Topic za trenutno naduvane

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

sinsemila_smajl

Aktivan Član
02.02.2006
286
3
0
44
Zakljuèak: budi sretan s onim što imaš

i ovdje aplauz :D

a sad u ime Trenutne Naduvanosti u veselom ritmu :)

babylon's burnin',burnin',burnin
but there's no water
fire, fire, fire,
no water


is this love that i'm feelin' :roll:

share the shelter :wink:
 

doors_of_perception

Aktivan Član
28.10.2005
1.095
51
0
37
How High je blaæenje i degradacija korištenja svete biljke baš na naèin na koji državni aparat i želi da se koristi: budi napušen, samo to radi i toni u toj pasivizaciji plitkog èina ne-primjene Datosti.


Jebete televiziju kad ste napušeni. Samo æe Vas ogranièiti u svojoj nametnutoj skupini simbolike ne-uzajamnosti. Odite u Prirodu, budite u šumama, kraj mora... Ne ogranièeni kutijom programa blještavog spektakla i sa 4 zida. Budite Svijetom. :wink:
 

Bezze_Sa

Cannabis aktivista
Vutra Veteran
16.06.2006
1.581
327
108
Bosnia
Film nisam gledao, istina je da je extra dobro otici ovako negdje (imam srece pa eto imam vikendicu na planini i u sumi, go mozes se skinuti i vristati) eeeh tu voolim otici najvise, i iznad zapaliti (bile su slike negdje, doomer-u se svidjele kao kote za uzgoj :))
Ali kad sam kuci, sta da radim osim da buljim u TV i evo ovaj komp mi malo skrati dosadu, biljke pored mene (non-stop ih gledam, nekad zapalim i gledam ih po pola sata, sve nesto zavirujem, sto rece Slo-Era, previse cackam oko njih :) a heebi ga, prvi mi ono indoor i sad sam je "proucio" od pocetka do "kraja" sto se kaze :) dok prije vani majka priroda "odradi" 90% ako imamo srece pa ne bude ovako vrijeme. Meni je nedavno bas na vikendici gore grad (tuca) sasjeklo mi biljke, ne samo biljke nego i ostalo cvijece (od stare i nane) sestra kontala ledenice padaju sa nema, nevjerovatno ljudi!!! uhh odo' ja sa teme, eeto to je moja mana kad se napusim uz kaficu i vutra.org :) LOL
 

Bezze_Sa

Cannabis aktivista
Vutra Veteran
16.06.2006
1.581
327
108
Bosnia
Reggaesaurus je napisao(la):
Pade mi na pamet nesto :idea:

hehehehe sta?... pa zavrsi, vidis kako ja mogu peglati sviju mi, i bas se ono suzdrzavam da ne pisem puno, jer moji postovi su ogromni a baska sto od jedne zavrsim na 34293874 temi :) heh hhe he LOL
 

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.734
298
Čikago, USA
www.vutra.org
doors_of_perception je napisao(la):
How High je blaæenje i degradacija korištenja svete biljke baš na naèin na koji državni aparat i želi da se koristi: budi napušen, samo to radi i toni u toj pasivizaciji plitkog èina ne-primjene Datosti.


Jebete televiziju kad ste napušeni. Samo æe Vas ogranièiti u svojoj nametnutoj skupini simbolike ne-uzajamnosti. Odite u Prirodu, budite u šumama, kraj mora... Ne ogranièeni kutijom programa blještavog spektakla i sa 4 zida. Budite Svijetom. :wink:

Ti si Doors u mojim ocima ponekad genije. Da podvucen ponekad da se ne uobrazis.

To za HowHigh si totalno u pravu...
 

Bezze_Sa

Cannabis aktivista
Vutra Veteran
16.06.2006
1.581
327
108
Bosnia
Miss Betty Bowers je napisao(la):
Mene sad totalno radi trava. Nekako ponirem u dubine uma i oèekujem "bang" kad æe mi um reæi: aj æa!

LOL :), da nisi koji apaurin popio pa tako "ponires"??? il' si se doooooobro :joint: :)
 
02.08.2006
0
0
0
faq.bauk.net
e bre klinci, ne variti u skoli..setjam se ja sam sve vreme bio toliko odvaljen da se skoro niceg ne setjam :) i to tje totalno sranje..pogotvo na sta sam licio, a kao satro sam bio opusten - mislite da se ne provali posle nekog vremena? a ti sto si u prvoj godini...brate iskaliraj malo...i ja sam poceo da pusim iz pogresnih razloga...svi smo mi hedonisti ali ipak mislim da marihuana nije tu samo da bi bio razvaljen... naravno lepo je osetjanje kad si tjao, ali zar nije biljka tu da nam otvori um? iskoristite je....
 

domba

Aktivan Član
06.01.2006
353
10
0
ma u školi je malo i jadno dimiti...ajde jednu frulu da se malo smiriš prije nekoga ispita ili slièno[to mogu samo oni kojima 1 frula neæe ništa...nevikli veæ :) ] pa ti onda bude sasvim ok...

ali napušiti se kao idiot to je glupo.Prije 1 tjedan lik je došao u razred,digo se,otišao na wc i povraæao koliko se napušio...
lol..
 
27.08.2006
0
15
0
45
Ja sam se brate razbijao u srednjoj ko nezdrav :shock:
Ljudi su mislili da sam naduvan kada nisam bio naduvan a da sam straight kada sam naduvan...strashnoooo :shock: