Tie-dye majce

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
12.03.2007
20
0
0
33
Ok, nesto mi pade na pamet... jel znate mozda gde, u Beogradu, mogu da se nadju tie dye majce, to jest one ludacke sarene sto su imali hipici?
 

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
Ja sam s varikinom radio majice i hlače nisu mi take boje ispadale nego sam si sam neku šablonu pravio i onda to izbljedio s varkinom
Moš reć kak te lude boje pravit i to
 

RedSh

Vutra Veteran
21.08.2006
821
141
63
45
prije sam znala raditi te pizdarije sa majicama i hlacama, ali ne sa varikinom nego fino u boji...da to na nesto lici, ne ko neki punker sa flekama da idem naokolo:icon_lol:

inace sam si tako obojala posteljinu za krevet....u boju trule visnje, sa nekakvim ludim uzorcima koje sam nasla po netu kao sto su linkovi gore. mada sada ta boja vise ne izgleda kao trula visnja ilitiga Bordo..vec neka jebena roza..pa sada ko da si u kupleraj usao...:icon_lol: :icon_lol: :icon_lol: nije bas impresivno....





inace princip bojanja kada bojas u boji je od svjetle boje ka tamnoj...npr...obojas majicu u zuto, pa je povezes na nacin koji odaberes, pa je ofarbas u zeleno..tamo di si vezao ostane zuta, na ostatku zelena. pa je opet povezes...pa tamo ostane zuto i zeleno i ostalo plavo itd..malo je pilana jer dok to sve ofarbas u par nijansi je tri dana jahanja..ja ovako svu posteljinu povezem, ubacim u mashinu na program bijelog na 90 stupnjeva i nek farba...bas cu ja u loncu kuhat tri dana...pa ne radim pasulj :)