Torch upaljac

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

DirtyD

Aktivan Član
26.11.2008
155
2
0
33
Torch upaljaci su zakon....toliko bolji za pusenje na bong nego obicni....pa ko nema svakako predlazem da nabavi....

Jel jos netko koristi torch? Za torch upaljac bi se mogla napravit neka glupa reklama, ono tipa olaksati ce vam zivot...pa uz torch upaljac odmah ide ljepse uredjena kuca i sl...
 

elephant0r

Vutra Veteran
17.09.2007
1.495
60
0
39
dobro si primjetio dirty :)

ipak ovo je najbolja metoda sto se tice okusa i emisija stetnih plinova kojih uopce nema kao u slucaju butan i torch litera :icon_mrgreen:

[youtube]W5ayIvY6QwA[/youtube]
 

greenmengace

Aktivan Član
20.09.2007
135
3
0
34
E imam za tebe jedno pitanje,kakvo je stanje kod vas je borovnica,kolko je lako nabavit i koliko para je 1g ili 1kg kako god da se prodaje.

daj te ovo potseca na nesto ??:))
 

DirtyD

Aktivan Član
26.11.2008
155
2
0
33
yep naravno :vb_devil:, al ko sto sam napiso negdje odjebo sam opijate tj. sad mi se gade :nana:... al jebiga ni mi zao sto sam i to probo...al ni da sam ponosan.....
 

RosieLee

Aktivan Član
28.09.2008
69
1
0
38
elephant0r je napisao(la):
ipak ovo je najbolja metoda sto se tice okusa i emisija stetnih plinova kojih uopce nema kao u slucaju butan i torch litera :icon_mrgreen:

ijooooj, i ja bi malo suuuuunca da zasja u prokletoj nam postojbini! ijoooj, odlična fora.
mi inače pljugice znamo (kad nam se da) palit na plazma lampi, preko gromade silicija (koju eto, slučajno imam) i malo alu folije. plava iskrica frca, izgleda totalno hi-tech narkomanski, al zapravo zahvaljujemo Tesli za sve što je učinio za nas :hippy:
hvala ti nikola!