Timofejev Nas Zeli U Emisiji!!!!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

TotalUnderground

Aktivan Član
03.11.2008
64
6
0
35
e ljudi,necete mi verovati,taj timofejev o kojem razgovarate je sedeo u klupi sa mojom tetkom u srednjoj pedagoshkoj u kikindi...samo je bedak shto ja mislim da ta emisija vishe ne postoji..prc..inache je lik skroz kul bez obzira na njegovu generaciju..imali ste shansu i spucali ste je bzvz..trebo je ici neki negrower za kojeg se odluchi uz njegov pristanak pa gde puklo,puklo..chemu ovaj forum onda,ako necete preduzimati akcije,ovde svakako svi veruju u legalizaciju i ne radi se nishta konkretno,dolaze ljudi koje stvarno to zanima..zar nije cilj priblizhiti celu prichu shirim narodnim masama..ima josh shanse,jer jeste direktor Studio B,pa mozhda josh uvek zheli da odradi emisiju..nemojte sedeti na guzicama nego uradite neshto!!
 

TotalUnderground

Aktivan Član
03.11.2008
64
6
0
35
"aj ti sve to isto"
nisam siguran da li razumem,mislish kao ja da uradim to shto sam vama rekao,jer ako je tako,ja tu ne mogu apsolutno nishta,jer imam 18 godina,keca iz vladanja i zato shto sam tremarosh pa bi mogli da me pokopaju kako god hoce..mada shto se tiche oko promovisanja sajta,tu sam razmishljao da vam pomognem,poshto drugar i ja organizujemo festival na leto, www.myspace.com/festivallineup ,a u sklopu programa je crtanje grafita pa sam mislio da se odradi vutra.org u nekom fazonu,ako uopshte smem tako neshto da radim bez vasheg odobrenja??:sun2:
 

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.734
298
Čikago, USA
www.vutra.org
Grafiti su vec u planu kao nagradna igra od nasih sponzora. Prva, druga i treca nagrada. NE sa mo grafiti nego i sabloni itd koji se mogu doma uradit pa na mjestu oslikat. Jedini uslov je da se ne nagrdjuju spomenici i kulturna mjesta. Stare zgrade itd

Super ideja. Medjutim nije lijepo spavat glavom zabijenom na klonji i nama govorit da nesto uradimo. Niko od nas nije adekvatan da izadje na televiziju a da ovako nekog nasumice izaberemo bilo bi glupost da se brukamo.
 

TotalUnderground

Aktivan Član
03.11.2008
64
6
0
35
hahahahah,ma to mi je tako doshlo aj da stavim sliku,inache nisam to ja,mada se deshavalo..:icon_lol: eto ja cu se konsultovati sa writerima,poshto ja ne crtam,pokushavao sam al nemam talenta,jbg..ako sve ispadne u redu,ja vam shaljem sliku..
 

bongash

Vutra Veteran
11.12.2006
1.211
78
0
46
www.vutra.org
Ma bravo !! Ljubi te deda u čelo !! Pamet dedina !!

Kad već imaš mooda, napravi transparent i šetaj po Osijeku ...
 
19.03.2009
7
3
0
43
Ma znam bongash da je to nemoguce kod nas u ovakvim uvjetima ...tj. ovakvom zakonu :(

Samo sam frustriran trenutnom "klimom" u drustvu....nigdje se ne cuje niti mali glas za legalizaciju kod nas. Prije par godina je bilo bar malo nade kada je Račan i SDP nesto kao "pokusao" ali onda je HDZ to ubio u korjenu.

Mozda sada kada je dosao taj famozni Obama u Americi, koji je i sam priznao da je pljugao, se nesto promjeni na bolje. Kada bi oni legalizirali kontam da bi se i kodn nas "klima" popravila bar malo.

Pljugam vec dugi niz godina i zlo mi je vise od skrivanja i vjecne paranoje zbog tako bezazlene stvari.
 

badger badger

Aktivan Član
10.02.2009
159
13
0
36
e lega kad si vec zapeo tolko za ameriku... tamo se puuuuno napredovalo...
kalifornija osobito.....
u njih ce se jos malo oporezivat kanabis i tako punit vec prepuna drzavna blagajna...
pametni ljudi...
e i federalne vlasti rekle da se vise nece mjesat i zatvarat medical marijuana dispesery(val se to tak pise). svi kazu da su amerikanci glupi...al se bar znaju izborit za nešto...
tako da je u njih mila majka...
 

bongash

Vutra Veteran
11.12.2006
1.211
78
0
46
www.vutra.org
Kako uopće možete uspoređivati Ameriku sa malom državom koja je još u tranziciji i ima SAMO 4 mil. stanovnika ...

Je.bu nas brojke, to je to. :vb_kez:
 

TotalUnderground

Aktivan Član
03.11.2008
64
6
0
35
na ovim prostorima je mentalitet u zaostatku bar jedno 30 godine..bash ishao sam nedavno na neke nacionalistichko-nacistichke domace forume da vidim bash shta ti polu mozgovi imaju recci,i mogao sam da primetim nezavidan nivo iskonske zatucanosti..
bash su citirali nas sa ovog foruma u vezi sa vutra marshem koji je trebao biti odrzhan u bg-u 2008..za njih je vutra marsh maskirana gej parada,misle chak da citiram "narkomani su gori od pedera,idu ulicom i napadaju ljude bez razloga"...bilo je i rechi o nasilnom zaustavljanju istog eventa..naravno vutra marsh nije odrzhan,a pre neki dan su bile demonstracije na kojem su chlanovi iste organizacije skandirali "dajte nam oruzhje",samo shto je neshto nasilno,destruktivno i nacionalistichko,sasvim tolerantno od strane moje bolesne drzhave jer ne shkodi..a neshto,mirovno i drugarski orijentisano kao vutra marsh apsolutno nedopustivo...
razocharenje je blaga rech kojom mogu opisati ono shto osecam prema svemu..pihh...
 

Grasak99

Aktivan Član
26.03.2009
124
8
0
45
lega_osijek je napisao(la):
Ma znam bongash da je to nemoguce kod nas u ovakvim uvjetima ...tj. ovakvom zakonu :(

Samo sam frustriran trenutnom "klimom" u drustvu....nigdje se ne cuje niti mali glas za legalizaciju kod nas. Prije par godina je bilo bar malo nade kada je Račan i SDP nesto kao "pokusao" ali onda je HDZ to ubio u korjenu.


Nije Racan nista uradio. On je svojim izmjenama KZ-a podigao kaznu za stavak 2 s 10 na 12 godina. Cak su dignuli i rok zastare.

Vec tada nije bila moguca uvjetna kazna (moguca do djela koja propisuju 10g zatvora), ali posto su izmjene na kraju pale, vratilo se sve na 10 godina. I onda je HDZ uletio i digao na najmanje 3 godine.
 

Eva Rain

Aktivan Član
09.03.2009
161
8
0
32
badger badger je napisao(la):
e lega kad si vec zapeo tolko za ameriku... tamo se puuuuno napredovalo...
kalifornija osobito

Trenutno zivim u Kaliforniji, a prije toga zivjela sam u Massachusettsu cetiri mjeseca i zadesila sam se tamo bas kada je trava bila dekriminilizirana. Veliki je to korak i sve je to fino, no ja cu ipak da se uskoro vratim nazad na Balkan, prokleti Ameri samo gledaju kako bi gdje zaradili, oni bi zaklali covjeka za dolar jebo te. Ista stvar sa travom, to vise nije trava jebo te, napravili su od toga hibride koji ni na sta ne lice, sve je kemija, mene moja dusa boli kad vidim kako one biljke pateci se rastu u flasama punim smrdljivih kemikalija, i samo ih forsiraju da rastu i stvaraju budove od pola kile. Meni je marihuana sveta biljka, bila i ostala, i sve da i nije tako, potrebno je imati nekog postovanja prema prirodi a ne igrati se Boga.
Svjesna sam cinjenice da se i nasi ljudi polako pretvaraju u kompletne idiote i da poprimaju mentalit Amerikanaca, no tamo sam barem mogla naletiti na covjeka medu ljudima a ovdje ni toga nema. Nasi ljudi ce zauvijek da nose 'ono nesto' u sebi i nikad se nece u potpunosti dati zavarati materijalistickim zabludama
 

brend

Power of Marihuana
04.06.2005
323
25
0
50
Eva apsolutno si u pravu to za biljke u flasama i saksijama punim hemije,zato se mi ovde trudimo,bar nekolicina,da se sto manje tog hemijskog djubra trpa i daje biljkama,da bi bile sto prirodnije.Genetika jeste promenjena ali se zbog toga ne zalim mnogo jer procenat thc-a ide sve vise i vise :)
 
27.03.2009
25
1
0
38
Moje misljenje o svemu ovome.....
Ucestvovao bi u emisiji bez ikakvih problema...
Nemam dosije, apsolvent sam, skoro sve sam dao u roku, ostao mi je samo diplomski sportista sam , zivim totalno po PS-u..
Ponekad uzimam vutru, sa drugovima, trenutno gajim da nebi pusio ulicno smece..
Moj argument zbog kog bi trebalo da se legalizuje vutra je ASPARTAN, koji je legalizovan, deca ga konzumiraju, procitajte samo nus pojave ASPARTANA (kako je legalizovan), a koje su nus pojave vutre po organizam i krvne sudove.....
Druga stvar Fluor, procitajte o ovoj supstanci, koja nema veze sa beljenjem zuba a nalazi se u svim zubnim pastama......
ne razumem se bas u vutru (ali mislim da bi bio potkrpljen znanjem u naj kracem mogucem periodu)
Znam za milion supstanci koje se legalno koriste a unistavaju organizam... mislim da tu leze argumenti za legalizaciju nase biljkice,

Ja sam pre da se odere jedan dzoks nego da se unistim od TEKILE ili slicnih tekucina

MOGU SATIMA DA PRICAM O SUPSTANCAMA KOJE SVAKODNEVNO KORISTIMO A NISMO NI SVESNI KOLIKO SU TOXICNE ZA ORGANIZAM !!!!!!
 

Eva Rain

Aktivan Član
09.03.2009
161
8
0
32
Milane, da li bio voljan ako uspijemo napraviti organizaciju da nas predstavljas bez obzira na moguce posljedice. Ovo je za sada samo ideja u razvoju, no kad se hoce onda se moze
 

Grasak99

Aktivan Član
26.03.2009
124
8
0
45
Milane, zao mi sto netko tko je apsolvent pise o necemu sto u biti ne razumije.

Kakve veze ima aspartam i trava pobogu?

Da, pise se aspartaM.

Pricanje o tim stvarima potice sprdanje medju mainstream populacijom i mozes ti biti u pravu (osobno se slazem s tobom sto se tice umjetnih zasladjivaca, pojacivaca okusa, fluora) ali to nema veze s vezom s travom. Ako hoces o tome pricati osnuj udrugu za promicanje zdravog zivota u koji nikako ne spada pusenje trave jer konzumiranje icega, cak da je to u pitanju lijek preko dima jednostavno ne moze biti zdravo.

U brobi za dekriminalizaciju treba se doticati licemjernosti sistema po pitanju legalnih droga i njihove stetnosti (ne samo alkohol i duhan, nego i antidepresivi, sedativi, analgetici) koja je dokazano veca od stetnosti trave.

Nemoj ovo shvacati kao napad na tebe, podrzavam ljude kao ti, stovise, ja bih bio jedan od tih poput tebe, ali me kao i vecinu forumasa koci nesto o cemu ne bih javno, a kada taj faktor kocenja nestane, planiram se aktivirati i pokrenuti RH :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.