top44

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Bezze_Sa

Cannabis aktivista
Vutra Veteran
16.06.2006
1.581
327
108
Bosnia
Ma jeeeeste ba ok, 2 mjeseca (ja obicno malo vise od 2 mjeseca drzim na vegetaciji, tek onda prebacujem....) jeste normala, ali kao sto rekoh gore, jedan experiment :), da vidim sta ce biti, mislim ono kontam posto sam je rezo vec jednom, kontam da je sad pustim mjesec i nesto najmanje, pa onda....aaa da je nisam cjepno neki dan, mislio sam je staviti nakon 20-25 dana na cvjetanje pa da vidimo :) LOL
 

Clarence

Aktivan Član
19.12.2005
246
7
0
ma sto se tice vremena vegetacija/cvijetanje to je sve relativno...zasto bi se moralo definirati kolko biljka mora bit u vege. kolko u cvije. drzis ju brate u vege. dok ne vidis da je vrijeme da se prebaci u cvije. ja bi npr. biljku drzao 35 dana u vege. da bi se super razgranala i imala velike listove za hranu i onda prebacio na cvije...malo sam cugno i vu pa neznam kolko je ovo citljivo...
 

doomer

Aktivan Član
24.09.2005
947
1.561
163
Niste me skuzili, ja kazem ako vecina biljaka cvjeta 2 mjeseca, onda po cemu je top44 poseban ako i njemu isto treba 2 mjeseca :)
 

domba

Aktivan Član
06.01.2006
353
10
0
a dali bi bilo još brže da od sjemenke do berbe je puknem ta 2 mjeseca na 24/0...konstantno svjetlost.
Ili se treba biljka ipak malo odmarati...
 

Baphomet

Aktivan Član
02.06.2006
205
10
0
www.konoplja.org
domba je napisao(la):
a dali bi bilo još brže da od sjemenke do berbe je puknem ta 2 mjeseca na 24/0...konstantno svjetlost.
Ili se treba biljka ipak malo odmarati...
~režim svijetlosti~
majke se drže na režimu 24/0
klonovi dok ne razviju koren.sistem 24/0
biljka-faza vegetacije 18/6
-faza cvatanja 12/12

 

unknower

buntovnik bez razloga ;)
17.06.2006
882
96
0
top 44 je dobio ime jer cveta 44 dana u idealnim uslovima koje moze napraviti dobar uzgajivac..
ostali moraju sacekati malo vise vremenski
eto to je razlika

ali vecina indika ima priod cvetanja oko 60 dana
Early girl je takodj blizu ove brojke od 44
 

SLO-Era

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
24.10.2004
1.812
583
138
52
ja ih nisam puno sadijo ali velik % ženki-više nego oèekivano :D :D
najbrže dozrelu vidijo u 48 dana ispod 600w ne rezana

bezze @slagao bih, kad bi rekao koliko puta je obrezana-oblikovao po toj visini i rasporedu u ormaru..
to je odgovor.


svatko može uzgojit,takvu biljku!!!!!
 

Bezze_Sa

Cannabis aktivista
Vutra Veteran
16.06.2006
1.581
327
108
Bosnia
Hehehe nisam rekao da ne moze, ali brate fino izgleda, u svakom slucaju je morala onda biti malo vise na vegetaciji, il' se varam? :)
 

Bezze_Sa

Cannabis aktivista
Vutra Veteran
16.06.2006
1.581
327
108
Bosnia
Ma ja, znam da Top44 brzo sazrije te da je najbolji za indoor. FIno se razvila za samo 17 dana.... to hocu da kazem a i za mjesec gotova .....
Extra sjeme
 

SLO-Era

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
24.10.2004
1.812
583
138
52
samo vermulit i zemlja(pomešana zemlja za klonove/podtaknjenjce i zemlja za cvetanje)
Presadjena prije cvetanja u tu zemlju i sama je razvila dobre cvetne nastavke...fali ji trenutno malo N i ako nije zkakljuèan PH jer sam ga kontrolisao :wink:
malo više dohranjivanja traži nego sto ja obièno dajem biljkama...Pa za koji dan prelazi u fazu kad je treba dobor lemati Kalijem i Fosforjem-jer onda sledi još izpiranje..... sretan kraj :D bože daj

Inaèer posebno dodavan vitamin B.Inaèer sem probao uzgojiti sa onim što mogu naè u svojoj bližnoj-lokalnoj poljuprivrednoj zadrugi -a da je organsko djubrivo :wink: najviše na bazi morske hrane za bilje i vitaminskih kompleksa -takodjer proizvod mora...

tri puta presadjivana i pretpela max stres...
premalo vremena posvetim biljkama ovaj put!!!
 

SLO-Era

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
24.10.2004
1.812
583
138
52
ja biljke u cvetanju zalivam,hranim kad ugasim svetlo naveèer.
malo suvlji zrak oko 60 %

zraèna zemlja -bas dosta inaèer ja ne znam kako zalivate biljke ja svako veèe kad cvetaju ali od poèetka pa dosad mi nikad jiš nije potekla voda iz posuda!!!!!!
nikad previše-posebno što vermulit upija mnogo_Ovo nije base xtra upijajuèi ali je extra mleven i još bolje sto ne upija toliko dobro :wink: