The Kush Family (Kosher Kush, Violator Kush, Bubba Kush 2.0, Master Kush) by Sensi

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

420Florist

Zimbabwe
Banovan
25.07.2017
2.156
9.067
258
Harare
shitexpress.com
A gle, ja se kladim u gajbu pive haha, da ti nije neš okay sa substratom, čim imaš springtailse:
(i možda zbog toga dolazi do blokade uzimanja potrebnih minerala, kažeš da imaju dosta hrane, da si hranio, znači fora je da je "apetit" biljke okončan na neki način...)

They are capable of pumping out two hundred eggs per week, and their primary target is the bottom of your marijuana plants. This location also happens to be home to one of the most important aspects of weed anatomy, the root system responsible for mineral extraction and water absorption. Therefore it is easy to see how this mischievous invader could trigger some pretty big problems.
 

Sensi Star

Organic grower :)
Prijatelj Foruma
26.07.2016
1.787
5.412
258
Tamo iza ugla
@Stipa
Kokos kuglice su na dnu pota. Vidjet cu za dan dva pa ako bude trebalofolijarno pospricati Cal Mag-om. Zanimljivo je to da se zutilo ne siri vec stoji tako na istim listovima.
@420Florist
Ne bi springtailsi trebali raditi neki veci problem jer sam ih vec imao tokom growova. Mogu ih duhanom tretirat. Vec sam dobio savjet da to napravim.
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: Zelenko63

420Florist

Zimbabwe
Banovan
25.07.2017
2.156
9.067
258
Harare
shitexpress.com
Mislim na ove krokodile:

trauermuecke.jpg


ako na to misliš sa mušicama, ako sam pogriješio, my bad, barem sam nasmijao zelenku :D
 

Stipa

Psychedelic expirience was born...
Poznanik Foruma
22.04.2015
586
4.377
163
@Sensi Star tako je i meni bilo. List postane blijed, ostanu samo vene. Ne siri se dalje. Znaci prvih par dana zutilo se postepeno siri i kad dodje do jedne mjere ne ide dalje, ali se ni ne povlaci. Danima sam trazio i glavu razbijao sto da napravim. Mislis mozda je do sorte pa ko ga j.. e, onda iduci grow sa drugim sortama isti problem. Pocne te to nalo sekirat, znas da nisi nigdje krucijalno pogrijesio ali je problem prisutan. Onda smo dobili neku Zepterovu ljutu masinu (radi na principu obrnute osmoze) koja se prikljuci na pipu i koja uklanja sve te gluposti iz vode, filtrira ju i jos sto stvari. Poceo s tom vodom zalijevati, maknio kokos iz upotrebe opcenito, presao na gnojivo koje koristim u outdooru i evo za sada ide grow bez problema. Eto ukratko moje iskustvo, jbg sorry ako sam dosadan.
 

420Florist

Zimbabwe
Banovan
25.07.2017
2.156
9.067
258
Harare
shitexpress.com
Ma sve okay Zelenko63, na tebe se ne bi nikad naljutio ili pomislio nešto loše jer si iskusan grower i cijenim tvoje znanje i svaku kritiku, drugačije bi bilo kad bi mi badi došao se smijati smiley9934

By the way, Sensi ideš li u ribe? Ako ništa, ostavi springtailse za mamce.. HAHAHA
 

Sensi Star

Organic grower :)
Prijatelj Foruma
26.07.2016
1.787
5.412
258
Tamo iza ugla
UPDATE - 58 dana na 12/12 - cvjetanje (Violator Kush 48 dana, Bubba Kush 2.0 45 dana, Master Kush 44 dana, Kosher Kush 38 dana)

Pozdrav Vutra ekipi!:respect:

S obzirom da nisam bio zadovoljan sa debljanjem cvjetova (nisam jos ni sada) ubacio sam od Plagrona Green Sensation, Bloom i Sugar Royal. Violator Kush je posprican 29.1 folijarno sa Cal Mag, al nije pokazao nikakve znakove oporavka. Znaci oni zuti listovi nisu nedostatak Cal Mag.
Zatvorio sam autopot i krenuo zalijevati rucno.:banana123:
- 1.2 Violator Kush pognojena sa 1 ml Green Sensationa, 2 ml Sugar Royala i 3 ml Blooma od Plagrona. Nakon toga su se malo pedebljali topovi.
- 2.2 su pognojene Master Kush, Bubba Kush 2.0 i Kosher Kush sa 1 ml Green Sensationa, 3 ml Blooma i 2 ml Sugar Royala
- 5.2 pognojene Violator Kush, Master Kush, Kosher Kush 1 ml Green Sensation, 2 ml Bloom i 2 ml PK 5 8 od Biotabsa i dodano je pola grama Bactrexa na litru vode
- -6.2 pognojena Bubba Kush 2.0 1 ml Green Sensation, 3 ml Bloom i 4 ml PK 5 8

Jucer sam im opet pustio autopot navodnjavanje.

Temperatura 24 dan, 19 noc, vlaga 45-50 posto
Bio sam malo lijen pofotkati vise slika. Miris se vec fino osjeti kada se otvori box.:rasta:

Zajednicka
zajednicka 6 2.jpg zajednicka sa strane 6 2.jpg


Violator Kush
violator 6 2.jpg violator 1 6 2.jpg


:vutra::wave:
 

Sensi Star

Organic grower :)
Prijatelj Foruma
26.07.2016
1.787
5.412
258
Tamo iza ugla
Mix je 50:50 zemlja-perlit. Tako je po manualu za autopot. To gnojivo ne moze dovoljno napumpati hedove. U vege sve 5, ali u cvjetanju jednostavno nedostaje pravi booster za cvjetove. Cak ni ovaj PK 5 8 koji su nedavno izbacili za cvjetanje ne daje zadovoljavajuce rezultate.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Budfield