Topic za otvorit dusu

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

marko391

Aktivan Član
08.03.2013
45
53
18
Neznam kako bih poceo ali evo, dali se nekad osjecate odbaceno i nesretno.. ugl da skratim sretni ste "samo" kad duvate i kad ste u takom okruzenju. Vutru sam probao prije mozda 2 godine i otad sam promjenio pogled na svijet, svida mi se bit s takvim ljudima i razgovarati o nekim temama s kojim drugim osobama nemozes jer imam neki strah da ne pomisle ovaj je puko. Problem je kod mene sto nezmam puno takvih ljudi i duvam rijetko s takvima no duvam cesto s ekipom i uvijek je zezancija,smijanje i to ali kao da nesto fali. Volim biti high jer sam onda totalno opusten i komunikativan nekako nestanu svi strahovi i predrasude tko sta misli. Staright tesko stvaram nova prijateljstva i dosta sam ukocen a to je nesto nejgore. Nema tih novaca na svijetu koji ti mogu zamijenti osjecaj istinske srece , zadovoljstva i ljubavi prema zivotu. Puno toga bih mogao jos reci al ljudi koji se osjecaju kao ja ce me razumijet najbolje. Peace Ekipa.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: H2O888 and opa cupa

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.597
2.598
tesko stvaram nova prijateljstva i dosta sam ukocen a to je nesto nejgore
Nije,nema goreg nego da ti komšijin ćuko laje cijele noći ispod prozora spavaće sobe :D

Samo opušteno,počmi duvat malo sam,odi onda u šetnju malo sam,sjedi negdje u kafić malo sam,opala vidi kako je lijepa konobarica...a ti sam :D
Kad si sam ne može te nitko odbaciti a sreću ćeš pronaći sigurno :D
Ali,opet kad razmisliš malo bolje... i dobar crnjak je trip ,hehe
 

marko391

Aktivan Član
08.03.2013
45
53
18
jos zapalis s konobaricom baam :D u pravu si to je valjda samo prolazna faza.. bdw jel zivis u nl ili je to onako samo zelja :)
 

mlst

EvilWeed
04.08.2009
207
206
43
35
Nis be!
Covek kome nije dosadno samim sa sobom nije lud .
Pokusaj kad nisi napusen da se osetis napusenim . Samim secanjem na to stanje ce ti dati iste rezultate kao da si ispusio joint. Ne u potpunosti ali dovoljno da shvatis da je u tvojoj glavi .
Distanciraj se iz mozga ako mogu tako da kazem :D
Zamisli da si se tek probudio pre 2 godine i odjednom shvatio "istinu" , ali sad problem vise nisi ti sam sebi , vec ostali koji "spavaju" . Tebi je sad mnogo teze jer se oko tebe stvara tabu "ko si ti da mislis o svemu" ili cesto cujem "ko ce jos o tome da misli" .
Resenje danasnjice je svi odu u kafanu i NE MISLE vec samo razglabaju postojece stanje bez ikakve perspektive.
I tako u krug dok ne dodje kraj i ovoj "civilizaciji" .
 
30.05.2014
18
8
3
Pozdrav gospodo , desavaju mi se jako cudne svari vec 2-3 meseca zabravo sam u problemima sa dosta ljudi nznm ni ja zasto osecam da su svi ljudi losi sem par i nekako to me proganja i pogadja pogotovo ljudi da moram da se izvinem picke i jako losi ljudi nekako tresem se na ponasanje losih ljudi kako prema meni tako i prema nekim drugim.Osecam da sam se jako razocarao na ovaj svet na mnogo aspekata,vec duze vremena nemam da kazem prave ortake nekako izlazim ja sa ortacim ali ne osecam neko prijateljstvo vise izdaju,po sebi sam osecam da svi treba ljudi da budemo dobri i da lose stvari ne cine nista boljim.Jako sam se razocarao i povuko ali necu da jadikujem nego zelim da se izvucem dok jos imam vremena.Moze li mi neko pomoci ili reci da li je imo slicne stvari.U poslednjih godinu ipo dana izdat sam od ljudi za koje sam dosta uradio a oni su me nozem zabili u ledja,ko da ne mogu da se pomerim neko vreme sa te situacije stalno se razocaravam u sve.Inace imam 17 godina ...Stalno me ta panika vata ne mogu da se opustim jednom recju osecam se kao protiv celog danasnjeg sveta i razmisljanja neznam ni sta da mislim i pisem vise tesko mi je sve ovo...Dosta stvari sam pokusavo ali nista..Imo sam dosta trauma u zivotu i problema ali zelju da pobedim.Pomoc ako neko moze bio bih zahvalan,... :icon_cry: :mrtva_banana:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: H2O888

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.176
398
42
Tacna
Bratec mlad si još. Svašta se izdogađa u tim godinama. Prave prijatelje stječeš cijeli život tako da nemoj da se sikiraš u najboljim godinama ;)
Bolje se brini što kršiš pravilnik foruma što si malodoban :vb_kez: .
U svakom slučaju "be happy", peace :hippy: .
 
  • Sviđa mi se
Reactions: H2O888 and CilI