to grow or not to grow...

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

majkl

Aktivan Član
09.07.2009
65
11
0
39
evo ovak... pala mi ideja od 100T na glavu pa reko da spomenem... možda je vech i bila al nemojte zamjerit nemam vremena sve pregledat... ugl...

shta bi bilo kad bi...

svi konzumanti il bar po jedan iz svake ekipe odluchio ovo proljeche sijat sjembe po svuda :D
svaki put nakon uživanja pokupit sjembe i pobacat ih po okolini na putu do kuche ili gdje vech

znachi ono.. ideja je da marihuana pochne rast po svuda. eto
možda glupo, možda vech viđeno al zabavno :)

živ'li
 

wannabeshaman1

Aktivan Član
31.05.2007
400
33
0
35
trabunjar.bloger.hr
ja sam to pokušao prošle godine izvest, al neuspješno.
sadio sam po gradu u onim saksijama za cvijeće itd...
svega tri su izrasle i nisu doživile ni 2tjedna :eek:hno:
al problem mi je bio i nabavit veće količine sjemenki jer tad su svi sadili
a ja nemam svog, kako sam hash elitist :D.
 

doors_of_perception

Aktivan Član
28.10.2005
1.095
51
0
37
ima to jedna ekipa u planu za radit ove godine, kao pošumimo sve vutrom...al živi bili pa vidjeli...prije bi to lišće od 15centi mularija pobrala nego panduri :D
 
13.04.2009
30
0
0
33
nije stvar u berbi nema tu nikakve zarade nego bi se samo bi trava rasla po svuda
ta ideja je osudena na propast jebiga, al jednostavno- tako je...
 

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
Jedino mi kod te ideje problematično što kad bi tako stvarno izraslu svuda vutre onda bi vani bilo nemoguće sensimilu uzgojit
 

wannabeshaman1

Aktivan Član
31.05.2007
400
33
0
35
trabunjar.bloger.hr
ako bi se masa toga zasadilo nebi ni dječica stigla pobrat i popušit sve prije
nego što bi mediji zabilježili, a u tom slučaju imali bi idealno tlo za promicanje dekriminalizacije.osobito ako se uzme u obzir što su česi nedavno napravili.
al sve je ovo previše teoretično i opet nisam nabavio sjemenke :p

budem se počeo spremat za dekriminalizacijski karneval odmah sad pa možda napokon stignem na vrijeme nešto :D
 

CAM

Aktivan Član
28.11.2009
201
38
0
43
indao8.gif
hmmmmmmm
indao8.gif


ne bu išlo , sjeme koje se dans koristi izvedeno je iz tisuće i tisuće hibridiziranja kroz kontrolirane uvjete za maksimiziranje postotka kanabinoida u biljci, da bi neka biljka samostalno rasla i reproducirala se treba imati dosta faktora, kako se rasprostranjuje kojim vektorima (anemohorijom, antropogeno, zoohorijom....? ) , drugo je ekološke niše ili valencije u kojoj se treba smjestiti , sami problem se izdiže kod cvjetanja , kanabis nije biljka niti duge noći niti dugog dana nit je prirodno autoflowering, znači oko 9 mjeseca će dati sjeme, opet postoji period od mjesec dva u kojem biljka može klijati jer je tlo još dovoljno toplo a padalina ima dovoljno, no zima koja predstoji pred njima je fatalna, postoje tropske biljke koje su dosta invazivne i koje su prenjete i ostvarile svoj lokalitet u Hrvatskoj .... googlaj npr. Carpobrotus sp. ...no one imaju dovoljno prilagodbi, zato svaka biljka ima svoj areal koji se konjugira flornom carstu i daje kontrast u prijelazu u druge, neke (!!) biljke nikad nećemo susrest iz nekog biljnog carstva u drugog , googlaj npr Kapensis itd.

ajmo ajmo shu shu topic closed nema smisla
 

Krejzy

Aktivan Član
22.02.2010
327
25
0
33
Mislim da je CAM u pravu... ali je svejedno lijep prizor za zamisliti, makar u glavi kad ne moze u stvarnosti :p

Probudis se ujutro, dodjes na balkon, a ono u dvoristu grmovi u cvatu :sun2: ou yeaaaah :sun2:
 

Krejzy

Aktivan Član
22.02.2010
327
25
0
33
nije nigdje receno da je nemoguce nac biljku koju je netko drugi posadio ali nece biljka izrasti sama od sebe ako padne sjeme s proslog narastaja u jesen, da bi u proljece izrasla druga, to je vec prilicno tesko, pogotovo uz globalno zatopljenje zbog kojeg je vrijeme u k-u-r-c-u :/
 

pc.grower

Aktivan Član
15.10.2010
87
4
0
34
1) zar je ovaj post bia potreban... -.-"
2) tema stara 7 miseci wtf??
ja san isto još početnik u svemu al brate ....