Topiranje

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

.i.

Radioaktivan Član
03.05.2018
1.486
7.999
258
bunar
www.vutra.org
trening je možda i zadnji od faktora kod "dobivanja više grama" zemlja, svjetlo, klima, gnjojivo svi imaju više utjecaja na konačni prinos nego sam trening, biljku se trenira da postigne određenu formu, da ostane niska (vani) ili da popuni box tako da vrhovi budu u istoj razini u odnosu na svjetlo, ali samim treningom nikakav spektakl nećeš dobiti osim ako su svi ostali uvjeti bar za solidnu četvorku ako ne za peticu.
 

.i.

Radioaktivan Član
03.05.2018
1.486
7.999
258
bunar
www.vutra.org
pa ne popravljaj dok nije pokvareno, najbolje ti je uzeti 2 iste sjemenke (ili tri tako sam ja) pa jednu topiraš, jednu samo saviješ i jednu pustiš da raste normalno i onda vidiš sam kad su ti rasle u otprilike istim uvjetima gdje si dobio najbolju količinu/kvalitetu i isplati li se zaje*******, meni osobno ne, samo LST i vozi
 

420Florist

Zimbabwe
Banovan
25.07.2017
2.156
9.067
258
Harare
shitexpress.com
Objašnjeno, i nacrtano, ne može ti niko bolje objasniti..


Sve zavisi šta sadiš, ako su fotoperiodne biljke, onda idi ovako po ovom videu, a kod automata, ja inače na 3 nodi odmah topiram..
A možeš ih fimirat, npr ja indike prije volim fimat nego topirat, dok kod sativčuga bacim toping...
Ali na tebi je, kako tebi paše..
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Badi
14.06.2018
22
5
3
38
Hvala, imao sam par indora ali samo lst pa me vuce da probam druge metode jer mnogi govore da se dobije kolicinski vise zato volim cuti od iskusnijih growera
 

420Florist

Zimbabwe
Banovan
25.07.2017
2.156
9.067
258
Harare
shitexpress.com
Imaš tu gdje pišeš post, piše ti "Attach Files" ako ti je forum na engleskom jezikom, eh kada klikneš na to dugme, otvori ti se prozor da izabereš sliku, koju izabereš, pričekaš 10 sekundi, da se slika uploada, i imaš pored nje opcije za punu rezoluciju i thumbnail, na jedno od toga kada klikneš, automatski inserta sliku u tvoj post..