Topic za trenutno naduvane

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.733
298
Čikago, USA
www.vutra.org
Nemojte lijepit te plakate i reklame ka vutra.org po srednjim skolama. I green je u pravu u skolu ne bih trebali da idete naduvani.

Mislim dobro i kaze da postoji razlog mozda zasto je ilegalna. Morate se paziti ponavljam opet i shvatite gandzu ka secer.

Ma koliko zdrav secer bio kao snabdjevac naseg mozga energijom opet ako se pretjera postajete debeli i imate mnogih zdravstvenih problema.

Sa gandzom isto se moze pretjerat i stvarno mozete utonuti nedje dje ne bih trebali tonuti tako mladi.

Mi smo napravili ovaj sajt ne da svi arlaucu koliko je lijepo razbiti se od marihuane. Napravite plan u svome zivotu i ako vam se planovi ne ostvaruju uz gandzu onda je batalite!
 
31.01.2006
22
0
0
Ja imam 17 sad cu 18...
Pa mi u skoli pusimo zato sto nam tako brze prodje vreme,a i zato sam opusten do jaja!!!
Nismo ludi da lepimo slike sa sajta po skoli.Ionako niko ne zna da duvamo...
Sto se cilja tice-trenutno ih nemam u zivotu-samo skola pa posle fax...Ne ide mi lose!!!
Nemojte da ste tako negativni zato sto smo mi mladji.
Sto se tice legalizacije i sami znate da se to nikada nece desiti kod nas.U Holandiji legalizacijom su dobili samo MANJI broj korisnika!!!
 

kobasicat0r

Tehnička podrška
Administrator
23.10.2004
2.043
771
138
/dev/null
vutra.org
Pusac trave je napisao(la):
Sto se tice legalizacije i sami znate da se to nikada nece desiti kod nas.U Holandiji legalizacijom su dobili samo MANJI broj korisnika!!!

Izvini, ako si tako siguran da se nikada neće legalizovati kod nas, zašto ovaj sajt onda postoji, i zašto si ti na ovom sajtu? Ako imaš takvo mišljenje zaista ne znam šta tražiš ovde...
A u vezi ovoga sa Holandijom: To i jeste cilj. Travu treba pušiti ko hoće, a ne svaki klinac da počne da puši da bi bio faca u društvu i "opušten do jaja" u školi (da se odmah ogradim, ne mislim ni na koga sa sajta). U školi ne treba biti opušten do jaja, već to ostavi za posle škole, kad si kući ili u gradu, obavezno sa dobrim društvom.
 

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.733
298
Čikago, USA
www.vutra.org
sektor je napisao(la):
Pustite decu na miru,setite se vas kakvi ste bili kad ste bili njihovih godina :lol: :lol: :lol:

Pa i da sam bio los jos vise razloga da kazem svoje misljenje.

Pazi to su godine kada ces se ili polomit ili postat uspjesno srecno ljudsko bice. Ne bih zelio da neko pocne duvat tri puta dnevno zato sto je procitao na ovom sajtu da je marihuana super.

Smislit cemo vec neki prirucnik za pravilno duvanje :)
 
31.01.2006
22
0
0
Ma bre ljudi ja sam pusio i pre nego sto sam saznao za ovaj sajt!!!Jednostavno mi se svidja kad sam naduvan!Sta ima tu tako lose???Sto se legalizacije tice ja sam za to da se ovde legalizuje,ali budimo realni...Ne znam kako je to u Hrvatskoj ili bilo gde na Balkanu ali Srbija trenutno po meni uopste i ne pomislja na to jer im avaznijih pitanja...E ajde necemo vise o tome...jednostavno imate pogresno misljenje...Ja sam najvise za to da se legalizuje ali ne vidim da ce to biti ubrzo!!!A zasto pusim travo sigurno nije zbog nekog tripa kako bi ja bio faca u drustvu nego mi se jednostavno svidja!!!
 
26.01.2006
12
2
0
ni ja ne pusim da bi zadobio neko postovanje medu ekipama,nego radi vlastitog zadovoljavanja potreba. dosta ekiipe i nezna da duvam jer mogu biti potencijalni drukeri. sve kaj pise na sajtu sam i prije znao jer sam uz to odrasto, a tu sam doso jer mi je frend predlozio sajt.
 

zekrt

Aktivan Član
15.05.2005
237
4
0
38
Sve super, ljubav, sreca i zajednistvo, samo bas sam primjetio, cini mi se da svaki dan pusis, ne znam jesam u pravu, ali moj savjet ti je da se ogranicis na recimo dva, tri puta tjedno..
P.S. weedlover otkud si ti, poznato mi zvuci tvoj naglasak...
 
03.10.2005
41
3
0
Ja pushim gandzu ne tako chesto ... Ali sve zavisi :lol: ! Nekad se desi da duvamo 2-3 dana svaki dan :lol: (kao sada ovih nekoliko dana :lol:), ali se to stvarno retko desi. Nemam neki trip da mi je to moranje, vec samo uzivanje koje dodje i prodje ... sve je pod kontrolom ... Mislim da smo sa nekih 17-18 godina vec nazovi ''zrele'' osobe i znamo da rasudjujemo o svojim postupcima 8) ...
ali siguran sam u to da cu vechno ostati dete u dushi :D :D :D !!!
 

zekrt

Aktivan Član
15.05.2005
237
4
0
38
Ovoga.. bas sam jutros saznao da se bavim znanstvenim istrazivanjem. U biti, usredotocen sam za sada na odredjenu istrazivacku granu koja se zove Fundamentalno (temeljno) neusmjereno znanstveno istrazivanje, a osnovna karakteristika ovakvog tipa istrazivanja jest individualizam, odnosno sloboda istrazivackog rada koji je usmjeren na slobodni karakter istrazivanja, a obuhvaca jednu ili vise osoba... Stoga, nebojte se znanstvenici moji i istrazujte..
It´s only the truth that can make a man free. It´s only the truth that can make a man live...
 

nobody

Aktivan Član
04.10.2005
168
10
0
Mislim da smo sa nekih 17-18 godina vec nazovi ''zrele'' osobe

mejanje2.gif


Grešiš, silno grešiš.
 
04.06.2006
3
0
0
ma svi ste vi meni super ba ali nesh najbolje sto moze da se desi covjeku je taj osjecaj kad se napushu ljudi ba to je prirodna svar i nesstidi mo se toga :lol: :loche:
 
04.06.2006
3
0
0
sektor je napisao(la):
Pustite decu na miru,setite se vas kakvi ste bili kad ste bili njihovih godina :lol: :lol: :lol:

E s tim se ja slazem, nije da ja vama mogu nesto pametovat, ali svi imaju svoje faze u toj nekoj teenagreskoj dobi... I sad im je to fora, ali fore kako dodu tako i produ, ne mora bit da che si unistit zivot zbog toga... I mislim da nema smisla da se sad prema njima pokusavate odnosit kao prema nekoj djeci... Bla, bla... Mislim da je bitno da svi volimo istu stvar i zato smo svi ovdje... A posto svi imamo razlicit broj godina i razlicita razmisljanja i zivimo u razlicitim sredinama, mislim da treba pustit da svatko ima pravo ovdje napisat svoje dozivljaje... Uostalom, vidjet cete da ce ili nestati s foruma poslije, ili ce s vremenom promijeniti stajaliste... Sve je to dio odrastanja i ucenja... Covjek uci cijeli zivot... I normalno je da oni sad tako sve dozivljavaju i da ce u vashim godinama biti drugacije...

Bez uvrede ikome...Samo moje misljenje...
 

sinsemila_smajl

Aktivan Član
02.02.2006
286
3
0
43
pretpostavit æu da ste nekim sluèajem negdje oko moje razine subnivoa razmišljanja, te samog promišljanja osnovnih, trenutnih i inih postavki. bez ostavki...,; i napisati kao u mome aju ov biholdera (po meni, skoro jedini ''pravilni'' naèin pisanja. op. b):

blago nasilno, izazivajuæe stanje zvuka tvoga osobnog mikrosvita, koje je ipak poslano od good guys 'n' girls, i koje postaje gurajuæe, ako mu se prepustiš na toèno odreðen naèin, me iznenada safatalo, a to zna da bude vrlo vrlo ,pogotovu u kombinaciji s jednim od težih i dubljih vidova svetoga dima pomešanih sa zvukovima sunca u gradu...

e, u toj verziji malo teže ide nirvairanje u smislu, povratka Majèici nam Zemlji i Njenim zvukovima i jubavi, nego više kao blago nesnalaženje(a ipak ugodno) u nekoj drugoj vrsti nasilnije džungle, koju pak uspiješ, ne pokoriti, nego možda iskoristiti njezina sredstva i dio energije da se zaštitiš, prilogaodiš i nju pikneš i oštetiš, živiš djeliæ Ziona u babilonu, a pritom da ostaneš èist il' se èak i proèišæavaš... Licemjerno?