Think Different bio-grow 400w HPS

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

rKj420

2rep❤️
Poznanik Foruma
07.04.2013
1.375
6.806
258
Morocco
Cestitam na uspesnom growu :clap::
minimum nedelju dana, dok grancica ne krcne kad je lomis...oko 70% mase ti je voda ;)
Edit: ja nikad ne koristim te ventove, jednostavno okacim na susilo za ves i na sobnoj temp su gotove za 7dana
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: Tarzan

Tarzan

Aktivan Član
31.05.2013
3.999
6.425
298
109
The Mighty Jungle
susis dok nije suho, rakija ti je gore opisao kako ces znati kad je dovoljno suho, onda moze u teglice na curing,, cestitam na zavrsenom growu lijepo i kvalitetno izgleda :) drago mi je procitati da ne idu ponovno automatici, dobit ces vise a manje ces struje potrositi vidjet ces, a i box ces fino popunit, poslije susenja/curinga ide :joint2::joint2: pa smoke report i dnevnik je zavrsen :respect: poz
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Stipe and rKj420

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.157
298
54
previše je dva venta na tu malu kutiju za sušenje, lako se presuši i onda ništa od curinga. idealno bi bilo da se suši na nekih 20°C i 55-60% RH i da ostane na toj vlažnosti kad se prebaci u tegle.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Stipe and cerak1000

Smells

KOSC
Poznanik Foruma
12.10.2014
1.641
4.128
188
Špičkovina
Upravo u takvoj kutiji s 2 mala venta sam ja presušio vutru i to u samo 24hr:udarac: Nikad više...paaa neznam šta da ti kažem:wave:
 

markokurizarko

Aktivan Član
24.09.2008
119
477
63
37
previše je dva venta na tu malu kutiju za sušenje, lako se presuši i onda ništa od curinga. idealno bi bilo da se suši na nekih 20°C i 55-60% RH i da ostane na toj vlažnosti kad se prebaci u tegle.
da to sam bio i ja skuzio u prvih 5min da je prejako.sad je ostao samo 1 vent koji izvlaci zrak a temp zraka je 23 stupnja a vlaga 45%:)
 

markokurizarko

Aktivan Član
24.09.2008
119
477
63
37
Poz ljudi.Evo da javim da je prva faza sušenja dobro zavrsila.Sve je fino prebačeno u teglicu.
Miris je intezivan i jak.Čim se otvori posuda zamiriše cijela soba,smell više limunkast
E sad nisam nesto dobar u pisanju smoke reporta
Več nakon drugog dima osječa se jak udarac u glavu kao da ste vec napuseni od prije.S obzirom da sam bio u drustvu frenda Oprala nas je takva smijalica da 15minuta nismo mogli do zraka doći,udari bas na psihu,euforija.
Baš high kakav sam zelio.Mozak pocinje da radi sto na sat,pozitiva,sto misli u glavi se vrti i sta je najbolje nema niti najmanjeg osjecaja neke paranoje ili zakucanosti u kauču baš suprotno diže toliko da te uz finu glazbu tjera na đuskicu:)
Nakon nekih 45-60min počinje lagano puštat bez ijednog znaka prenapušenosti
Šta se okusa tiče vuče skroz na limetu i borovinu,ne grebe u grlu dapače fino je za uvlačit

evo toilko ukratko kako i kazem nisam dobar u pisanju smoke reporta
zadovoljan sam sa ovim growom tako da moze slobodno ići u završene
tokom dana postam novi tj sljedeci grow
Poz:)
 

m4r3

Aktivan Član
05.10.2008
342
40
28
Niodaklevci
2advanced.com
Ovo je brutala brate! cestitam, to kod tebe je prava LABORATORIJA kako nazivaju ovi novinari, sad mi je jasno i zasto nazivaju tako pored tih silnih sitema xD steta sto box nije siri. Imam 2 pitanja za tebe na kojem principu radi taj sistem sa CO2 ? i koliko si dobio gramaze suhog ? A ako slucajno neko od ovih iskusnih starih vukova procita ovo, njih bi pitao da li se isplati pravit taj sistem sa CO2, i kolika je njegova efiksnost... (sry na off-u).
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.