Tiesto -16.7.2008. Papaya, Pag

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Beyond

Vutra Veteran
07.08.2006
1.948
335
0
38
da svatko ima svoj ukus, neznam ga kao osobu, ali znam da mi se sviđa dosta njegovih stvari.
 

Casper

Aktivan Član
14.01.2008
232
16
0
36
Weedran je napisao(la):
da svatko ima svoj ukus, neznam ga kao osobu, ali znam da mi se sviđa dosta njegovih stvari.
potpisujem:D
na tiesta idem 100%, nema te sile koja će me zaustaviti...bit će ludo samo treba pare skupit do tad
 

Beyond

Vutra Veteran
07.08.2006
1.948
335
0
38
ova pjesma mi je super, a i riječi su fenomenalne
...savršeno

http://www.box.net/shared/8t77w3bc40

You can travel the world
But you can't run away
From the person you are in your heart
You can be who you want to be
Make us believe in you
Keep all your light in the dark
If you're searchin for truth
You must look in the mirror
And make sense of what you can see
Just be
Just be

They say learning to love yourself
Is the first step
That you take when you want to be real
Flying on planes to exotic locations
Won't teach you
How you really feel
Face up to the fact
That you are who you are
Nothing can change that belief
Just be
Just be

'cause now I know
It's not so far
To where I go
The hardest part
Is inside me
I need
To just be
Just be

Just be
Just be
Just be

I was lost
And I'm still lost
But I feel so much better

'cause now I know
It's not so far
To were I go
The hardest part
Is inside me
I need
To just be
Just be
 

bongash

Vutra Veteran
11.12.2006
1.211
78
0
46
www.vutra.org
Uz dužno poštovanje, DJ tjesteninu stavljam u košaru 'limunadice', a još kad čujem one njegove 'trance vokaliće', uff, probavne smetnje odma. :vb_kez:
 

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.733
298
Čikago, USA
www.vutra.org
E kad bi mogao dodat u pravilnik foruma da se tiesto ne smije spominjat odje.



chick_02.jpg

chick_03.jpg

chick_04.jpg

chick_05.jpg

chick_06.jpg

chick_07.jpg

chick_08.jpg

chick_09.jpg

chick_10.jpg

chick_11.jpg

chick_12.jpg

chick_13.jpg

chick_14.jpg

chick_15.jpg

chick_16.jpg

chick_17.jpg

chick_18.jpg

chick_19.jpg

chick_20.jpg

chick_21.jpg
 

ROX

Aktivan Član
21.11.2006
342
18
0
36
Vutragenjo je napisao(la):
E kad bi mogao dodat u pravilnik foruma da se tiesto ne smije spominjat odje.

E kad bi mogao dodat u pravilnik foruma da se Ishkurovi glupi elitisticki stavovi ne smiju spominjat ovdje ;)

Mda....za razliku od nekih, muziku pokusavam ne promatrati kroz prizmu komercijale, zapravo, najdraza mjuza su mi komercijalni "epic, uplifting" trance i Goa trance, koji su u cistoj suprotnosti (komercijala/underground).

Tiesto mi sam po sebi nije nis posebno, i naravno, veoma prenapuhan. Vecina produkcija mu je prelosa IMO, ali par njih su odlicni komadi muzike koji su podcjenjeni samo zato jer pametnjakovici svoj ukus ne temelje na onom sto cuju nego na tome je li komercijalno, je li Tiesto autor i slicnim glupostima. Par njegovih setova su mi isto dobri, Magik 7 najvise, predobar set.

That being said, bio sam na Tiestu u Zagrebu na velesajmu u prosincu 2005. i mogu reci da je to jedan od najmocnijih evenata na kojemu sam ikad bio. Pravi "rave" u smislu atmosfere, ljubavi, okruzenja i ljudi. Volili ili ne volili Tiesta, sama ta atmosfera je vise nego dovoljan razlog za dat pisljivih 300 kn za 4 dana neceg nezaboravnog.
 

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
Preslušo ga sad po yutubu malo i definitivno mi se ne sviđa, onako uopće ne doživim glazbu a kad stavi vokale to mi je odvratno nevolim pjevanje u elektronici.
Previše mi nekako "mekano" i neke stvari zvuče ko groove cooverage(ona cura što pjeva obrade raznih stvari s nekom muljavom elektronskom podlogom), ma ne bi nikad mogo to doživjeti.
Ali dobro ukusi se razlikuju
 

HazeSeeker

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.09.2008
2.240
1.666
188
Amsterdam-Barcelona-Prague
www.vutra.org

Džidžadžojac

Aktivan Član
10.10.2007
359
14
0
veruj mi da ima
slušajte malo više muzike, i onda još malo više i shvatićete zašto je muzika koju oni forsiraju komercijalna i mahom nekvalitetna u odnosu na dosta dobrhi trekova.
 

ROX

Aktivan Član
21.11.2006
342
18
0
36
Tiesto i Armin su trance komercijala, to je jasno kao dan i moras bit potpuno i apsolutno neupucen da tvrdis suprotno. E sad, to sto su komercijala ne znaci da im je mjuza automatski smece, daleko od toga. Meni je osobno i dalje 90% od Tiesta bljuzga, al Armin je odlican DJ i producent.

Treba slusat usima a ne tvrdit da je nesto dobro ili nije zato jer je ili nije "komercijala".