To je to napokon smo nazad!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.733
298
Čikago, USA
www.vutra.org
Prije nego sto nas osujete paljbom sto nas nije bilo morate razumjeti da pored sto je pao Vutra.org sajt pao je i *********.com nas moneymaking sajt :) (moj i avramov) pa smo radili na sve strane.

Sada smo na mnogo boljem serveru i nece vise problema obecavamo.


Sto se prije desilo?

Pa stara kompanija kod koje sam drzao sajtove je bila sve gora i gora prema nama koji nismo htjeli da platimo troduplo vise za njihove nove hosting planove. Ja sam vec odavno sve sajtove osima Vutre i Webinsana prebacio na novi server. Medjutim zbog complexnosti ta dva sajta ostavio sam ih na starom serveru (dosta skripti i baza). Sto se medjutim uspostavilo ko i uvjek velikom greskom posto su totalno zapostavili server dje su nasi sajtovi. Sad je sve kao i prije samo smo nekoliko mjeseci u proslosti. Opet mozemo da ocekujemo 1000 clana :)

HrkljuŽ

:p
 

sinsemila_smajl

Aktivan Član
02.02.2006
286
3
0
43
...svaka èast što vratište, jerbo pomislih da babilon pobjeðuje...taman se nakanih ''agejn'' proaktivirati...
sto mu gromova i tri pasulja, kako noviji bijah tako mi pojede veæinu postova, no sve u rok službe;) najviše mi avatara žao hahaha...

Jah bless
Stragl kontinjuz :wink:
 

GreenMan

Grizem beton,zvacem armaturu
Vutra Veteran
24.10.2004
1.801
169
88
49
www.legalizacija.org
A gde su nam smajli?!! Aaaaaa!!! Zar svaki qrac mora da nas snadje...


p.s.Jel mozes da tuzis kompaniju za njihovu gresku?Mislim backup im je zesci otprilike 1 godisnje to rade?!
 

Tripco

Aktivan Član
23.11.2005
312
99
0
suptropia.4t.com
A gde su topics od zadnja 4 meseca? Jaoj meni, sad æe opet jedna nezadovoljna osoba iz vanjskog uzgajanja da pomisli da sam ih ja obrisao i da me proziva i da tvrdi kako mu potkopavam ugled.
 

kobasicat0r

Tehnička podrška
Administrator
23.10.2004
2.043
771
138
/dev/null
vutra.org
GreenMan je napisao(la):
A gde su nam smajli?!! Aaaaaa!!! Zar svaki qrac mora da nas snadje...

O'ma dodju :)


GreenMan je napisao(la):
p.s.Jel mozes da tuzis kompaniju za njihovu gresku?Mislim backup im je zesci otprilike 1 godisnje to rade?!

Ne znam da li Genjo moze da ih tuzi, ali backup nisu ni imali, odnosno "imali su, ali je corrupted" pa smo vratili neki koji sam ja slucajno napravio pre 4 meseca (ono, nisam imao sta da radim pa pustim download baze).
 

SLO-Era

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
24.10.2004
1.812
583
138
52
Ipak je mozda cool, da su nestali postovi zadnjih nekoliko meseci.Jer je bilo dosta gluposti i prepucavanja...... 8)
 

P.P.

Aktivan Član
08.05.2005
291
9
0
34
a jebemu, šteta je sta je nestalo sve od zadnja 4 mj... ali glavno da smo živi.... ŽIVILIIIII!!!!!