prijatelj Foruma
26.07.2016
1.787
5.412
258
Tamo iza ugla
UPDATE - 13 dana od prebacivanja na cvjetanje!

Pozdrav Vutra ekipi, vrijeme je za jos jedan update!:respect:

Nema se sta puno napisati, box se full popunio i ne stane vise ni igla izmedju biljaka. Hehe. Krenule su u stretch, Violator Kush je prva pocela cvijetati, a ostale su jos u prefloweru.

I dalje su samo na vodi. Prije 4 dana pospricane sa Vita Race-om od Plagrona folijarno (4 ml na litru vode) i jucer su pospricanje Boom Boom sprejem (5 ml na litru vode)

Temperatura dan 24-25, noc 18-20, vlaga 35-49 %

Hansevi na 45-47 cm od vrha biljaka.

Master Kush (gore lijevo), Bubba Kush 2.0 (gore desno), Violator Kush (dolje lijevo), Kosher Kush (dolje desno)
zajednicka 23 12.jpg
Bubba Kush 2.0
bubba 2.0 23 12.jpg
Kosher Kush
kosher buba 23 12.jpg
Violator Kush
violator kush 23 12.jpg violator cvjetanje  23 12.jpg violator cvjetanje 23 12.jpg

Master Kush sam zaboravio snimiti, hehe, al vidi se na onoj zajednickoj fotki. Master kush je najmanja i skoro nikakav stretch.

Do iduceg updejta....:wave::vutra::wave:
 
Poslednja izmena:

Sensi Star

Organic grower :)
Prijatelj Foruma
26.07.2016
1.787
5.412
258
Tamo iza ugla
UPDATE 19 dan od prebacivanja na cvjetanje! (cvjetanje 7 dana Violator Kush, 4 dana Bubba Kush 2.0, 3 dana Master Kush, 1 dan Kosher Kush)

Pozdrav Vutra ekipi!:respect:

Curice su sve procvjetale :ljubav::love2: - prva Violator Kush 23.12, pa 26.12 Bubba kush 2.0, zatim 27.12. Master Kush i zadnja Kosher Kush danas 30 .12.

Zanimljivo je da je Kosherici trebalo punih 19 dana da krene u cvjetanje, al s obzirom da sam joj polomio jednu glavnu granu bas pred cvjetanje pa joj ne zamjeram.:watch:

Tokom ovog tjedna su se opako pocele stretchati, a Kosher Kush najvise. Svjetlo za nju je na maksimumu i vise ga ne mogu podici i trenutno je udaljeno od vrha biljke 28 cm. Zasad ne pokazuje znakove light burna, niti da joj smeta, ali ako ode jos gore onda cu je morati cropati.
Bubba Kush 2.0 je takodjer fino otisla u zrak. Za Violator i Master Kush se ne moram brinuti jer njihov stretch je "normalan", odnosno ne idu toliko u visinu. Guzva u boxu je na maksimumu.:D

I dalje su samo na vodi.

Temperatura dan 24, noc 20 stupnjeva. Vlaga oko 45 posto.

Hansevi su od 28 do 45 cm od vrhova biljaka na full snazi.

Violator Kush (dolje lijevo), Kosher Kush (dolje desno), Master Kush (gore lijevo), Bubba Kush 2.0 (gore desno)
zajednicka1 30 12.jpg zajednicka 30 12.jpg
Sa strane
zajednicka sa strane 30 12.jpg


Violator Kush
violator kush.jpg
Cvjetanje Violator Kush :gled::gled::gled:
violator kush cvijet 30 12.jpg

Master Kush
master kush 30 12.jpg
Stabiljka Master Kusha:vozdra:
master stabiljka 30 12.jpg

Bubba Kush 2.0
bubba kush 2.0 1 30 12.jpg
Cvjetanje Bubba
bubba kush cvjet 30 12.jpg
Bubba stabiljka
bubba kush stabiljka 30 12.jpg

Kosher Kush
kosher kush 30 12.jpg kosher kush1 30 12.jpg

:wave::vutra::wave:
 

Sensi Star

Organic grower :)
Prijatelj Foruma
26.07.2016
1.787
5.412
258
Tamo iza ugla
@Stipe
Ovaj grow idem samo sa dva mala venta koja su postavljenja tako da kruzno zrak cirkulira unutar boxa. Niti jedan ne puse direktno na biljku, a opet se biljke njisu. Zasad vidim da im to odgovara pa ne diram nista. Za dalje cu vidjeti jel ce trebati dodati jos koji, al s obzirom da je vlaga dosta niska mislim da nece biti potrebno, al to cu jos vidjeti kasnije.