Timofejev Nas Zeli U Emisiji!!!!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Be_HappY

Member
28.09.2005
34
2
8
38
Ja sam preko sajta b92 **ovde** u odeljku PREDLOZITE TEMU napisao da bi mogla da se radi emisija o tome... i on mi je vrlo brzo odgovorio na moj mail. Ako neko hoce mogu da mu fwd ceo mail.
 

SLO-Era

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
24.10.2004
1.812
583
138
52
par stvari ste ipak zaboravili
koja populacija ,gleda tu emisiju i vrsta emisije,sumnjam da je to edukativno informativna !

nek taj Timofejev posalje mail na vutra.org nek predstavi emisiju,ciljnu publiku,sta je smisao takve emisije i konačno korist koju mi imamo-pa valjda je to ozbiljna kuča i emisija
 

kanehbosem

Rehabilitacija kanabisa !!!
Banovan
12.10.2006
619
46
48
pa da.
dobro je inq reko ko trba da bude gost u emisiji,
nek opiše kako će emisija izgledati da se zna o čemu se radi
 

Tripco

Aktivan Član
23.11.2005
312
99
0
suptropia.4t.com
Timofejeva gleda dota ljudi kojima bi bila zanimljiva naša poruka. Ali, postoje 2 problema u vezi emisije.
Prvi je da se u direktnim uljučenjima javljaju često ljudi kojima je glavna zanimacija miniranje svakog konstruktivnog razgovora. To i nije neki preveliki problem, kad ne bi bilo druge stvari.
Njegova emisija previše kratko traje da bi se odgovorilo na makar pola provokacija, naročito stoga što on najčešće u emisiji ima po 4-5 gosta i treba svakome dati vremena da priča.
Što se tiče samog Timofejeva kao lika, mislim da je on O.K. po ovom pitanju, a po nekim pričama, i on sam je svojevremeno pušio (možda i sada). U svakom slučaju, ako izuzmemo regionalne i lokalne TV stanice po Srbiji (a ima ih oko 400, možda i više), B92 je jedina TV koja bi mogla da progura tako nešto, na državnom nivou posebno. Od štampe bi se tu jedino mogao potruditi Danas, možda i Vreme, mada sumnjam.
Što se tiče medija u Hrvatskoj, ja sam ranije dosta nade polagao u Nova TV, ali, čini mi se da u zadnjih godinu i kusur dana dosta zaokreću udesno. Eh, da je tu sad Feral Tribune iz neke 98-99 mnogo bi bilo lakše.
Za Bosnu ne znam za štampu, ali od TV jedino OBN, ali ako bi im se dovoljno ekonomski isplatilo.
U Crnoj Gori Elmag TV, bez sumnje. Državna TV je sigurno "najdržavnija" od svih ex-YU
Izvinite zbog malog Off Topica.
 

Be_HappY

Member
28.09.2005
34
2
8
38
SLO-Era je napisao(la):
par stvari ste ipak zaboravili
koja populacija ,gleda tu emisiju i vrsta emisije,sumnjam da je to edukativno informativna !

nek taj Timofejev posalje mail na vutra.org nek predstavi emisiju,ciljnu publiku,sta je smisao takve emisije i konačno korist koju mi imamo-pa valjda je to ozbiljna kuča i emisija

Vecu korsit od gledanja u plafon sigurno. :D Da nece jos da nas za ruku uhvati i odvede u emisiju? hehe kao... Moolim vas dodjite ... da sigurno... evo sve trchi pa se saplice
 

SLO-Era

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
24.10.2004
1.812
583
138
52
Kad smo več kod medija,pitao je novinar italijanskog cannabis magazina,koji ima po novom i international izadnje DOLCE VITA International za neke vrste interviju i predstavljanje nase organizacije!
treba sastaviti to do 20.10.2007
 
30.06.2007
21
1
0
40
Dragi razumni ljudi, mislim da je ovo odlicna prilika da se malo poguraju stvari u nasim drustvima po pitanju odnosa prema kanabisu. Ako ne u pragmaticnom smislu (mislim na menjanje zakona) onda bar neformalnim stavom prema uzivaocima ove supstance. Ja sam licno jako zainteresovan da sa mozda neke strucne strane dajem odredjene komentare na tu temu....a inace sam 4 godina FASPER-a (Fakulteta za specijalnu edukaciju i rehabilitaciju) smera Prevencije i resocijalizacije lica sa problemima u drustvenom ponasanju....elem primarne grupe sa kojima radim su delikventi i narkomani tako da mislim da imam dobre reference za takvu jednu pricu... medjutim pre gostovanja tim ljudi koji bi prezentovao ove stvari mora jako dobro da se pripremi (mislim na uzimanje u obzir svih faktora u kojem se nase drustvo nalazi) i strateski da pristupi problematici... e sad neznam da li je potrebno da budemo kao neki clanovi organizacije (jer je to obicno forma koja mora biti ispunjena kod javnog mnjenja).... da neduzim ... dalji predlozi i sugestije :sun2:
 
30.06.2007
21
1
0
40
Dragi razumni ljudi, mislim da je ovo odlicna prilika da se malo poguraju stvari u nasim drustvima po pitanju odnosa prema kanabisu. Ako ne u pragmaticnom smislu (mislim na menjanje zakona) onda bar neformalnim stavom prema uzivaocima ove supstance. Ja sam licno jako zainteresovan da sa mozda neke strucne strane dajem odredjene komentare na tu temu....a inace sam 4 godina FASPER-a (Fakulteta za specijalnu edukaciju i rehabilitaciju) smera Prevencije i resocijalizacije lica sa problemima u drustvenom ponasanju....elem primarne grupe sa kojima radim su delikventi i narkomani tako da mislim da imam dobre reference za takvu jednu pricu... medjutim pre gostovanja tim ljudi koji bi prezentovao ove stvari mora jako dobro da se pripremi (mislim na uzimanje u obzir svih faktora u kojem se nase drustvo nalazi) i strateski da pristupi problematici... e sad neznam da li je potrebno da budemo kao neki clanovi organizacije (jer je to obicno forma koja mora biti ispunjena kod javnog mnjenja).... da neduzim ... dalji predlozi i sugestije
 
30.06.2007
21
1
0
40
Dragi razumni ljudi, mislim da je ovo odlicna prilika da se malo poguraju stvari u nasim drustvima po pitanju odnosa prema kanabisu. Ako ne u pragmaticnom smislu (mislim na menjanje zakona) onda bar neformalnim stavom prema uzivaocima ove supstance. Ja sam licno jako zainteresovan da sa mozda neke strucne strane dajem odredjene komentare na tu temu....a inace sam 4 godina FASPER-a (Fakulteta za specijalnu edukaciju i rehabilitaciju) smera Prevencije i resocijalizacije lica sa problemima u drustvenom ponasanju....elem primarne grupe sa kojima radim su delikventi i narkomani tako da mislim da imam dobre reference za takvu jednu pricu... medjutim pre gostovanja tim ljudi koji bi prezentovao ove stvari mora jako dobro da se pripremi (mislim na uzimanje u obzir svih faktora u kojem se nase drustvo nalazi) i strateski da pristupi problematici... e sad neznam da li je potrebno da budemo kao neki clanovi organizacije (jer je to obicno forma koja mora biti ispunjena kod javnog mnjenja).... da neduzim ... dalji predlozi i sugestije
 

cannebosanac

Aktivan Član
13.10.2006
391
47
0
46
Dragi razumni KGB-eovac evo u 15:16 i 15:18 šalješ istu stvar ajmo reći nešto si kliknuo,doga se svimasamo brate opet u 15:30 ,e to ne kontam ipak 4 godine tvog fakulteta pa valjda radite nešto i s kompovima valjda ste nešto naučili.Evo ja sam ,30 mi godina napustio faks nije bitno koji radi matematike i inače nije mi se dalo više učit i s kompjuterima sam pauzirao 10 godina najmanje pa opet nešto upiram i promjenilo se u zadnjih 10 godina situacija kompjuterima pogotovo što se nas tiče ,internet je imao prije 10 godina samo poneko u državi fakulteti i poneka jača srednja škola i to onaj spori kakav je bio.I opet kažem ne radim ovakve pizdarije,možeš i sam izbrisati poruku idi na edit i onda tamo pored `spasi` i ostalog imaš i `izbriši` .Ovo sam tek neki dan nakon 400 i kusur postova ovdje skontao :) ,prije sam od admina i moderatora tražio da izbrišu,jer uvijek sam tražio ono dugme za brisanje kod edit kao na nekim drugim forumima stoji a ovdje nema nego tek kad stisneš edit ti se ponudi i brisanje.Možda nisi namjerno ovo napravio pa onda molim te prepravi ,inače odnedavno i moderatori imaju pravo kažnjavati pa da ti ne bude žao.

Mislio sam ti samo ovo reći ustvari,..elem niko ovdje od nas nije ni narkoman ,delikvenata sigurno ima ,samo narkomani nigdje veze s nama.
 

cannebosanac

Aktivan Član
13.10.2006
391
47
0
46
Evo prvi ja ne smatram da ljudi koji idu gledat b92 i da su ljudi koji imaju prliku gledati b92 kretani.Da ja bar imam priliku gledat što više TV kuća na svijetu bilo bi mi drago bez obzira na to kolika govana ti isti tamo prosipaju,jednostavno volim da imam što više "informacije".I HRT 1 i 2 i NOVA TV i OBN i RTL Hr i FTV i BHT1 i ostala dezinformatorska gamad seru gluposti o vutri ,pa jebiga ipak sve to gledam i barem u svojoj kući im kontriram i kad izvale neku glupost kažem starcima ovi ljudi lažu i ***** im mater babilonsku :) .
Evo npr. u BiH postoji i RTRS tj. na ćirilici PTPC i meni je žao što ne mogu da ih gledam ako ništa radi one ekipe što podsjećaju na nadrealiste oni kako se ono zovu...,jedno vrijeme kad sam živio ujednome dijelu BiH gdje mi baba živi i zahvaljujući predajnicima mogao sam gledati samo to i oni su me održavali na životu i u vezi sa životom a moji ovi nabijem ih Hrvati nemaju tamo ni signala a i nije mi puno žao i onako o vutri valjaju gluposti i sranje ko i ostali nego eto volio bi da mogu da čujem što više strana.Strana u bilo kojem smislu.Od viška znanja glava ne boli.

Hoću ti reći možda ovaj Timofejev i nije kreten možda bi čovjek što se tiče vutre nešto okrenuo na bolje bar deset dana da se ljudi sjećaju emisije.Ovisi šta se tamo prikaže. da barem pokrenu neka bitna pitanja,evo npr. što ja uvijek pitam ljude kako to da je THC negdje ljekovita molekula jbg. ,a negdje malte ne smrtonosni otrov.Ko tu kome jebe mater u zdrav mozak.
 

hadebili

Banned
Banovan
11.09.2007
6
0
0
101
Inq je napisao(la):
Ja gledam b92 i slusam b92 radio... a i dosta ljudi... ... aj neka neko pobrise zadnja 2 posta a i moj... ccc...
pa to sve govori o tebi, idi ti tamo ionako te niko nece gledati
 

dehhiher

Aktivan Član
05.04.2007
90
0
0
48
hadebili je napisao(la):
pa to sve govori o tebi, idi ti tamo ionako te niko nece gledati

Da li imas predlog za neku drugu TV ili si za ilegalu.
PS. mozda bi se i o tome moglo glasati tj. da li uopste i treba ici na TV?

Moj predlog je ipak da se u slucaju gostovanja pojave tri obicna lika iz srbije, bosne i hrvatske. za bosanca predlazem bezze sa.
I da se navodi prica shta treba kupiti od opreme, kako klonirati, koja zemlja i ostalo chemu je ovaj forum prevashodno namenjen
 
19.06.2005
7
1
0
I sad Timofejev chita ovu prichu .... zamisli se i kaze sebi ....BOZEEEE ko me natera da zovem ove loodake u emisiju :)
 
25.12.2007
15
0
0
38
hmmm nisam bash dugo prisutan na 4umu ali shvatam problematiku vezanu za odlazak u emisiju ! Pojedinci (velika vecina pojedinaca) ne smije sebi dopustiti gaf pred velikom publikom koja je, ruku na srce, veoma konzervativna zbog radi posla/obitelji/socijalnog polozaja/marsovaca/nevazno a gaf ce se najvjerovatnije desiti uslijed mnostva pitanja i pokusaja za pobijanje teorije koje se drze "balkanski rastamani" (nazovimo nas tako)

Dakle onaj koji bi sjedio u toj emisiji treba da bude 101% fokusiran i siguran u ono sto govori te sto je i vaznije mnogo mnogo potkovan znanjem...

Dakle... ne vjerujem da se takav moze i izabrati - jednostavno se mora sam pronaci u svemu sto se od "njega" trazi...

U svakom slucaju drago mi je sto ikako i postoji forum s ovakvom tematikom i ako MM danas nije (a nije) moguce legalizirati ima jos vremena, mnogo nas je mladih...

Pozdrav iz nasmijanog Mostara :-*
 

Ledo

Aktivan Član
12.11.2006
219
3
0
36
Za goste koji ce cijelu emisiju govoriti netreba zavati ni srbina,hrvata il bosanca... Niti bilo koga sa ovog foruma, tamo bi trebali gostovati nekakvi sociolozi, psiholizi, stručnaci za neka podrucija koji podrzavaju legalizaciju(dekriminalizaciju) marihuane, koji bi sa znanstve strane objesnili ljudima, da dobre i lose strane konzumacije...
A onda bi se mogli tamo naci neki od ljudi s vutra.org koji bi kao konzumenti odgovorili na neka pitanja i dali svoje misljene, tj. vidjenje te problematike....

Valjda se razumijemo, a da nisam nikog uvrijedio:)
 

3ananasa2

Aktivan Član
05.06.2007
213
9
0
38
ja isto mislim da netreba slat nikog sa foruma, znate kaki su ljudi, odma će krenit priča tipa narkomani će nas učit i slično. možda bi bilo dobro pozvat baš nekog znastvenika koji se razumije(jako teško za naći) , moj je prijedlog bio Drago Plečko , čito sam neke tekstove od lika i mogu reć da su realni (netreba u emisiji glorificirat gras , jednostavno reć dobre i loše strane i argumente za legalizaciju).
Drago Plečko ima dosta iskustva , proputovao je cjeli svijet , ljudi ga cijene(čak i penzići) i raspolaže s argumentima. po meni jedan od likova koje obavezno treba izgurat u ovu ili neku emisiju sa sličnom temom!
 
26.12.2007
15
2
0
37
shta je bilo a...........?

lepo kaze ona stara srpska polovica :

SVI JUNACI NIKOM POREKOSHE
U CRNU ZEMLJU POGLEDASHE

kada se neko od nas bude setio da izadje na TV i da kaze ono shto treba niko nece ni da nas saslusha jer cemo sve vec popushiti odavno....................!!!!!!!!!!!!!
 

mr.skunk

Vutra Veteran
16.01.2007
831
44
0
34
Čekaj jel nije bio dogovor da ide 70 kg shita:icon_biggrin::icon_biggrin:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.