Topiranje automatic sorti

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
CilI je napisao(la):
Daj malo vise podataka, kako se je sve skupa kod tebe dogadzalo. Kad si sadio, sjeme.
Kad je proklijalo iz zemlje, kad si supertopirao itd.
u pitanju je indoor sa hps110w a izasla je iz zemlje 22.11. s tim da sam topirao nesto kasnije nego si savetovao, nakon prvog para petolista. prethodna auto-brasil koju sam sadio procvetala je nakon 14 dana a ova nakon 16, s tim da je ona bila cura. ostavicu ovog da vidim kako se grana, a i utanjio sam sa polenom pa ce dobro da dodje ;) inace radi se o mojoj genetici brasil kc x jet47
 

CilI

Habanero Maya Red
Banovan
24.10.2012
5.179
7.241
258
54
Texas,USA
verovatno je tu ta ne produžetak. Bilka nema mozga, ima sve pohranjeno u listovima i malo u stabilci, genima. Mogli bi kazati, da ako je supertopiras pre nego se zave sama sebe onda si
produžio vege fazu. Ako zakasnis onda nema produžetka. Vidiš, to sam ja sumnjao, a ti si mi
potvrdio. Meni je bilo vazno, da ulovim pravo vreme. Ostalo očekujem, i od drugih članova
da napišu svoja iskustva sa supertopiranjem. Tako ćemo dobit puno bolji uvid u tehniku
koja je nova.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: ivek6

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
jbg. nisam fotkao, vec su izbacile petolist, secno jednu a ostavio drugi pa cu za koji dan okaciti, stare su 11 dana a u najvecem broju slucajeva jet mi je procvetao krajem trece sedmice (20~21 dan)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: olidoboli

SiD

bože petra!!!
Vutra Veteran
15.01.2008
1.091
648
138
36
ja i tarki smo imali ideju da se rade neke automatic sative...

eh sada... to bi u ovoj cijeloj priči možda i pomoglo, da netko ima ili uzgaja auto sative...
ali veća je sreća to uraditi sam... :)

sry za offtopic, ali sad sam se toga sjetio, a to bi bilo od pomoći ovdje... :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Sativa Diva

kokomarin

Aktivan Član
06.11.2013
88
422
53
Evo da kažem da sam probao supertoping i da za sada mogu potvrditi da je produzena vege dva i po tjedna..očito je vazno rezati odmah,bas onako kako je chill napravio,...za dva miseca bi triba potvrditi
i donos.
Chill,majstore,molio bih te da napises o hranjenju,naročito organic.
Netopirana cvate vec skoro mjesec dana,a topirana je prije desetak dana
počela pistile izbacivat.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: martinica

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
netopirani i topirani jet47, stari 18 dana

21brvw1.jpg
 

viner

Aktivan Član
13.03.2013
168
228
43
odmah iz ugla
Nisam brojao katove brijem 5..sa 14 dana starosti cca 25 cm visine,obično topiranje cvik i lolipop svima dan prije cvijetanja 24 dan starosti , dobro podnosi rezanje onih manjih grana na bočnim granama koje su u hladu ispod..Sada u 28 danu su jeb...velike mislio sam da če im toping i loli... zaustavit rast ali nista piče i dalje sve,iznenadili me ,do sad 70+cm i rastu do 1.5 m + - .moj savjet u 1,20 x 1,20 x 2m, 4 komada i ima da se guraju...hps 600w za grow i bloom..30% blue spektar. :dada
 
  • Sviđa mi se
Reactions: CilI