Top shop bags (best/or/not)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Da li se secate reklame nekada, kostale su po 20e :D
vakum-kese-prostor-1351294163-223727.jpg

Ja mislim da je odlicno za skladistenje, i da je nemoguce da unutra ubudja marica kada vakumirate je kao kikiriki... :D A smesno kostaju mozda 2,5e u kineskim radnjama ..
Sta vi mislite ? :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: funky weed

Wizdom

I know that I know nothing
05.12.2014
449
1.294
143
Ako mislis skladistit ovo na duži period vrimena, to možeš odma otpisat. Čita san masu šta se tice vakumiranja trave, odlična je stvar zbog toga šta ubrza proces kjuranja a i uz to smanji ti volumen cvitova. Znaci kad lipo osusis, tjedan dana drzis u ovim vrecama s tim da, moraš svaki dan vadit sve i pustit da se cvitovi prozrace na otvorenom nekih 10-15 min i opet nazad unutra. To ponavljat svaki dan 7 dana. Ali najveći problem od svega.. je to šta je to plastika a ne staklo. Tako da ako te interesira kvalitet uroda ne ginu ti male teglice.
 

Wizdom

I know that I know nothing
05.12.2014
449
1.294
143
Taman san to tija reć. Mora postojat bar nekakav zrak, kojeg ces "burpat" kako se kaze svaki dan cisto da ude svjezi. Ugl. da bi dobija kvalitetan cvit vlaga u teglici mora bit od 40-60% jer kompletan proces kjuranja odrađuje zapravo određena bakterija ( ne sican se imena sad ) koja razgrađuje klorofil. S tim dobijaš snagu, miris i sve. Begovi su odlicni cisto da ti smanje volumen cvitova i da ti ubrzaju taj neki "proces" pocetka kjuranja. A na duge staze gubis sve prakticki.
 
Poslednja izmena:

amneziaHaze

AluGrow
Banovan
19.04.2014
1.783
2.490
188
head treba imati barem 20% vlage u sebi da bi bio kvalitetan ako padne ispod gubi se kvaliteta.kada se stavi u vakum kesice head trune(uvjek trune currying) i tih 20% vode je dovoljno za stvaranje gljivica