TOP 15 knjiga po vasem izboru

Hesi Original Sjemenke Hempatia
Želite nešto više od socijalne mreže?
Društvo za legalizaciju marihuane, medicinu i uzgajanje kanabisa. Registrujte se za dodatne opcije foruma.
Registracija

Cupcupava

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
04.07.2012
878
6.307
233
"Sofijin svet",
Nemate dozvolu da vidite linkove. Prijavite se ili registrujte se.
, nije loša, nedavno sam završila sa čitanjem i bilo mi je žao što je kraj.. Istorija filozofije tako čitljivo napisana i uklopljena u priču da bi je mogao čitati i onaj manje sklon toj tematici, a nebi mu bila dosadna ( čast izuzecima:)

• Sviđa mi se
Reactions: Eysanuna

prosto oko

Ne znam i ne zanima me.
31.10.2016
214
621
93
41
Kucha
Jaroslav Hasek - Dobar vojak Svejk
Po meni bi trebala biti obavezan obrazovani udzbenik na raznim poljima. Filozofiji, religiji...
Meni je nekako pokazala gdje bi Put mogao biti

• Sviđa mi se
Reactions: Duh1978

sbcjeceo

Aktivan Član
09.12.2013
673
705
113
015
Sun Cu "Umece ratovanja" procitao sam nasu verziju cekam da mi drugar donese iz Engleske njihovu pa cu i nju da citam :joint2:

RollingStone

Aktivan Član
30.08.2016
140
423
63
U zadnje vrijeme sam se navukao na audiobooks... Preslusao sam knjiga, vise i ne znam broja... Neke od najupecatljivijih serijala su:
Wheel of Time
Hyperion
The Lost Fleet
The Dark Tower
Old Mans War

Prije toga sam gutao knjige u pisanoj formi i najdrazi zanr mi je SciFi/Fantasy tako da sam procitao sva djela od Svete Trojke SciFi-a: Robert A. Heinlein, Isaak Asimov, Arthur C. Clarke kao i sva Tolkinova djela i sl...

06.10.2015
81
165
43
Don Miguel Ruiz: 4 sporazuma sa samim sobom

odlicno stivo, za lakse jedrenje kroz zivot, kojih 80-ak stranica, jako poucno

• Sviđa mi se
Reactions: Herb Gardener

Mr. Mojo Risin

Bzzzz...
Poznanik Foruma
04.01.2017
670
6.062
233
waikiki
Ljudi obavezna lektira...haha...Tom Robbins: Parfem vječnosti, Villa incognito....luudiiloo...toplo preporucam

10.02.2019
8
28
13
50
Najdraze knjige: SUHA GILJOTINJA,RAZGOVR S BOGOM 1,2
Teško mi se odlućit za najdraže jerbo volim čitat (oko 500 naslova na papiru imam u kući i još toliko u računalu a neke sam čitao i više puta),ali dojmljivije su ;Orlovi rano lete-Branko Ćopić( sve od Ćopića), Orlov dar-castaneda(inače sve od C.Castanede),Ispovijesti ruskog hodočasnika,Svjetovi u sudaru-Imanuel Velikovsky,Prorok-Khalil Djubran,Stepenište do neba-Zaharije Sitchin,Tao te ching-Lao Tzu,Dnevnik jednog penzionera-Miljeko Smoje(i inače sve od Smoje),Ljudska devolucija-Michael A. Cremo,Solaris-Stanislav Lem,Alisa u zemlji čuddesa-L. Carol,...:):wave::sun2:

budalin

dalabu
25.04.2016
1.513
4.634
188
29
NI na nebu ni na zemlji
Sta mi se danas desi. Nekad davno, poklonio daljem clanu porodice, koji ne zivi samnom, dvije knjige koje su stajale kod mene dug period. Taj moj neko knjige nije otvarao sigurno dvije godine. Danas ga obidjem malo, on mi iznese knjige. Lista on njih onako za stolom, tu mu roditelji, kad u jednon momentu iz jedne nesto ispade na pod, svi pogled uprijesmo na dole kad ono imamo sta i vidjeti :D svi prasnuse u smijeh, znaju da volim :D
Volim Ivu Andrica i Na Drini cupriju :)
IMG_20200214_175152.jpg

Kad sam ja ovo stavio za herbarijum bog te pito :D
al da se sjetim nema trika.