Topic za trenutno naduvane

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Bezze_Sa

Cannabis aktivista
Vutra Veteran
16.06.2006
1.581
327
108
Bosnia
Naravno :) heheheh, probaj na Bong! :) ima da vas trojicu povalja kolicina trave od joint-a koju ste spremili.....To na Bong! il' ako nemate, improvizujte flasu nekako... ali opet vam treba cijevcica....
:(
 

Vanzemaljac

Aktivan Član
02.01.2006
387
61
0
:banana_rasta: :banana_kauboj: :banana_jahach: :banana_jednooka: :banana_skakutje: :talas: :goth_band: :dj_zhurka:

:p 10 hiljaditi post..huraaa :!: :joint: :jashe_konja: :tuki_blah_tuki: :chat: :mrdam_guzom:
 

Ras Tafari

Aktivan Član
03.06.2006
218
13
0
34
Ja nikad nisam pusio vutru u drustvu zato jer mrzim ljude, i nikad se nisam smijao od trave, nego sam imao paranoje da sam se usrao u gace, pa se vi sada smijite
 

GreenMan

Grizem beton,zvacem armaturu
Vutra Veteran
24.10.2004
1.801
169
88
49
www.legalizacija.org
systat je napisao(la):
Ja nikad nisam pusio vutru u drustvu zato jer mrzim ljude, i nikad se nisam smijao od trave, nego sam imao paranoje da sam se usrao u gace, pa se vi sada smijite

Brate da nisi ti stvarno Jozo?!?! :!: :?:

Preporuka : PRESTANI DA PUSIS VUTRU AKO TI SKODI!
 

Bezze_Sa

Cannabis aktivista
Vutra Veteran
16.06.2006
1.581
327
108
Bosnia
systat je napisao(la):
Ja nikad nisam pusio vutru u drustvu zato jer mrzim ljude, i nikad se nisam smijao od trave, nego sam imao paranoje da sam se usrao u gace, pa se vi sada smijite
Haveru, vutra onda nije za tebe, ti imaš neki problem opasan.... i nema razloga da ti se ko smije, ne znam zbog èega... ali imaš neku postratnu traumu ili tako nešto...
Daj Bože da griješim.... :(
 

Reggaesaurus

Aktivan Član
02.06.2006
135
0
0
www.geocities.com
E sta sam sve hteo pre neko vece da napisem samo da mi je racunara bio pri rucu. Ovako za ono sto se secam malo da je bezvredno da na pisem a ono cega se ne secam pa... ne secam se.
Cesto imam taj osecaj
 

sinsemila_smajl

Aktivan Član
02.02.2006
286
3
0
44
Marijuana is ... self-punishing. It makes you acutely sensitive, and in this world, what worse punishment could there be?
[P.J. (Patrick Jake) O'Rourke (b. 1947), U.S. journalist. Rolling Stone (New York, Nov. 30, 1989).]

no, nedamo se
:lol:
 

Reggaesaurus

Aktivan Član
02.06.2006
135
0
0
www.geocities.com
Izvinjavam se zbog off
Nisam napusen i nemam marihuane i sve bih dao za nju trenutno.
Osecam se kao govno, masa problema gde me jedan dokrajcijo pre par sati. marihuana bi mi bar pomogla da zaspim a tobi bilo odlicno da ne meslim vise nista, ma totalno sam skenjan :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :(
 

Bezze_Sa

Cannabis aktivista
Vutra Veteran
16.06.2006
1.581
327
108
Bosnia
Hehehehe ma nije to nista.... ne znam za vas, ali meni se desava da kad (evo malo prije) recimo napisem neki post, i meni dok kucam (a fakat ono tipkam brzo tako da ono sto mi je trneutno u glavi to i napisem....) i kasnije kad klikem na posalji, i ono pogledam poruku, onaaa nema veze s vezom, i onda moram par puta na "Izmjeni" da popravim.... mislim da bi raja skontala sta sam htio reci...
Sviju mi, znao sam po nekoliko puta klikati :) na "izmjeni", da popravim poruku (jos ako je malo duuuzaa, ihhh... jooo onnda bas problemi...
 

Vanzemaljac

Aktivan Član
02.01.2006
387
61
0
Reggaesaurus poznato mi je to stanje i taj osjeæaj.
Šta da ti kažem biæe bolje.Probaj se fizièki istrošiti preko dana..vožnja bicikla,itd.Ako je baš tolika frka oko spavanja par piva tu takoðe pomaže.Nisam ljubitelj alkohola ali ponekad kad je sve u ***** dobro doðe.
Meni je pivo znalo pomoæi što se spavanja tièe.
Probaj razmišljati pozitivno i za par dana biæe ti puno bolje :D