The Third National Clinical Conference on Cannabis Therapeutics

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

cannebosanac

Aktivan Član
13.10.2006
391
47
0
46
Evo ga još malo stvari za kojima kasnimo ima 3 godine , ako se ne varam možda nisam dobro pregledao sve topice ali o ovome čini mi se nema nigdje .

Prije točno 3 godine u Americi ,Mamu joj i oca ***** , mislim onome djelu koji je protiv vutre , održana je konferencija o ljekovitom kanabisu .Da ne laprdam puno izvolite linkove sknuti s video Google , može npr pomoću onog Add-on u Mozilla Firefox ,Video downloader samo odeš na link s video googla ,klikneš i pokreneš download , izgasiš video google sajt da ti ne skida duplo i pravi dupli promet , i skidaj i gledaj . Ne bi bilo zgoreg kad bi se uhvatilo nas više koji smo bolji s engleskim ,ovi ovdje filmići koje možete naći na linku dole , su po 20-30 minuta ima ih 15-ak nisam brojao ,čini mi se cijela konferencija u djelovima , pa onda da svako prevede i ako zna napravi titlove ili aok ništa prijevode pošalje ostalima koji znaju titlovat , pa da onda s tim materijalom udarimo na televiziju ili ako ništa dignut to s uprženim titlovima svak po jedan,dva dijela na Jubito :) pa neka gledaju nevjernici nek im oči prsnu .A na ova sredstva za dezinformiranje obavezno treba udarit , i pitati govna kako to da se kod nas o tome ništa ne priča , podjebavat ih čisto malo onako radi reda .

http://www.medicalcannabis.com/video/video2004.html

U par djelova pojavljuju se već stari znanci McMahon , Rosenfeld, pa onda baka i majka od onog malca što su mu štakori onemogućili da se liječi vutrom koja mu je bolje pomagala nego ikakve farmaceutske črčkarije pizdarije ,i na kraju jadnik završi u nekoj državnoj ustanovi za djecu s problemima , a bio je skoro 100% normaliziran samo što je morao uzimat vutru u kolačićima oralno , mali bio problematičan totalo , skoro da nema poremećaja u ponašanju i dječijeg sindroma od kojeg nije bolovao i probao je 15-20 vrsta lijekova ništa mu nije pomagalo čak je i imao posljedice iza lijekova od kojih je bio još gori,i vutra mu pomagala dok nisu pohapsili ove koji su mu opskrbljivali starce koji su mu pravili te kolačiće i stavljali vutru pečenu nekako kao maslac smeđi ispane pa su mu onda to stavljali u kapsule od želatine, pravili mu kao domaće lijekove.Dok štakori federalni nisu malog uzeli pod svoje i strpali ga u nekakvu ustanovu,najvjerojatnije da se mogu pozdravit s djetetom zauvjek .Žalosna priča , što je najgore nije jedini takav slučaj kome bi htjeli pomoći s kanabisom a ove sotone američke im ne daju.Dobro je rekao onaj Hugo Chavez , čini mi se , na nekom zasjedanju UN-a ili tako nešto , upro je prstom u Georga Busha i rekao ovaj čpvjek koga ovdje vidite je đavo . I je tako mada je kontra nekim mojim uvjerenjima tumačenju tih đavola i Bogova , nije on sam đavo ali je vođa jedne cjele legije .Vođa , đavo :) .