Timofejev Nas Zeli U Emisiji!!!!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Be_HappY

Member
28.09.2005
34
2
8
38
Ljudi aj ovako... ja sam preduzeo prvi korak i iscimo Timofejeva preko sajta b92... a on je odgovorio:

Postovani, mozda ce Vas iznenaditi brzina kojom odgovaram na mail, ali sedim uz kompjuter trenutno i citam poruke. Ja sam zainteresovan da pravim emisiju o marihuani, lakim drogama, legalizaciji, dekriminalizaciji..... Lako je naci one koji su protiv, ali pokusao sam na par mesta da nadjem ljude koji su za i nisam dobio nikakv odgovor. Pre nekoliko meseci je najavljivan i marihuana mars, ja sam mailom ponudio gostovanje organizatorima i nisu mi nista odgovorili. Ako ste Vi, ili neko koga znate a pobornik je legalizacije lakih droga,zainteresovani i spremni da se pojavite na televiziji, javite mi se sto pre pa da radimo emisiju. Pozdrav

Timofejev
------------------------------------------------------------------------------------------------

Lako je naci one koji su protiv!!!! Ljudi moji otisho bih ja sam u emisiju ali mislim da bi napravio vishe shtete nego koristi, mogu ja da loopetam po forumima ali mislim da bih zablokirao pred kamerama... ajde da izaberemo najbolje govornike i dogovorimo se sa Timofejevim za emisiju!! DA STVARNO NESTO URADIMO!!!!
 

GreenMan

Grizem beton,zvacem armaturu
Vutra Veteran
24.10.2004
1.801
169
88
49
www.legalizacija.org
Vidis upravo tu i jeste problem.Treba naci tog koji hoce i moze da se pojavi pred kamerama??Onaj ko moze taj nije adekvatan,a ko je adekvatan taj ne moze...Hmmm.Ima neko predlog?
 

Be_HappY

Member
28.09.2005
34
2
8
38
Ljudi aj nemojte da smo pichkice... ja bih ishao i sve bi bilo ok samo mi trebaju jos bar dvojica koji dovoljno znaju o ovome (bar ko ja... a to nije preterano teshko)...
 

kanehbosem

Rehabilitacija kanabisa !!!
Banovan
12.10.2006
619
46
48
moj prijedlog je dr brainstorm.
ne kao predstavnik vutra.orga već kao javna osoba za dekriminalizaciju ....
 

Bugi

Aktivan Član
10.11.2006
515
14
0
37
eh, nemoze tamo svak ici...treba njemu strucne osobe u svim podrucijima vezano uz cannabis...
zato i je tesko naci tu osobu...
ja je ne poznajem, poznajem samo ovako neke entuzijaste al to nije to...
nek se jave ako ih ima...
lako je naci junkia koji se dere na sav glas, crvenih ociju: "legalizirajte vutru, weeeee"...
haha, zezam se samo...
 

Bloodspiller

Aktivan Član
14.12.2005
473
13
0
35
Daj pa ima stručnjaka na ovom sajtu sigurno koji su jaki na nekom području, npr netko je jak u uzgoju, netko u dekriminalizaciji a netko u legalizaciji.. Nek njih par ode tamo i priča.. Ali već je bilo govora o tome koliko se sjećam.. Da osoba mora prvo prštiti općim informacijama o vutri a i mora biti visoko obrazovana tako da... Teško da će netko moći ići tamo laprdat bez ikakvog predznanja o debitiranju.. A pogotovo što se tiče vutre.. Ja dosta znam o svemu, dobro više od većine pa kad idem s nekim malo pametnijim pričati o tome pokopa me u startu..
 

Inq

Vutra Veteran
12.08.2006
996
137
0
Ne moze to tako... da ide neko sa foruma. Ne moze grower u emisiju, ne moze bilo ko.

Vec sam ranije rekao kako bi otprilike trebalo izgledati tim u emisiji. Jedan psihijatar, jedan poznatiji muzicar i jedan policajac (odeljenje za narkotike). Svi visoko obrazovani i nepusaci kanabisa. U zadnjoj emisiji na RTS1 su bili psihijatar i muzicar... steta sto nije bilo nekog da pokrije pravnu stranu legalizacije... hm... mogao je i neki advokat. A najbolje bi bilo medicinski korisnik kanabisa da se pojavi.

Ako ode bilo ko sa foruma... zakopace ga u startu cinjenicom da zato sto pusi on i zeli legalizaciju. O groweru u emisiji da ne pricam i o mogucim posledicama za njega.
 

GreenMan

Grizem beton,zvacem armaturu
Vutra Veteran
24.10.2004
1.801
169
88
49
www.legalizacija.org
Be_HappY je napisao(la):
Ljudi aj nemojte da smo pichkice... ja bih ishao i sve bi bilo ok samo mi trebaju jos bar dvojica koji dovoljno znaju o ovome (bar ko ja... a to nije preterano teshko)...

Ne radi se o tome jel neko pichkica ili nije.Ovde ima ljudi koji gaje vutru vec godinama.A to je ozbiljan rizik.posledice toga mogu biti izuzetno ozbiljne.Hoces da kazes da je neko ko toliko rizikuje pichkica?

Pitanje je mnogo kompleksnije i ozbiljnije nego sto izgleda.Kao sto kaze Inq koji ce to grower da se pojavi pred kamerama?Mislim...Drga stvar ne moze da se pojavi bilo ko u ime Vutra Organizacije.Nije problem da se pojavi bilo ko dovoljno normalan i pristojan pa da spomene i Vutra.org,ali da se pojavljuje u ime same organizacije moze samo neko ko ce zaista biti u stanju da izvuce pozitivne efekte.Taj neko mora kao prvo da izgleda pristojno,da se ponasa pristojno,da po mogucstvu bude visoko obrazovan,da zna o cemu prica,da ima cistu proslost i da zaista podrzava legalizaciju,a ako je moguce pri tom da nije bas veliki uzivalac.Zaista ovo moze da zvuci da su nedostizni uslovi,ali bolje je cekati takav momenat nego da ode bilo ko pa da napravimo korak u nazad.Ja se licno npr. (uh ala sam skroman :) ) uklapam u vecinu uslova ali nema sanse da se pojavim tamo iz vise razloga.Kao prvo zato sto sam grower.Drugo neki clanove porodice su mi,recimo,javne licnosti i ja jednostavno ne mogu da dozvolim sebi da eko zloupotrebi mene da bi njima naskodio.Treca stvar je da sam ja,kao i svi ovde,entuzijasta i da sem licnog zadovoljstva nemam nikakve koristi od cele ove price.A od neceg moram ziveti.Zamisli da ne prodje sve kako treba pa da budem okarakterisan kao narkoman.Mozda izgubim posao,mozda ne budem mogao da nadjem drugi pristojan....Gde i sta da radim?Od cega da zivim? Sve ovo sto sam napisao za sebe vazi podjednako za sve nas ovde.U tome i jeste najveci problem.Zato treba biti strpljiv i naci kvalitetnog i ozbiljnog predstavnika.A dok se to ne desi,podrzavam sva pojavljivanja i reklamiranje Vutra.org,ali niko ne moze govoriti u ime same organizacije dok svi ne odlucimo tako.Ja protiv ideje nemam nista,naprotiv podrzavam je.Ali dok se ne steknu uslovi...bice tesko...
 

kanehbosem

Rehabilitacija kanabisa !!!
Banovan
12.10.2006
619
46
48
predložio sam brainstorma iz 3 razloga
1.ljekar je po zanimanju
2.poznaje jako dobro problematiku
3.zalaže se za legalizaciju (bio je prisutan u jednoj jedinoj relevantnoj peticiji prije 20ak godina za legalizaciju marihuane koju je inicirao albahari)

čuo sam se s njim kratko, i bio je za akciju kad je bio onaj pokušaj mmm-a u bg-u.
ali ne dolazi na forum pošto mu neide baš kompjuter i te stvari:)))

djeluje malo opičeno, ali štaš očekivat od nekoga ko je za legalizaciju...

osim toga, koliko sam skonto taj timofejev i njegova emisija je dosta popularna, bilo bi šteta ne iskoristiti to.
 

Be_HappY

Member
28.09.2005
34
2
8
38
Naravno da postoje rizici... za nekog ogromni za nekog manji... ali chemu ovo sve prdenje u vetar i poziranje kako smo svi za legalizaciju kad se nista konkretno ne radi... ali NISTA!
Izvinjavam se za ono pichkice al tu ubrajam i sebe :D

A sto se tiche growera... ko vas tera da pricate da gajite i gde gajite??? Nije mi jasno... i ko bi normalan uopste i postavio pitanje: jel ti gajis Marihuanu i ako gajis aj nam reci gde je to a i da te chuju milioni gledalaca...?!?!?

Sto se mene tiche ne mora Vutra Organizacija da se pomene uopshte...

Vazna stvar je da pochne da se razmishlja o tome... da se krene! Samo pojavljivanje i borba za cilj je pozitivan efekat!! (naravno da tamo nece otici totalno naduvani lik koji ne moze da sklopi tri prostoproshirene rechenice) meni se ovde chini da je vaznije da se ne obruka Vutra.org nego da se dekriminalizuje Dzica. Korak u nazad? A gde? Kad je bio u napred? A sta mislite o tome da iscimamo Timofejeva za chuvanje identiteta (onaj fazon okrenut ledjima kameri ili blur po faci...) Zar treba imati lichnu korist da bi se borio za nesto?!?! A sto se tiche posla tu vidim problem... ali ko moze da dokaze da ti koristis to sto hoces da legalizujes? sem naravno da te vode na test... a to nije neka praksa na ovim nashim prostorima... pa bre ljudi sta rade politichari? Prichaju svu i kompletnu istinu o sebi?

Kapiram sve tripove... ali izbacimo one koji nisu toliko shtetni i neshto ce isplivati. Spremite mi shtivo i ja cu ga progutati!! Ne izgledam previshe lepo... obrijacu se. Lako je odustati... POTRUDIMO SE!!
 

cannebosanac

Aktivan Član
13.10.2006
391
47
0
46
A baš ono pa ne mora neko ako ode ni govorit da je sa vutra .org i koji mu je tamo nick ni da gaji ni da puši.Da sam nešto bolji s izražavanjem da nemam od kamera tremu i tih pizdarija sličnih i vidiš da ne psujem šta ću imam jeben običaj :) i da sam bliži Beogradu vrlo rado bih izašao ,a ovaj Brainstorm sigurno je kompetentniji lik za te stvari čim je bio prije 20-ak godina takvim stvarima i barem bi trebao dosta više da zna o vutri od mene i ostalih,a ne mora biti 100% da zna više ,ali bitno je da je ipak neko ozbiljan i ko se može konrolirati pred kamerama.

Ja i kad ovdje nešto pišem većinom se poslužim arhivama koje imam na kompu gomilu materijala vezano za ganju i Google , ono znam ja to sve manje više i napamet samo nekako ne ide baš uvijek sve iz glave odmah da napišem a pogotovo na TV izaći još da me opali smijeh ko onu palvušu(Politika-DAN) s debilane.net što sam gledao,"Nastavimo dalje sa vestima ...hu hhuh ha-ha"...pauza pa onda opet "Slovenija je ....ha-ha ha hahahha.." ili ko onaj Nizozemski voditelj kad se smijao onim pacijentima u facu ,nema šanse da bih izašao zbog toga ,tu treba nek pravo ozbiljan ko se može kontrolirati ,a ne neko koga bi pritisak činjenicom da ga gleda nekoliko miliona ljudi sjveao da za trokira u govoru ili da se počne iz čista mira smijuljit kad mu nešto smješno padne napamet .Neki bi jedva dočekali da kažu da je neki šizofreničar na došao na TV da sere o legalizacijii marihuane.
 

Be_HappY

Member
28.09.2005
34
2
8
38
Tachno tako... ja se plashim da bi trokiro :( zato je potrebno da idu bar troje. Jedan krene da trokira drugi preuzme.

Sta nama ustvari treba. LITERATURA... svako ko bi otishao ne mora sve to da zna napamet. Lepo klasifikovana literatura i nema frke... najvishe zbog pozivanja na neke priznate struchnjake koji govore u nashu korist... lepo crno na belo sta je taj rekao :D

Mada ljudi bre pa par dana (nedelja) pre emisije se raspravlja o sadrzaju emisije... i kako ce biti formulisana... kakva ce pitanja postavljati voditelj... i da li ce biti dozvoljeno direktno suprotstavljanje i razmena pitanja izmedju onih ZA i onih PROTIV.

Tako da... naci troje koji ne trokiraju pred kamerama i izgledaju delimichno normalno :D i NAUCHITI IH (ako ne znaju :D) snabdeti ih literaturom koju izaberu najnachitaniji i najiskusniji i TANANANAAAA...

I naravno rezervishemo celu publiku (koliko god mozemo) za nas koji trokiramo :) i mi cemo davati moralnu podrshku!!!
 

Be_HappY

Member
28.09.2005
34
2
8
38
GreenMan je napisao(la):
Ljudi vi kao da zivite u Svajcarskoj a ne na balkanu(u ovom slucaju Srbiji).
Kazi mi jel bi ti voleo da si gazda firme i da ti dolaze musterije i pitaju sta ovaj narkoman radi kod tebe?Sta ga drzis tu?Ljudi uozbiljite se.Ne mozes ti da poredis ni jednog politicara sa bilo kime od nas.To su dva razlicita sveta.I da te podsetim da se vecina politicara bavi politikom zbog licne koristi.Tu se vracamo na tvoju konstataciju zasto nesto raditi samo iz koristi.Ne znam koliko godina imas be-hapy ali deluje mi da si prilicno mlad cim mislis da je sve tako jednostavno.
Ne moram ja da kazem da sam grower,ali mogu da ocekujem izuzetno interesovanje organa reda i mira za mene i moje delovanje.Ponavljam to vazi za svakog.ja ne pricam ovo iz srca nego iz glave.Hocu reci iz iskustva.Sve u svemu ja cu vam reci jednu surovu istinu.Dok god ne bude velikih para u igri mozemo mi da prdimo i kod Timofejeva i gde god hocete.Nemojte misliti da sirim pesimizam,defetizam ili nesto trece.Jednostavno takve su cinjenice.Nazalost.Naravno da se ne treba predavati,ali nista ne moze tek tako.Eto imam dobru volju pa cu ja to da resim.Ja smem da potpisem da ce taj koji se pojavi javno biti napusen sa svih strana.Zato nije jednostavno naci pravog za tu akciju.Pored svega sto mora da poseduje mora da bude spreman i na napusavanje.

Aj ne mislimo da shirish pesimizam... ali ne trudish se bas ni da shirish optimizam... :( jesam mlad (1985) al nisam toliko naivan koliko mislis... samo imam jedno pitanje:

Zasto postoji ovaj sajt ako je uvek sve previse komplikovano? Zbog zarade? Zbog reklama? Nista nije uradjeno :( al ok i ne moze... nije jednostavno.
 

GreenMan

Grizem beton,zvacem armaturu
Vutra Veteran
24.10.2004
1.801
169
88
49
www.legalizacija.org
Pa jbg pricam samo ono sto je realno.I meni je zao sto je tako ali tako je. :(

"ajde necu vise.Mislim nemoj pogresno da me shvatite ja podrzavam sve ali ne treba nista na brzinu.Jer nema efekta.Hajde da vidimo ko bi isao u emisiju.A posle sta bi trebalo da se prica tamo.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.