to se zove dobra noc

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
05.10.2006
0
2
0
nas 3 jucer nismo imali vutre pa kao ici cemo se opiti i sada skupimo se mi poceli piti. i sada pp skuzi da ima nesto malo u kesi di skupljamo sjeme i stabljike (za sadnju i caj) razvrstamo sve i uspijemo skupiti za 2 sredimo to na marlija i sada dode kolega iz skole tenis i on zarolo jednu sredili i to. a posli pp je ima nesto njezine domace i to sredimo jos 2 velike njezina je bila predobra. bravo :bravo: pp cestitam ti jos jednom na dobrom uzgoju. bila je predobra noc

P.S. pogledaj vrijeme posta pp (nisam jos isao spavati ) :loche:
 

P.P.

Aktivan Član
08.05.2005
291
9
0
34
ta noc je stvarno bila dobro, jer se nismo nadali da ce tako ispast....
isto tako i jucer...kao isli mi pit... zicala ja prijateljicu koja je imala za jednu, pa doso prijatelj zamotao jednu, uz to pili pivu, isli posli u park, lezali na travi i slusali muziku.... isli na pivu, pa opet lezali ....ludara
sutra nam vjerojatno dolazi narudba...pa ce bit veselo... :D weeeeeee


mm-ti si bolestan..... nema bolje nego nakon pusenja doma najest se i ic spavat... a on ostane budan cilu noc.... i cili dan..... auuuu....
 
30.09.2006
0
2
0
najbolje je poderan doci kuci, obrstiti sve sto ima u kuhinji malo furati po netu pa onda na spavanja. Ja najvise volim otici na neki od chat kanala sa mnogo raje i onda furam po javi neka bolesna sranja :lol: :lol: i ljudi kontaju sta je samnom :roll: . Onda dozivljaje od te veceri prebacis na ovaj forum i sutra citas sta si poderan pisao
 
28.09.2006
3
3
0
42
A ja imadoh sasvim uobièajen vikend za ovo doba godine... Roštiljanje kod mojih u vrtu (to kao za moj roækas), skupilo se par frendova, moj dragi ispekao roštilj, tetak donio deset litara vina (ja ne pijem, da se zna), ubili gicu i laganini glaðenje trbuha nakon ruèka... A naveèe pokupili frenda u gradu, pa se zaputili u p.m. negdje 30 km od Bjelovara u neki vinograd kod nekog frenda od frendovog frenda. I mi na pola puta, kad ono... rotirajuæe plavo svjetlo nas slijedi. Panika :shock: Vozaèku, prometnu... gulp :? i pustili nas... došli u vinograd oko deset, a ono bilo prase na ražnju (to su veæ pojeli dok smo mi došli) i gica ide u krug beskrajno... stalno su od nekud stizale... Doma oko 2, seks i spavanje... ustah se svježa ko ružica :sun:

Baj d vej, jel vama smeta što ja tak puno koristim zagrade i objašnjenja i didaskalije? A ja to tak lèoliiiim... 8)
 
05.10.2006
0
2
0
djevojka od bronce je napisao(la):
Baj d vej, jel vama smeta što ja tak puno koristim zagrade i objašnjenja i didaskalije? A ja to tak lèoliiiim... 8)

nesmeta meni to je ono sto je dobro detaljno opises sto je bilo ili nesku smjesnu scenu. meni je najdraze kada dodem doma nesto pojedem pa igrati nesto i tako raditi svasta (sranja kao u nekima eci peci pec na oruzija s kojim da ubijem neprijatelja :) sick) ili pogledati neki smjesni film. a najgore mi je kada tako izgubim cijelu noc do oko 7-8 ujutro a u 9 me zovu na posao grrrrrrr kako mi tada dode da tamo idem s sjekirom pa ljepo svih nasjeckam na komadice . :evil:
 
09.10.2006
0
0
0
ma dobara je noc kad odemo ja i keno na dbr uzmemo za 10km vutre nasiljim se odemo kod amcike i slusam ziku
zajebancija bude :D :lol: :lol: :lol: 8) 8) 8)
 
28.09.2006
3
3
0
42
Hm, izgleda da svi dijelimo mišljenje o subotnjim izlascima.. Šta smo svi ovdje jednom nogom u grobu, a drugom na kori od :banana: ? Gdje je naša zlatna mladež, šta nitko više ne obilazi disko klubove, mondena sastajališta elite i skorojeviæa, pubove, kafane, kafiæe, birtije...? Sve penziæi :p Divlje izlaske u grad zamjenio je sad lagani dvokorak uz puni želudac... i sada zreli i debeli iscrpljenoj ženi u prolazu udijelimo poljubac :twisted:
 

P.P.

Aktivan Član
08.05.2005
291
9
0
34
ma zajebi takve izlaske... izlazak je kad moja ekipa i ja (nas 3) idemo na nase mjesto u sumici i spalimo se, zezamo, pricamo, uzivamo!!!
a kad se zazelimo tih ludih izlazaka... nakon spaljivanja idemo na pivu ili legnemo u park na travu i slusamo muziku(kao nekidan...)
nema boljeg izlaska-dobra ekipa i vutra :D weeee
 
10.10.2006
0
0
0
i mi imamo svoje mjesto u shumici....sam nas je malo više...al mi subotom preferiramo lokanje a ostale dane pushimo...a kad nas uhvati.....onda smo svi kod mog deèka u potkrovlju pa pušimo na bong...trebala bi to snimiti...uvijek uspijemo nekog nagovoriti da prvi put zapali pa umiremo od smijeha...npr.moj brat. u životu nije cigaretu zapalio a ima 20g. al je zato pljugao na bong ko true ganjaman...ljudi moji.....prestrašno....
probajte igrati jengu zgaženi.......lol
respect!
 

Slične teme