TNT (indica) / Hesi /Soil/Autopot

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

deda

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
29.02.2008
707
2.684
163
56
Preloš sam za dnevnike, ali dobro mi ponekad dođu jer zaboravljam kad sam što učinio, pa mi dnevnik dođe kao podsjetnik. Idemo s led growom, žena mi je kupila na Seedsmanu poklon, malo me streslo kad je rekla 145 eura, ali 8 je sjemenki u paketu pa mi je malo lakše :)
Vege box je Hans led, onaj manji, mislim od 100w, imam ga godinama, još služi ok. Onaj jači, od 180 je riknuo, pa će u bloom boxu pod Zeusa. Upravo su nakon 24h u vodi išle u čašice sa zemljom, planirani vege je oko mjesec dana, a onda putuju u autopotove u bloom box. Gnojivo opet Hesi, prestao sam s Biotabsom, ne naručuje mi se nova doza kad imam dosta Hesija za još par growova. Hesi radi kako treba, tek ponekad pofali kalcija i magnezija, to je očito bolest leda. To je to za početak ovih mojih natuknica u formi dnevnika. Detalje o vrsti pogledajte tu: Linkovi na ne-sponzore nisu dozvoljeni. Strain info googlajte :)
E da, stavio sam svih 8 sjemenki, u 24h klica se mogla vidjeti na njih 6. Po izbijanju iz zemlje stiže po koja fotografija. Par biljaka možda ode outdoor. Neka igre otpočmu...
 
Poslednja izmena od urednika:

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.048
2.718
twitch.tv
Pozdrav. Samo ti biljezi, nego, o kolikom boxu pricamo? Startas u čašama pa ide u autopot od koliko litara? Vege box? Box za cvjetanje? :) ajd koju sliku, da mi ne ostane nered u glavi :D