The munchies!!! :D

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

fourtwenty

Aktivan Član
09.12.2013
95
93
0
Hajmo zapoceti jednu laganu temu o meni jako dragoj stvari.Vidio sam ovo vec spomenuto u sve i svasta podforumu,pa se nadam da se moderatori i administratori nece naljutiti sto sam zapoceo jednu u ''upotreba podforumu'' i nadam se jednoj od aktivvnijih diskusija. Nego...THE MUNCIES!!! :D :D :D

Posebna je uzivancija doci kuci sa posla,kupiti dosta slatkisa,grickalica,malo voca kao jabuke i mandarine,limunada sa vise secera (kao cool aid)i udri brigu na veselje i uzivaj u vutrici i ostatku noci.Ja to volim prirediti uz neku laganu komediju,prije toga neka fina muzikica i neka prezderavanje pocne!!! A vutrica bi trebala biti neka da ''zakuca za kauc'' i da otvori apetit :D

Da cujemo i ostala iskustva!!! :D
 

Sativa Diva

miljenica bogova
23.04.2012
1.517
5.238
258
tumblr_msanltvMz51r74kvio1_500.jpg



here you are XD
 

Vu ing.

Aktivan Član
09.03.2012
191
229
43
Nemoj da se smejete al ja sam pre neki dan ispusio dobar dzoks, upalim TV kad ono Zikina dinastija (ne znam koji deo). I kao dal' da promenim, dal' da ne i pocne onaj Gidra nesto da kenja i ja se odvalim od smeha! Ali skoro ceo film sam se smejao ko majmun. Cim Gidra otvori usta ja se iskidam. A inace ne volim Zikinu dinastiju al eto - napusenom coveku sve zanimljivo.
 

ljoVe

Aktivan Član
02.09.2009
119
94
28
40
Gumeni bomboni, gusti sok, dobra pljugica onak da te zakuca....savršena kombinacija XD. Gledao Kamionđije u tom aranžmanu, onu epizodu dok idu u školu kada onaj direktor Čkalju zove Stojadin.... Vrištao sam od smijeha...
 

vilette

Aktivan Član
09.03.2009
60
29
8
41
I ja se slazem hladan sok iz frizidera i 50-ka u vrecici na stolu, samo ja nisam za filmove meni vise paše nogomet liga prvaka utorkom i srijedom :)
 

fourtwenty

Aktivan Član
09.12.2013
95
93
0
3x dzoxy :D
2 litra hladnog soka(sto prirodnije to bolje)
Dvije jako slatke cokolade (da ne reklamiram)
Munchmallow (preferiram kokos)
Cips+smoki sa okusima
Lizalo
Tjestenina kada se bas ogladni :D :D :D

To je kvalitetan i extreme Munchies!!! :D :D :D
 
08.12.2013
21
70
0
Meni je sasvim dovoljno:
Vuja: oko 3, 4 buxni... :leafblunt:
Pice: Preferiram ne gazirano, ali moze i gazirano..

Hrana: Slana torta! :bale
Dezert: Cokolada(Mlecna)
Naravno moze i neki film..
E onda moze da se uziva! :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: fourtwenty