Timofejev Nas Zeli U Emisiji!!!!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Eva Rain

Aktivan Član
09.03.2009
161
8
0
32
Milan je potrudio se naci jos jedan od argumenata, a takvih nam je sigurno potrebno sto vise. Naravno da nikada ne bi nastupali sa argumentima koji nisu provjereni no moze se naci veza izmedu ovoga sto Milan govori i moze se upotrijebiti u nase svrhe.
Grasak, ja sam misljenja kao i ti, i cim se nade netko da pocne sa procesom, ja cu iz pozadine podrzati u potpunosti i na sve nacine
 

Grasak99

Aktivan Član
26.03.2009
124
8
0
45
Super je to sto je on iznio, ali kada pristupas ovakvoj ideji, moras razmisljati krajnje pesimisticno, planirati krajnje pesimisticno jer je ovo takvo okruzenje (balkan) i takva stvar (trava) u pitanju! Kada razmisljas o masi, moras potaknuti pozitivno razmisljanje u sto vecem broju ljudi, onih mainstream ljudi koji su lijeni istrazivati o tome i gutaju ono sto im se servira putem medija!
Kada ti njima serviras cinjenice u vezi aspartama, doci ce predstavnici prehrambene industrije potpomognuti lobijima u sistemu koji ce potuci te cinjenice jer je susta realnost kako vise studija ide u korist nestetnosti aspartama ili nesigurnih rezultata (provjeri na PubMedu ako ne vjerujes: http://www.ncbi.nlm.nih.gov/sites/entrez) nego njegovoj stetnosti. U toj bitci neki ce se ljudi prikloniti nasoj strani (pro kanabis), ali uz iznosenje cinjenica o aspartamu i takvim alternativnim stvarima, moze se doci na udar javnosti koja ce nas percepirati kao nekakve ludjake tipa David Icke te nas masovno ismijavati i diskreditirati.

Zato se treba maknuti od neprovjerenih filozofiranja i usmjeriti na znanstveno utvrdjene cinjenice u vezi stetnosti legalnih droga kojih ima napretek ali ih nema tko iskomunicirati i boriti se o njima u siroj javnosti!

Moja slobodna (apsolutno pesimisticna) procjena je da u RH ovaj projekt zeli i ima hrabrosti podrzati i izvesti oko desetak ljudi. Ali zbilja ljudi koji se ne bi plasili posljedica i bili spremni na moguce sankcije prema njima. Iza tih desetak postoje jos stotine anonimusa koji bi (vjerujem) potpomogli projekt ako nikako drugacije - barem financijski.
 
27.03.2009
25
1
0
38
Figurativno sam naveo aspartam, znam da mogu da me pobiju, ali za PRIONE... Nobelovac Prusiner je prvi razumo ovu vrstu stetnih proteina, i mislim da je i dobio nobelovu nagradu za ovo otkrice...... E OVDE VEC NE MOZE niko da me ospori.....
Ovako GRASAK99, (slazem se da nisam potkovan znanjem o marihuani, ali veoma brzo uz pomoc literature bi dosao do potrebnog znanja)ne smatram ovo kao svadju vec kao konverzaciju , razumem u potpunosti sta hoces da mi kazes, ali ima veze, dozvolili su svakakve aditive i gluposti koje unistavaju organizam... "STOCNO BRASNO", npr. koje deca unose u organizam, svaki 3 muskarac ima ginekomastiju, od cega od zdravog mleko?.. "DRUZE OD ZENSKIH HORMONA", koje daju kravama, lancem ishrane dolazi do nasih organizam i nastaju razni problemi okom vidljivi

EVA RAIN : Bas tako potrudio sam se naci jos neke argumente koji bi pomogli legalizaciji nase biljcice, evo ovako, nase semenke sadrze idealan odnos proteina i U.H. moze se koristiti i za zdravu ishranu
Za ucestvovanje u emisiji bi po meni prvo trebali da oformimo ekipu, da dodjemo tamo potkovani znanjem i cinjenicama, a ne neki psiholog ili ... da nas poljulja svojim ubedjenjem, meni licno nista ne znaci, ali borio bi se za pravdu, kad ste dozvolili sve zive i nezdrave supstance da se koriste u lancu ishrane, zarad dobrog profita, dozvolite i ovo starijima od 18g . . .jer sami odlucujemo da li ce mo konzumirati ili ne, a osudjeni smo unositi svakojaka smeca od samog rodjenja
 
27.03.2009
25
1
0
38
i DA NARAVNO , BEZ OBZIRA, DECA MOGU KUPITI PAKETIC MARIHUAN, A PRITOM NE ZNAJU KOJU HEMIJU PUSE, OVAKO BI ZNALI MAKAR STA UNOSE..... :)
 

TotalUnderground

Aktivan Član
03.11.2008
64
6
0
35
chinjenica ima na milione..ovde bi borba za legalizaciju bila neshto sasvim novo,mislim da je narod josh uvek nespreman..
treba josh jedna generacija da izumre da bi ovo rodilo plodom,jer mislim da su u velikoj vecini mladi oni koji pushe,znachi odokativno nekih 80 posto..i mislim da to treba pokrenuti na nekom politichkom nivou,ovde kod nas u RS imamo chedu,on je hteo,al je dobio burekchinu i opet to nije zazhivelo..od tad je u nashem narodu poznat kao cheda narkoman pa ti vidi u koliko predrasuda i ogranichenosti plivamo..:eek:hno:
 

Eva Rain

Aktivan Član
09.03.2009
161
8
0
32
Hehehe, Chedo :icon_lol: ribama je dao nogu, ozenio on je drogu :rofl:

Dobro, sad bez zajebancije, slazem se da je narod nespreman, to je cinjenica, nema se tu sta diskutirati ali zato je na nama da utremo put makar dekriminalizaciji.
 

m4r3

Aktivan Član
05.10.2008
342
40
28
Niodaklevci
2advanced.com
Ma ne znam, ali mislim kako god da okrenesh to ce napravit samo korak u nazad ako se bude spominjala vutra.org.Na ovim nasim prostorima (balkan) su ljudi previshe konzervativni i previshe zaostali.Rat je prosao davno ali mrznja je tu i dalje i bit ce tu uvijek ,jest da se ljudi manje izjasnjavaju o tome javno ali eto pogledajte neke komentare recimo na youtube kad su u pitanju neki muzicki spotovi koji nemaju veze sa politikom, pa cete vidjet koliko ima josh tih primitivaca koji mrze sve sto nije njihove vjere ili nacije.Et to sam naveo samo kao primjer, da ne govorim o cannabisu, ljudima je previshe ispiran mozak anti-propagandom sto na tv-u sto u novinama/casopisima, tako da je skoro pa nemoguce promijenit ljudima misljenje o tako necemu sto je godinama ozloglaseno.I na kraju mislim da je suvise rano za takve stvari kad je balkan u pitanju posebno Bosna i Hercegovina i Srbija nemaju nikakvih sansi po tom pitanju, mozda ako nekad za 200 godina udjemo u EU, a to se ne moze desit dok se ne ujedine RS i FBiH, a svi dobro znamo da su sanse za to 1% ako je i toliko.I ne znam koliko je pametno na ovim prostorima u ovakvoj situaciji promovisati ovaj web site...
 
27.05.2008
24
0
0
34
Cinjenica je da su ljudi ovde konzervativni i da je svako ko pusi travu drogeras i drogirant, i cinjenica je da se verovatno marihuana na ovim prostorima (barem Srbija i BiH, imam neki pozitivan osecaj kad je HR u pitanju) nece legalizovati u skorije vreme, ali to ne znaci da ne treba pokusavati i da ne treba da postoje sajtovi kao sto je vutra.org. Ljudi moraju da se edukuju, mora da postoji bar neka gerila, neki underground, mora da se pokusava i pokusava i pokusava, jer ako sedis skrstenih ruku tek se onda nece legalizovati.
 

m4r3

Aktivan Član
05.10.2008
342
40
28
Niodaklevci
2advanced.com
Ma slazem se sa tim svim, ali ako ode na tv i ako se toliko rasiri, nece vishe bit underground.Nego ce pokrenut neku hajku, pa pogledajte samo sta se desilo u livnu u vakat gdje se trebao odrzat jedan veci psy/goa event, http://www.livno-online.com/arhiva/2951-livnjaci-ustali-protiv-qsila-paklenihq, pa to je stvarno za ne povjerovat jbt , ko da smo josh u srednjem vijeku, to je tragikomicno fkt, ovaj forum bar nebi trebao bit public tj da se ne moze gledat dok se ne registruje.
 

Teglica_Unka

Aktivan Član
02.05.2009
510
83
0
38
pa timi je tezak alkos loce siju ko vodu.
uvek zadnji iz kavane izlazi i to jedva takoreci vuce se
 
26.12.2009
3
0
0
37
Jedan post od mene......bila je jedna stranka ( Stranka Mladih Liberala/ oformirana u Sarajevu ) mozda je neko i cuo za nju.... oni su se borili za legalizovanje marihuane stim da je u toj stranci bilo veoma poducenih momaka ali sta je bio problem....koliko god se mi trudili, skupljali ljude pravili cuda i sta ja znam kakve stvari uvijek imate nekog ko je tako reci jaci, veci i ugledniji od cijele jedne stranke koja se bori za legalizovanje marihuane..... kao sto kazu uvijek sve krene od marihuane ili trave pa do heroina kokaina i igle.....misli li neko mozda da ce jedan Boris Tadic, Sulejman Tihic i jos mnogo drugih politicara dopustiti da se legalizuje marihuana.....mnogo je prepreka preko kojih se nemoze vijerujte.....ali ja bih volio vise nego ista da se legalizuje marihuana.....zamislite tog meraka sjednes sa drugom na kafu i zapalis jedan, izadjes zapalis jedan, kad ti je kur.... cejf zapalis jedan......ali opet sve je to presipanje iz supljeg u prazno.....dok mi nevidimo ocima amsterdam nista od svega ovoga
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.