Top 20 najboljih "stonerskih" filmova

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
09.01.2014
37
43
18
Nisam ja je napisao(la):
21.Fear and Loathing in Las Vegas
22.puff puff pass (crkavo sam :) )
23.Clerks 2
24. nastavci friday :) (next friday, after next friday)
25.dazed and confuzed
26.mallrats

Neki kojih se sjecam :))
gledao sam puff puff pass mnogo je dobar hvala na preporuci!!
 

rastarafa

Aktivan Član
27.10.2013
61
17
0
svi mislite da su samo stonerski filmovi dobri dok ste naduvani (kolko sam ja shvatio) ali da li ste pruzili priliku sci-fi(Science Fantastic) zanru filmova, meni taj zanr mnogo bolje lezi nego stonerski. daje mi poseban dozivljaj filma i napusenstva huh :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Karlitos

Tarzan

Aktivan Član
31.05.2013
3.999
6.425
298
109
The Mighty Jungle
:signs053: :signs054: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap:

ne mislimo mi svi, nego ti ne mislis uopce :D vidis da je ovo tema stonerski filmovi pa logicno da ce tu biti filmovi te tematike..a ti otvori temu sf filmovi pa se tamo raspricaj o njima, raspistolji se raspjevaj se..




:bonappetit:
 
13.11.2013
5
3
3
Skoro sam gledao High school. Nije nesto ako nisi razvaljen.
Po meni najbolji Cheech and Chong, pineapple express , dazend and confused , harold and kumar 1,2, 3-malo manje , friday i naravno Big Lebowski mnogo dobar...
 

jelenko270

Banned
Banovan
06.01.2014
44
13
8
the beach film katastrofa, film se opce ne odvija o pusenju trave i glupost je... ima samo u jednom scenariju na pocetku
kad s onim likom d.. popusi pljugu, i drugi scenariji kad su uletili u polje marihuane, sve to u nekih 40 sekundi se vrti oko marihuana.

tako ono nesvida mi se ni malo film
 

Hazer

Aktivan Član
13.03.2015
147
274
63
Ja sam se totalno razvalio na Memento, taj film da gledaš normalan je dobra furka a kamoli naduvan.
http://www.imdb.com/title/tt0209144/

Jasno mi je da je tema filma daleko od vutre a i ne spominje se vutra u njemu ;)

A baš on-topic stonerski - Ted 1&2 - ono polje marice u drugom dijelu pa suze u očima i "trebali su poslati pjesnika". Neprocjenjivo :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Rope73

Redman

Banned
Banovan
07.08.2015
12
2
3
27
Dobri su i Hot Tub Time Machine 1 i 2 i This is the end...Ima vutre u njima (nije ceo film o tome) ali uglavnom su kao zuraje i zezanja...vrlo dobri filmovi preporucjem ih toplo ima trippy scena haha
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Alien OG
16.07.2011
197
180
43
Najviše volim da gledam crtaće kad sam high. Rovanje od smeha su mi Cow and Chicken. A kao specijalitet za valjanje po patosu bih izdvojio švajcarski crtać Stripy. Ko god je crtao, pravio scenario, davao glas, 100% je bio još tada pod dejstvom hehe
Mislim, smejem se i kad sam normalan ali jači je doživljaj kad letiš po sobe lololo