Topiranje

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
06.04.2015
39
7
8
40
Topirane su početkom šestog mjeseca I sada me samo zanima dali je to ok. Ove smeđe gorke nisu tema za tu. Skinulo mi je sve slike od danas.

hih....ne ide ne preko moba.

Mala ajde koristi opciju Edit i nema potrebe citirati post iznad a nema ni smisla da te stalno ispravljam ;) OC
 
09.06.2015
47
38
18
dobro je topiranje,kak nebi bilo....i to smeđe su ti stipule...,ženska isbaci 2 bijele dlačice pored toga,a muška zelena okrugla jaja..
 

dvadeseteGaSim

Aktivan Član
08.06.2015
231
719
93
31
Pozdrav svima, biljke su u 72-om danu zivota, cvetanje je pocelo, pokazale spol..
Interesuje me mogu li odraditi jos jedan toping svih vrhova? :bocni::
U planu je i prihrana hesi bloom ili yara ferticare.. :p

IMG_0603.JPG
IMG_0605.JPG
 
06.06.2016
9
14
3
36
topira se što prije koliko sam sa nekih videa skužio, ne čekaj da biljoza potroši energiju na izrastanje heda koje ćeš capnut, roki ga dok se vidi ali ne čekaj da izraste, jer biljoza onda baca energiju.
samo kreni, svima je prvi put, kasnije ćeš doktorirat
kad je manji hed koji topiraš, i stres je manji, manja rana na biljki i sl.
neznam dali se može topirat u cvatnji, ja nebi, i nisam još vidio da je neko radio
na youtubeu imaš stvarno dosta videa o tome i o savijanju listova, grana a da nemoraš ni vezat, samo malo pažnje i prakse i ide sve
Moguli dobiti koji link videa o topiranjuu.Hvala
 

huana.meri

Banned
Banovan
30.11.2010
1.110
7.467
258
Moguli dobiti koji link videa o topiranjuu.Hvala
Još jednu stvar ipak treba reći, ako počinješ, pusti ju da vidiš kako prirodno izgleda, prati ju, ili bar ako možeš rukni 2 odjednom, jednu topaj i rokaj a drugu ništa ili minimalno ako moraš zbog visine savini. Dugo jako nisam gledao prinos po gramima, samo onako, jel ima ili nema zamene za cijelu sezonu. Najbolje da s u početku neopterećuješ s tim al ako si zapeo topaj.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: mtran

ruk

02.07.2015
67
152
33
48
Nakon topiranja koliko vremena treba da biljka skroz oporavi i nastavi rast ? Moje su nekako skoro pa skroz stale poslije .