Topic za trenutno naduvane

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
31.01.2006
22
0
0
Moj drugar upravo rola i spremamo se da dunemo 100-s!!!Vracamo se za 10 minuta i pisemo sta nam prvo padne na pamet.Dakle ovo je pravo mesto za vas kad ste HIGH.Ovo cemo sad da zapalimo . Cim kliknemo na ''poshalij'' idemo na terasu 8) !

 
31.01.2006
22
0
0
evo i nas ... druga je strah da ne upadne njegov dedea koji je dole ... on me tera da iscooliuram ctanje i da ... ma pisanje , ali mi je rako da iskuliram jer moze da upade njegov deda ... a mi kao treba da crtao nesto za skoli ... a sada se smejemo i ja on, ja full screen ... aaaa... grrrr. ... get up stand up, stand up for your right ... don't giuve up da fight ... MAJMUJNEE !!! ...
jao ... sta smo sve prichali dok smo pushili ... evo jedno: da li ce nasi unuci za jedno 100 godina, prolaziti kroz zemlju (kada se oxladi njena unutrasnjost-jezgro) na drugi kraj sveta sa prvog ... sa jednog na drugi iz jednog u drugi .. a da .. otvori program...
ma paint .. ne deda zna shta je paint. corel ili adobe .....
xerotiup ... aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa..... u glavi mislim .... :) E aj vidimo se posle ... :wink:
 
31.01.2006
22
0
0
I dalje je sad smo zavrsili jos jednu!!aaaaaaaaaaaaaaaaa..pise bre sta ti je ....... 8) A jel da saljmo :lol: :lol: 8) l 8) m 8lu 8) ka jdsgbfh 8) dsajkl :lol: :roll:
 
31.01.2006
22
0
0
E evo sad smo ispusili drugu i mnogo je tesko!!!Ubi me sve...Ortak otisao kuci i ja ostao sam pa uboo trip da pravim opravdanja za skolu...Ma idem da gledam neki film...Ljudi sta preporucujete za gledanje kad ste naduvani???
 

zekrt

Aktivan Član
15.05.2005
237
4
0
38
Ma sve pusti propagandu, medije. Ne. Sve ti je to jedna velika zapadno-europska-amerièko-izraelska pro-pa-gan-da. Ostani kolega ovde pa da neku raspravu zapodijenemo. Reci mi, sto ti mislis o propaga ndI?
 
12.01.2006
39
1
0
www.psyshop.com
Miju nemogu dja adem mi se pokidali,komnatn da sam ono u semaforu sd bi jeo betom,,,,,aaahaaaaahaaaaa a vidite ovebname kako su kcooll :banana_shpaga: aaahaaaaa rdi shpagu :banana_kauboj: :banana_jednooka: aaa semafori :banana_trance:
 
03.10.2005
41
3
0
auuu brate ...
pa jesu lepe banane :lol: !

Evo ja sad idem u shkolu, a juche je bilo ql.
Danas cu u shkoli pa javljam dozivljaje ...
Dobar je topic, a avrame ?!
U pravu su ljudi kad kazu da su krativniji kad su naduvani :wink: !
 
31.01.2006
22
0
0
E evo ja sam sad stigao iz shkole i dosli neki drugari pa dunuli jos jednu!
A sto se medija tice samo da se vuja legalizuje i sve ce da bude lepo!
Pre dve godine sam bio u Holandiji.Mogu vam reci da je tamo prebac u svakom smislu...
A da sad sam se cuo sa Tomom i on je na casu i ne moze da prica koliko je otkinut!!! :twisted: :twisted: :twisted:
 
31.01.2006
22
0
0
E da...
Jel moze neko da mi kaze da li je moguce murija da provali kad ti neko posalje semenke ili gandzu postom?
I da jel moze neko da kaze sajt za narucivanje semenki?


Unapred hvala!!!
 

GreenMan

Grizem beton,zvacem armaturu
Vutra Veteran
24.10.2004
1.801
169
88
49
www.legalizacija.org
1.Citajte malo vise,pogledajte po sajtu i forumu bre,vec 300-ti put isto pitanje za semenke,a reklama i link stoje i na sajtu i na forumu.Mislim stvarno ne mogu da razumem zasto je tesko nesto potraziti sam?!?!
2.Da li vi stvarno mislite da je pametno to sto se naduvate kad idete u skolu?I da li zaista mislite da ce da se legalizuje ikad ako se npr. vi tako ponasate?Pa to samo daje razlog vise ovima sto je brane.

Mislite malo o tome :!: :!: :!:
 
03.10.2005
41
3
0
brate ja sam uvek fin kada sam high :lol: !
Stvarno ... Evo sad sam stigao iz skole i sve je super. Bas sam cool .
Nama je zezanje ... aj poz svima ...
:wink: