Top 16 medicinskih strainova

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
24.11.2015
37
49
18
42
Pozdrav drustvo.
Planiram posaditi 5 x Northern light automatik (visok thc, indika) i 5 x Euphoria ili Fast Eddy (visok cbd) od RQS i od njih napraviti ulje koje bi koristio kao prevenciju karcinoma i ostalih bolesti.

Sorta Fast Eddy je CBD automatik al je 50% sativa pa nisam siguran koliko bi me to udarilo u glavu jer travu ne pusim od kako sam dobio sina koji sad ima 6 godina, tako da mi je tolerancija na thc ravna nuli.
Molim Vas ispravite me ako grijesim u odabiru sorte
 
06.04.2013
21
7
8
Moze li mi neko reci ili dati link koji autoflowering seed( je najbolji i najbrzi) da koristim za rak pluca.Mislim na outdoor varijantu pa mi treba i koji moze u ovoj klimi.(zapadna Srbija)Hvala unapred svaki savet je dobrodosao.
 

grouchy

theGrumpy
16.08.2013
7.177
23.425
1.098
svi autosi su gotovi za 70-100 dana i svi odlicno uspevaju kod nas osim u nekim extremnim uslovima, grad, oluja, nametnici ...
uzmi vise razlicitih strejnova, 3 minimum, ali neces bas dobiti dovoljnu kolicinu od njih, zato udri par komada od svake. ja bih izabrao indika dominant.
sretno.
 

WEEDetix

₴Ⱨ₳₥₳₦ - VⱤ₳Č - ĐⱤɄłĐ - ⱧɆⱤ฿₳Ⱡł₴₮
Urednik
Grow Support
11.10.2010
3.186
21.088
1.098
35
คภ๔г๏๓є๔ค
Moze li mi neko reci ili dati link koji autoflowering seed( je najbolji i najbrzi) da koristim za rak pluca.Mislim na outdoor varijantu pa mi treba i koji moze u ovoj klimi.(zapadna Srbija)Hvala unapred svaki savet je dobrodosao.
uzm kao sto kolega kaze indika dominantne streinove i uz to nad neki strej sa kolko tolko cbd-a ili bas neku cbd autoflower sortu kad ih odradis sve pomjesas i u ulje
 
29.08.2016
10
6
3
39
Pozz,
dali moze preporuka sorti za teske bolove i nesanicu. U pitanju je moja mama i zelim joj pokusati pomoci
sa uljem.