Hesi Hempatia Seedstockers Organics Nutrients
31.05.2020
11
112
28
31
t.me
nalazim negde u netu

TOR

Mozete uci na Darknet uz pomoc programa koji se zove TOR Browser.

Skinite ga ovde : https://www.torproject.org/

Posle skidanja programa , morate ga inslairati i pokrenuti. Posle ovoga mozete pristupiti .onion sajtovima.

VPN

TOR je dobra zastita, ali ako hocete visok nivo zastite, skinite i instalirajte i pokrenite VPN pre skidanja TOR-a.

Video kako se skida VPN mozete naci na GOOGLE.

Korisni sajtovi za VPN

-NORDVPN.COM

-SAFE-INET.COM

-TUNNELBEAR.COM

-IPVANISH.COM

Posle insliranja VPN i Tor-a, mozete bezbedno pretrazivati darknet.

Kako da pristipim sajtovima brzo?

Pokrenite TOR duckduckgo (dark.fail raptor.life darkwebeye)

Posle ce te videti linkove sa darknet marketima i forumima.

Kako da kupite KRIPTOVALUTU BTC/XMR/LTC:

Mozete naci na GOOGLE-u neke metode i platiti ih u vasoj valuti.

Ili da idite na sajtove za trgovinu kriptovalutama.

Popularni sajtovi bez verifikacije pasosa ili licne karte, samo vam je potreban lazan email.

Popularni sajtovi:

-localcryptos.com (Ovde je razmena samo izmedju ljudi, i imate opciju da menjate sa dinarima, sa najmanjom provizijom. Ovde mozete kupiti bitkoine i eterijume samo.)

-localmonero.co ( Ovde je razmena samo izmedju ljudi, ali ovde nemate opciju u dinarima, isto sa povoljnom provizijom. Ovde mozete kupiti samo monero.)

-localbitcoins.com (Ovde je razmena samo izmedju ljudi, ima opciju u dinarima i provizija je dobra, ali postoji limiti koliko mozete kupiti. Samo 200-300 e na jedan racun mesecno. I samo mozete kupiti bitkoin.)

-24obmen.org (Ovo je internet menjacnica , imaju vece provizije od drugih, ali mozete kupiti uz pomoc kartica VISA ili MASTERCARD. Mozete kupiti nekoliko kriptovaluta.)

-ww-pay.com (Ovo je internet menjacnica , imaju vece provizije od drugih, ali mozete kupiti uz pomoc kartica VISA ili MASTERCARD. Mozete isto kupiti nekoliko kriptovaluta.)

-hitbtc.com ( Internet kripto razmena, bez provizije. Nemaju opciju za dinare, ali mozete kupiti sa karticama VISA ili MASTERCARD.)

-wavesplatform.com (Internet kripto razmena, bez provizije. Nemaju opciju za dinare, ali mozete kupiti sa karicama VISA ili MASTERCARD.)

Vise informacija kako da saljete ili da primate i da cuvate kriptovalute, mozete naci na GOOGLE-u.

PGP

Ovo je najbolji nacin za enkripciju poruka za komunikaciju sa prodavcima. Vise informacija kako enkripcija funkcionise mozete naci na GOOGLE-u.

Da bi ste poceli da koristite PGP enkripciju poruka, morate insalirati GPG4WIN mozete ga skinuti ovde : https://www.gpg4win.org/

Kada ste ga skinuli , otvorice se dva programa GPA i Kleopatra, treba vam samo GPA.

Koristeci GPA prvo sto treba da uradite je da napravite vas spostveni PGP kljuc. Sa ovim kljucem, mozete da komunicirate sa prodavcima. Vise informacija mozete naci na GOOGLE-u.

Ali PGP se koristi za bas veoma vazne poruke ili direktne prodaje / kupovine. Mozete normalno koristiti direktne poruke na marketima, forumima i na aplikaciji WICKR ME, ako prodavac/kupac ima aplikaciju.

PREDNOSTI KORISCENJA TOR BROSWER-a :

1. Bezbednost je na prvom mestu, nema kontakta , nema poruka i poziva sa sim brojevima, nema licnih susreta , niko ne zna koje ste sajtove gledali, i da li ste nesto prodali ili kupili, ceo proces je anoniman.

2. Lako je pristupiti sa svih uredjaja. Mozete sa laptovima, kompjuterima, tabletima , telefonima sa ANDROID i IOS platformom.

3. Mozete pristupiti mnogim stvarima koje vas mozda interesuju, kojih nema na obicnim pretrazivacima.

4. Sve je obezbedjeno by “escrow system“ i mozete da proverite reputacije prodavaca i kupaca uz pomoc ocena i pozitivnih i negativnih komentara u vezi prodavca ili kupca i proizvoda.

najsigurnija metoda za surfovanje Internetom ili ne?:kafa:

i šta mislite o sigurnosti telegrama? da li je to sigurno u? nađite jedan kanal, zanimljiv je njegov zakonit ili ne, i probajte, pa sve dobro, ali strašim zbog sigurnosti, s druge strane nema slučajeva širom sveta na kojima se vidi da su telegrami otključali saveznike ... bilo kakvo mišljenje?

04.12.2019
27
47
13
imas tu na linku ispod informacije sta koristit sta ne
ovisi sta radis i sta ti treba ali za surfanje netom ti netreba nis od toga
vpn eventualno ako koristis torrente i da odkljucas americki netflix ili neke druge servisepoput bbc.a ili hulu
a za darkweb googlaj tails ako oces bolji opsec ili neki virtual (vmware ili virtualbox) i to jos veracryptom enkriptiras i na stick (a moze i sve zajedno)
za messenger signal ili wickr

• Sviđa mi se
Reactions: bubinho
23.12.2019
66
46
18
Ne znam iskreno nista o tome ::lulamira::
Ako ti nije problem napisi neke aplik. Za zastitu podataka i tako nesto korisno.
I hvala ti na brzom odg

nesala

Aktivan Član
04.10.2014
491
712
93
Nemam pojma bas da je besplatan...
Posto svi ti preglednici skupljaju sve podatke...recimo googlam o bilo cemu...iduci put mi se samo to pojavljuje...jel bi ti dao te informacije za djabe da si vlasnik nekog preglednika ili bi naplatio? Ja bi naplatio...masno se reklama placa...

Poslednja izmena od urednika:

ledeni6

Aktivan Član
06.02.2018
389
1.304
143
Mozes isto tako reci da ovaj forum prodaje isto podatke jer je besplatan a k tome jos djeluje u sivoj zoni.
Ako si toliko skeptican i pa i panican pomalo u vezi Tora,nemoj ga ni pokusati instalirati...
Pozdrav

• Sviđa mi se
Reactions: Badi and nesala

nesala

Aktivan Član
04.10.2014
491
712
93
Malo mi sumnjivo samo...
Ovaj forum takodjer uzima pare...
Mozda ne nesta puno...al uzima...
na reklami jel...ima sponzora ak nisi primjetio...

truare

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
28.09.2015
965
3.742
163
Ima tko da trguje na binance-u, bittrexu i sl. ja jesam nešto prije 2,3 godine al nisam imao toliko vremena za pratit sve, pa sam dosta popusio, al sam onda bio i pošteno zasjeo i uspio povratit izgubljeno. Sad gledam da se opet malo aktiviram. Imam viška vremena i taj dio novaca koje sam onda bio uložio spreman da ih izgubim koje još stoje u kripto walletu.
Jel tko kad uplatio sam sebi fiat valutu nazad na račun tj. pretpostavljam nazad na karticu? i koja je procedura, jel tlače za kakav porez ako uplaćuješ nazad istu sumu koju si uložio?

Slavol Žižek

od dzabe do max 100 eura na ebay klajnezajningen
Poznanik Foruma
28.11.2018
1.178
3.834
188
Oprostite ako je glupo pitanje, pojma nemam o kripto valutama: može li se dokazati da sam platio menke ako platim bitcoinom?

truare

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
28.09.2015
965
3.742
163
Mislim da može preko blockchaina, ako si netko da truda. Navodno da je trenutno Monero ta kriptovaluta koju koriste na darkwebu oni koji žele ostat u potpunosti anonimni. Al osobno nisam nikad kupovao kriptovalutu bez verifikacije tako da nemam pojma po tom pitanju. Koristio samo za trejdanje na marketima.

• Sviđa mi se
Reactions: Slavol Žižek

lemonjuice

Sun chaser
16.06.2017
258
1.443
143
96
Ma kakvi, ali ako te baš lupaju paranoje zbog toga, googlaj btc tumbler. I definitivno bi preporučio svakome korištenje VPN-a, ima Nord vpn loginovi na eBayu za par dolara

• Sviđa mi se
Reactions: Slavol Žižek
31.05.2020
11
112
28
31
t.me