tifani trazi pomoc

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

tifani

Banned
Banovan
10.11.2008
32
1
0
33
Pomoc

ljudi imam dve biljke skoro su gotove, sad kako je pad temperatura bio ja sam ih drzo u ostav,spajzi i pojavile su mi se na listovima bjeli kruzici sijalice nisu mogle da drze odgovarajucu temperaturu, prozor sam bio otvaro radi svjezeg vazduha,evo slike nije neka sliko sam je telefonom.



Neznam sta je, to moguce da je zbog niske temperature. kad je bilo hladno temperatura je bila padala ispod 20 stepeni a napravio sam reflektor sa 6 zarulja stedni filips od 18 w 1040 lumena svaka,pa sam danas kraj njih ubacio jedan reflektor od 150 w da dobijem na temperaturu i sad mi je t 28-30 c evo slike



evo jos koja slika biljke ako neko zna neku dobru preventivu sta da radim ,danas sam je malo cistio alkoholom, al opet ima bojim se da mi neupropasti biljke. slike su malo lose posto su telefonom slikane a nije bog zna neka kamera...




 

mali.medo

Aktivan Član
27.04.2008
300
22
0
44
",danas sam je malo cistio alkoholom, al opet ima bojim se da mi neupropasti biljke. slike su malo lose posto su telefonom slikane a nije bog zna neka kamera..."

ALKOHOLOM!!!?!!! brijrm da to ni pameno (bez obzira dal proredio isti vodom) a i po slik. do kraja ima još najmanje 4,5 ako ne i 6 tj do jaja!!! tenp. tu mislim da bitna ni al ekipa če ti več objasnit i ispravit moje skromno mislejne:notnice::spliff:POZZ...
 

tifani

Banned
Banovan
10.11.2008
32
1
0
33
mali medo ja tebe nista nisam razumio, hehehhe nisam je cistio 100 % alkoholom vec medecenskim razblazenim tek toliko da skinem to sa nje,da poubijam te bakterije sto su se stvorile , neznam sta da radim......
 

Flegy

Aktivan Član
27.01.2007
331
6
0
33
bestineverything.freeforum.ca
ma de medo je upusen :signs053:

mislim da znas i sam razlog tog zbivanja biljki ,temperatura pre niska ti je pala i nebi otvaro prozor pogotovo kad je ovako zima bolje stavi obicni kucni ventilator i nek malo puses nekad da se sam zrak cirkulira... ugrij malo prostoriju i bice sve 5 ,a i jos malo pa ce biti berba pa ce isto izdurat valjda i pod tom hladnocom al ipak bi ugrijo malo prostoriju :)

:sun2:
 

Stoner

Aktivan Član
11.12.2006
856
285
83
24
e bas nije ako me moje oko ne vara riječ je o početnoj fazi def. kalcija ...inace kad imas problema sa hladnocom uocit ces to jer ce bilo koja pocet ljubicastit bez obzira na sotu ... toliko o tvome znanju flegy
molim te nemoj davat ljudima krive savjete nekog ces zeznut i sta onda ?

@tifani moze neka bolja slika sa digitalcem na bjelom papiru pa cemo biti tocniji i malo navedi jel gnojena koja zemlja sve otprilike imas upitnik uostalom odgovori na pitanja bit će svima lakse ...
 

tifani

Banned
Banovan
10.11.2008
32
1
0
33
bice dans sa digitalcem,ispraznila mi se baterija pa reko dok je napunim pa sam sliko sa telefonom, al sam sad stavio bateriju da se puni pa ce biti slika, a gnojio sam je sa cvetalom to je za razvoj bilja i cvjetanje stavicu sliku boce da vidite... a sto se tice ventilacije nema potrebe da ubacujem ventilator posto sam stavio 6 ventilatora od 12 v da uduvavaju vazduh i 5 da izbacuju sasvim dovoljno, problem je sto njih nesmijem paliti non stop ohlade box, sinoc sam ostavio svjetlo da radi citavu noc, bojim se da ih to nece unistiti te fleke cim se napuni baterija stavljam slike i jos nesto jel smijem drzati non stop svjetlo upaljeno.
 

tifani

Banned
Banovan
10.11.2008
32
1
0
33
evo ljudi pravi slika da vidite problem, i pito sam al mi niko nije odgovorio jel smijem drzati non stop upaljeno svjetlo.




a evo slika od gnojiva, sa cime sam je gnojio

 

tifani

Banned
Banovan
10.11.2008
32
1
0
33
sad sam ih stavio 18/6 sad od 12-18 mrak a posle svjetlo kad bude pad t da griju pogotovo ujutro 4-5 kad je najvise zima, a cime si zalijecio to na biljci.
 

tifani

Banned
Banovan
10.11.2008
32
1
0
33
ma ok to al mene ovo zeza ako si vidio slike bjele fleke sto se pojavljuju nenzam sta je to bojim se da mi neunisti biljku
 

balcan_smoke

Vutra Veteran
01.03.2006
1.836
493
108
ne možeš da staviš na 24/0 biljke koje cvjetaju
to se zove šok i vjerovatno će biti hemafroditi
a neće ti pomoći flekama ništa
pročitaj još koji put vodič za početnike
nisi skapirao cikluse biljke
 

choki123

Aktivan Član
25.04.2007
477
29
0
35
Ako već nije kasno,vrati na 12/12,a i ako ne znaš drugo rješenje uberi ih biće nešto,a drugi put čitaj više
 

tifani

Banned
Banovan
10.11.2008
32
1
0
33
ma ljudi znam ja to sve al me fleke zajebavaju neznam sta da radim,gledam da zavrsim to do kraja a da mi biljka nebude kao jelka bozicna u tome je stvar...
 

ZOKI

Aktivan Član
21.01.2008
1.257
42
73
16
jedan savet
gotovo je to vec ...
od zadnjeg gnijenja zalivaj samo vodom nekih 15 do 20 dana i beri neces nista vise potici..